18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Piekło

Shadows • 2014-01-11, 17:04
Historia autentyczna, aczkolwiek nie moja, opowiedziana przez znajomego dziś 40-letniego kolegę.


Lat do tyłu ze 20 ów kolega pochodzący i mieszkający w Sosnowcu poznał dziewczynę z Dąbrowy Górniczej, mieszkała w dzielnicy antoniów sąsiadującej z dzielnicą piekło. Pewnego razu został przez nią zaproszony do domu, więc wsiadł w autobus którego numer mu podała i pojechał, na przystanku na niego czekała więc nie miał kłopotów. Poszli do niej (co się działo nie mówił, ale żeby było bardziej sadolowo to przyjmijmy że miała ku*asa większego od znajomego i r*chali się na zmianę) Wieczorową porą chłopak wyszedł od dziewczyny i udał się w stronę przystanku, ale popierniczył sobie przystanek (stronę na której miał wsiąść w kierunku centrum miasta) Gdy on wsiadał to pozostali ludzie wysiedli, w autobusie był tylko on i kierowca, przejechali, może z kilometr, autobus z drogi skręcił w jakieś pole niedaleko lasu i się tam zatrzymał, chłopak nie wie co się dzieje i nerwowo zerka na przód autobusu, kierowca siedzi i nic nie robi. Kolega pomyślał "pójdę zapytam gdzie jesteśmy" Podchodzi do kierowcy (ten na kierownicy ma położoną gazete którą właśnie przegląda)
Kolega więc grzecznie pyta : przepraszam gdzie jesteśmy ?
A kierowca podnosząc wzrok odpowiada : w piekle.
Kolega spanikował i porwał się do ucieczki myśląc że trafił na zboczeńca który chce mu z dupy piekło zrobić, drzwi zamknięte więc podbiegł pod okno i zaczął je szarpać żeby otworzyć.
Wtedy kierowca wychyla się i mówi spokojnie do niego : kolonia piekło, zaraz ruszamy.

Może i jest słabe, ale wg mnie to kierowca mistrzem trollingu :D

FrasQs

2014-01-11, 17:05
Cytat:

Lat do tyłu ze 20 ów kolega pochodzący i mieszkający w Sosnowcu




Na tym mógłbyś zakończyć.

Shadows

2014-01-11, 17:19
FrasQs napisał/a:




Na tym mógłbyś zakończyć.




Chyba kolega z hanysowa jest i nie lubi sosnowca :amused:

szpajder

2014-01-11, 18:17
Shadows napisał/a:




Historia autentyczna

Czy historia może nie być autentyczna skoro jest historią?

głowonóg

2014-01-11, 20:13
Dziś coś Bongman wspomniał o jakiś autobusach ze swoją byłą, może to on był ? :D

N527

2014-01-12, 07:44
Masz 20 piwko. Też mi sie kiedyś coś podobnego zdarzyło jak zakimałem w autobusie i obudziłem się pośrodku k***a ciemności w pustym autobusie a kierowca jeszcze cham j***ny martwego udawał a potem jak zacząłem go mocnie szarpać to nagle k***a mi BUUUUU! zrobił k***a 50 letni facet z 4 dzieci a ja mało k***a gównem spodni nie napełniłem po same pachy bo mu sie żarcików zachciało.

POzdro stary

Polak88

2014-01-12, 07:46
Shadows,

Widzę,że lubisz starszych...nie przeszkadza Ci,że możesz mu zniszczyć małżeństwo?

Meph1k

2014-01-12, 08:51
Moje miasto. Takie piękne.

Davidzior

2014-01-12, 10:00
I pociąg do Piekła przez Pogorię :P

korinogaro

2014-01-12, 11:31
@szpajder a znasz powiedzenie że historię piszą zwycięzcy? ;p

Majozen

2014-01-12, 11:35
szpajder, tak ogólnie to o co Ci chodzi? Bo nie rozumiem twojego toku myślenia. Jak w szkole na lekcjach historii nauczycielka mówiła wam o Hitlerze, to też twierdziłeś, że to nie prawda, bo to historia?

kozak141

2014-01-12, 12:28
"Lat do tyłu ze 20 ów kolega pochodzący i mieszkający w Sosnowcu" -> Dziękuje... dalej nie czytam.

Shadows

2014-01-12, 12:42
głowonóg,

Możecie mnie ukamieniować, ale proszę nie mówcie że jestem kolegą BongMan'a :-D



Polak88,



Za pedała to Ty mnie chłopcze nie bierz.

Petrarka

2014-01-12, 13:17
Za rodzime miasto piwo, a historia zabawna :]

szpajder

2014-01-12, 13:30
Majozen napisał/a:

szpajder, tak ogólnie to o co Ci chodzi? Bo nie rozumiem twojego toku myślenia. Jak w szkole na lekcjach historii nauczycielka mówiła wam o Hitlerze, to też twierdziłeś, że to nie prawda, bo to historia?

Czy ty kolego umiesz czytać? Wyraźnie napisałem! Kilka osób zrozumiało, ty nie... trudno.