18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pięcioletni bambo na perkusji - TOXICITY

ralf87 • 2013-01-15, 22:35
Małe :kupa: naparza w bębny


troflix

2013-01-16, 13:23
ch*j z tym co on gra, ale jonah rocks? :D

koziak1916

2013-01-16, 13:24
@Zly_wrecz_okropny
Za "polaki" Tobie do ryja powinni napluć.

ralf87

2013-01-16, 13:27
Zly_wrecz_okropny napisał/a:

"Małe gówno napieprza w bębny" :roll: ralf87 co za zawistny śmieć, tylko ci napluć do ryja... polaki robaki



Jak ci się nie podoba to wypie**alaj na pudelka, to jest sadistic

Zl...........ny

2013-01-16, 13:42
ralf87 napisał/a:



Jak ci się nie podoba to wypie**alaj na pudelka, to jest sadistic



Cmoknij mnie w kant ch*ja aż ci się buzia rozbuja parchu ;) Nie będziesz mi mówił gdzie mam wypie**alać, stwierdziłem żeś śmieć i tego się trzymam. Bo kto normalny porównuje 5 letnie dziecko z gównem? Powinni cię zutylizować. Całusek na pożegnanie :goatse:

Gralfindel

2013-01-16, 13:52
k***a, młody ma 5 lat a i tak zestaw trzy razy większy niż mój. Ale tak to jest, tam dobra blacha kosztuje 100-200 dolców, a w Polsce 1/3 wypłaty...

ziutek11113

2013-01-16, 14:21
Zly_wrecz_okropny napisał/a:

"Małe gówno napieprza w bębny" :roll: ralf87 co za zawistny śmieć, tylko ci napluć do ryja... polaki robaki




"tylko ci napluć do ryja."

Zielka

2013-01-16, 15:01
Gralfindel napisał/a:

k***a, młody ma 5 lat a i tak zestaw trzy razy większy niż mój. Ale tak to jest, tam dobra blacha kosztuje 100-200 dolców, a w Polsce 1/3 wypłaty...

100-200 dolców to ponad jedna trzecia polskiej wypłaty; )

ralf87

2013-01-16, 15:06
Zly_wrecz_okropny napisał/a:



Cmoknij mnie w kant ch*ja aż ci się buzia rozbuja parchu ;) Nie będziesz mi mówił gdzie mam wypie**alać, stwierdziłem żeś śmieć i tego się trzymam. Bo kto normalny porównuje 5 letnie dziecko z gównem? Powinni cię zutylizować. Całusek na pożegnanie :goatse:



W gimnazjum uczą takich tekstów? A za polaków robaków powinienneś dostać soczysty wpie**ol i 10 murzyńskich ku*asów w dupe :kawa:

Kupa_w_majtkach

2013-01-16, 15:13
Jakby nie patrzeć, to SOAD nie ma skomplikowanych piosenek do zagrania, co innego metalowe grupy muzyczne.

hallux

2013-01-16, 15:50
ciekawe ile taki kosztuje

Zl...........ny

2013-01-16, 15:56
ralf87 napisał/a:


W gimnazjum uczą takich tekstów? A za polaków robaków powinienneś dostać soczysty wpie**ol i 10 murzyńskich ku*asów w dupe :kawa:



Ojej wpie**ol powinienem dostać, a i na dodatek 10 czarnych ku*asów... jaki ty groźny :mikolaj: A mój komentarz tyczył się wyżej wspomnianych hejterów, którzy nie dostrzegą u człowieka talentu i uznania, tylko sprowadzają go do miana mapły czy jak to jeden dewiant, do fekaliów, tylko po to by podbudować swoje ego i przedłużyć ku*asa. I tak wiem, że to sadistic ale takie zwierzęta jak ty nie rozróżniają czarnego humoru od zwykłęgo debilizmu i prostactwa, ale ja was będę leczył, ku*asem po pyskach ;) W dwuszeregu zbiórka!

Lolek11

2013-01-16, 16:07

A to jeszcze jedna czekoladka która wymiata za perką teraz będzie miał z 30lat jeden z lepszych żyjących perkusistów na dzień dzisiejszy. Jeżeli jest ktos zainteresowany tematem to zobaczcie sobie Terrego Bozzio i Dava Weckla

ziutek11113

2013-01-16, 16:47
Zly_wrecz_okropny napisał/a:



Ojej wpie**ol powinienem dostać, a i na dodatek 10 czarnych ku*asów... jaki ty groźny :mikolaj: A mój komentarz tyczył się wyżej wspomnianych hejterów, którzy nie dostrzegą u człowieka talentu i uznania, tylko sprowadzają go do miana mapły czy jak to jeden dewiant, do fekaliów, tylko po to by podbudować swoje ego i przedłużyć ku*asa. I tak wiem, że to sadistic ale takie zwierzęta jak ty nie rozróżniają czarnego humoru od zwykłęgo debilizmu i prostactwa, ale ja was będę leczył, ku*asem po pyskach ;) W dwuszeregu zbiórka!



Co za pie**olenie, ty sam nie czaisz ironii
Ps. ch*ja sie nadajesz

pltrek

2013-01-16, 19:23
Gdyby twój stary, jego stary i stary starego starego całe pieprzone pokolenia w stecz napie**alal w kłode albo tam-tam tudzież inne holerstwo nadajace rytm do biegania wokol ogniska to też byłoby to tak naturalne jak oddychanie dla bialego czlowieka