18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Piękne życie

LisekChytrusek • 2012-03-13, 20:30
312 sekund powodu dlaczego warto być bogatym...

p.s wiem wiem mało sadystyczne, ale Mi dał ten filmik dużo powera. Może was też ruszy - starych wyjadaczy ;)
The Glitch Mob - We Can Make The World Stop

freedy26

2012-03-14, 22:14
Ta powera k***a.... Powinieneś deprechy dostać bo nigdy nie bedzie cie stac na robienie nawet jednej sekundy z tego filmu :P

bania88

2012-03-14, 22:16
Apollon, czlowieku ogarnij sie! Wiekszosc jak nie wszyscy ludzie na tym filmiku mieszkaja w tych miejscach.
Myslisz, ze taki surfer jedzie przez pol swiata na Hawaje zeby se posurfowac? Czy predzej rano se z domu na plaze wychodzi bo tam mieszka?
To tak samo jakbys ty nagral filmik jak se na podworku swoim swirujesz rowerem czy czymkolwiek. A jakis burak z drugiego konca swiata gadal, ze ty bogaty bo do Polski droga wycieczka.

defcon1

2012-03-14, 22:20
Jak widzę te tropikalne plaże, to normalnie mi się płakać chcę, jak sobie pomyślę, że jutro rano zapie**alać trzeba w tej szarej ch*jni. I tak do końca marnego żywota.

Nabs

2012-03-14, 22:25
Admor85 napisał/a:

ten dubstep to może tych starych wyjadaczy co najwyżej wk***ić ;-)



Dubstep to jest twój stary. Lepiej poczytaj o tym zespole i o ich muzyce, którą dość ciężko dopasować do jakichś gatunków. To jest poprostu muzyka elektroniczna.

ko...........er

2012-03-14, 22:34
Dla tego warto być bogatym (albo jak się uda)
1 Masz to o czym zawsze marzyłeś
2 masz to czego nie mają inni
Tyle.

Earth

2012-03-14, 22:58
Nabs napisał/a:



Dubstep to jest twój stary. Lepiej poczytaj o tym zespole i o ich muzyce, którą dość ciężko dopasować do jakichś gatunków. To jest poprostu muzyka elektroniczna.



Lepiej poczytaj?
A co to jakaś groźba jest?

bavarian

2012-03-14, 23:06
Będąc bogatym nie ryzykowałbym mojego bogatego życia w takie dziwne sposoby, wszystkie te wrażenia zastąpiło by mi uszczęśliwianie każdego dnia kobiety którą kocham i przejażdżki wymarzoną 1970 Chevelle SS 572 na 5-cio biegowym manualu (dla tych co niewiedzą o istnieniu takiego pojazdu można to zastąpić jakąś ferarką czy lambo)

DyndaS

2012-03-14, 23:15
Dzięki za filmik.
Dopiero teraz zobaczyłem jak bardzo moje życie jest ch*jowe.

Machol

2012-03-14, 23:22
@autor:
Jak wiesz, że mało sadystyczne, to nie wrzucaj tylko sp***alaj.

morgan89

2012-03-14, 23:36
No i co tu nieosiągalnego? Kite-surfing? Motosport? Pokazanych kilku ludzi z pasją, którzy zamiast nowego auta czy zagranicznych wczasów rozwijają swoją pasję pakując też w to cały wolny hajs. Nie trzeba być obrzydliwie bogatym (ok poza paroma rzeczami) żeby znaleźć swoje hobby. Z tanszych mogę wymienić choćby narty, snowboard, MTB, trochę droższy downhill i wiele innych. Jednego cieszy pokerstars, drugiego skoki spadochronowe obaj robią to co ich kręci i o to chodzi. Pozdro

azsxdc05

2012-03-14, 23:36
to nie zaden dubstep gląby

to nie zaden dubstem gląby

pakicito

2012-03-14, 23:55
Cytat:

312 sekund powodu dlaczego warto być bogatym...


na ch*j, bedac bogatym, pajacowac jak idiota? masz kase to i zycie bardziej wartosciowe

WhyMe?

2012-03-15, 00:41
Za sprytne przeliczenie minut na sekundy dam piwko :amused:

wiew

2012-03-15, 00:42
czemu każdy myśli tylko o kasie i by sie nachapać? . To po h*j narzekacie na polityków? Rydzyk tak was wychował?

szachu44

2012-03-15, 01:02
Admor85 widzę, że o gatunkach muzycznych wiesz naprawdę dużo, jeśli każda dla ciebie nie zrozumiała to dubstep. Prędzej bym zrozumiał jak byś to porownał do hard breaków. Litości !!

A co do kasy nie mówię, że do tego nie potrzeba jej wiele ale gdy staje się to twoją naprawdę zajawką to i bez tego jesteś wstanie to robić, ponieważ istnieje jeszcze coś takiego jak sponsor i ludzie dobrej woli, którzy ci w tym pomogą.