18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Piękne chwile Polskiego sportu

Fatum93 • 2012-12-15, 14:06
Polska jest krajem, który ma swoją złą jak i piękną historię. Jednak sport... to dla Polski coś niezwykle cennego! Polski sport przeżywał tak jak i nasza ojczyzna, smutne i piękne chwile. Tych pięknych chwil jest po prostu tysiące... W tym filmie pokazałem niektóre z wielu niesamowitych chwil, gdyż w jedynym krótkim filmie nie pomieściłoby się tyle chwil, które zapadły nam w pamięć. Oby Polska co roku cieszyła się z pięknych sukcesów sportowych we wszystkich dyscyplinach. My Polacy, bądźmy dumni, że wśród 38 milionów mieszkańców Polski są ludzie, którzy dostarczają nam te chwile radości, dumy i łez szczęścia. CHWAŁA IM ZA TO!
PS. Słowa nie moje



Ituriel

2012-12-16, 21:23
Rozpłakałem się ...

holek86

2012-12-16, 21:38
Kurczę, co to za nuta od 3:49 ?
Chodzi mi po głowie i nie mogę sobie przypomnieć ...

ukcioo

2012-12-16, 22:28
Fatum93 napisał/a:



Bez mózgów piszę się oddzielnie, więc widzę, że rocznik przed '90 również do najmądrzejszych nie należy. Jakbym chciał wymyślił bym coś od siebie ale uważałem, że te słowa bardzo tutaj pasują więc nie chciałem nic zmieniać, nie musi więc to oznaczać, że jestem bez mózgiem :homer:



bez mozgów to mogą byc np. kamienie

ty za to jestes bezmózgiem


pozdrawiam ; ]

Stasiw

2012-12-16, 23:03
Adam Małysz to dla mnie osobiście najwybitniejszy Polski sportowiec, zarówno na skoczni jak i po za nią człowiek prawdziwy, nieuwikłany w żadne układy czy skandale. Swoją postawą zarówno człowieka jak i sportowca dawał mi najwięcej wzruszeń i radości, może dlatego, że od dziecka śledziło się te skoki. Możecie pisać, że to dyscyplina niszowa, popularna w krajach skandynawskich i kilku krajach Europy Zachodniej ale żaden inny sport i nasz Polski reprezentant nie sprawił mi tyle radości. Szczególnie, że Adam Małysz pojawił się znikąd w czasach gdy Polski sport był w kryzysie... Dziękuje Ci Adam za wszystkie te chwile! Oczywiście mam szacunek do każdego Polskiego sportowca, który reprezentował naszą Ojczyznę, aby przynieść jej chwałe.