18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Piątkowy Dżihad

~Velture • 2023-10-13, 12:23
Allahu kebaby nawoływały od paru dni aby w piątek (dzisiaj) doszło do globalnego dżihadu.

Na filmie chiny, nóż, gardło żyda oraz piątek.






Żyd z ambasady izraela zaatakowany.


EDIT:
Arras, Francja, dzisiaj.


chorym

2023-10-13, 12:40
Myślę że nie będziemy musieli długo czekać na podobne akcje na zachodzie

dżonyłojlker

2023-10-13, 12:41
VeIture napisał/a:

Żyd z ambasady izraela zaatakowany.



Fantastyczne wieści :radocha:

RoboCat

2023-10-13, 12:44
wyglada bardziej na agenta cia niz araba :D

~tedwaha

2023-10-13, 13:06
Nieznana osoba zaatakowała nożem szkołę w mieście Arras w północnej Francji. Przed aresztowaniem zabił nauczyciela i ranił kilka osób. No k***a nie zgadniecie co krzyczała ta osoba xD


~Velture

2023-10-13, 13:07
tedwaha napisał/a:

No k***a nie zgadniecie co krzyczała ta osoba xD


Pewnie "Wesołych świąt bożego narodzenia" :trollencjusz:

Faaryzeusz

2023-10-13, 13:12
Ostateczne rozwiązanie kwestii żydowskiej co raz bliżej, może tym razem się uda :D

antidotum4

2023-10-13, 13:52
~VeIture napisał/a:

Pewnie "Wesołych świąt bożego narodzenia"



A mówił coś o Gazie? W sensie o miejscu kolacji wigilijnej? czy coś mówił?
Specjalnie z wielkiej litery napisałem, bo jeśli pomyśleliście o tym, o czym ja nie pomyślałem to jesteście poj***ni

Cycu320

2023-10-13, 14:35
Multikulti k***aaaa :-D A co na to makaron? A no nic. Taki mamy klimat heh.

alucard321

2023-10-13, 14:42
Oj jacy teraz żydzi bedą uciśnieni, poszkodowani i biedni. Może dajmy im ich własną planetę. Wenus jest dobrym ostatecznym rozwiązaniem

Jarek_Wielki

2023-10-13, 15:55
A gdyby załadować przez pomyłkę atomówki do wyrzutni na Fordzie? Takie "Ups, pomyliłem półki!" I jebnąć w te karaluchy z pejsami i brodami! To byłoby piękne!

majeńka

2023-10-13, 16:27
Jeśli chodzi o kulturę, wynalazczość itp, żydzi są na pierwszym miejscu na świecie. Nie są idealni (np. tolerowanie ultraortodoksów czy jeszcze nie powystrzelanie wszystkich muslimów), ale idealny nie jest nikt (prócz mnie :mrgreen: ). Za to wyznawcy Religii Pokoju to druga najgorsza swołocz, tylko kacapi są gorsi.

I jeśli popatrzycie co piszą onuce na Sadolu, od razu widać kto jest kto. I się nie przejmujcie tym że wydaje się że to co najmniej połowa użytkowników tego portalu, tak naprawdę jest ich jeden albo co najwyżej kilku: "bóg jest jeden ale ma trzy konta" (i łączy się przez wiele różnych proxy, w większości jakieś zhakowane Windowsy gdzie ktoś nawet się nie domyśla że z jego IP idą kacapskie komentarze).

A co do rzekomej władzy Żydów nad Polską: według spisu powszechnego było ich w Polsce 1055 (na prawie 40mil mieszkańców), to ciut mało aby przejąć władzę.

I bez "obie strony są takie same", proszę. Bo nie są. Muślimi właśnie pokazali masowe mordowanie cywili, po raz 3489389275ty.

~tedwaha

2023-10-13, 17:00
majeńka napisał/a:

iecie. Nie są idealni (np. tolerowanie ultraortodoksów czy jeszcze nie powystrzelanie wszystkich muslimów), ale idealny nie jest nikt (prócz mnie :mrgreen: ). Za to wyznawcy Religii Pokoju to druga najgorsza swołocz, tylko kacapi są gorsi.

I jeśli popatrzycie co piszą onuce na Sadolu, od razu widać kto jest kto. I się nie przejmujcie tym że wydaje się że to co najmniej połowa użytkowników tego portalu, tak naprawdę jest ich jeden albo co najwyżej kilku: "bóg jest jeden ale ma trzy konta" (i łączy się przez wiele różnych proxy, w większości jakieś zhakowane Windowsy gdzie ktoś nawet się nie domyśla że z jego IP idą kacapskie komentarze).

A co do rzekomej władzy Żydów nad Polską: według spisu powszechnego było ich w Polsce 1055 (na prawie 40mil mieszkańców), to ciut mało aby przejąć władzę.



Nie jestem onucą ale ewidentnie wypowiadasz się na rzeczy o których nie masz pojęcia

Kultura arabska wynalazła o wiele więcej rzeczy i chodzi mi o starożytność, chemie, matematykę, astronomie, nie bez powodu mamy cyfry arabskie itp.

A co do kwestii technicznych mylisz farmy trolli z botnetami, multi konta można dzięki vpn'owi tworzyć , nikt do tego przejętej maszyny nie wykorzystuje bo naraża to ją na wykrycie i utratę z botneta . Po co wykorzystywać ją jako proxy skoro można to zrobić za pomocą proxychains albo shadowsocks, to ci powie każdy dzieciak co liznął kali-linuxa. Jedyny powód wykorzystywania czyjejś maszyny do publikacji takich materiałów to chęć wkopania go ale to wymaga dużej wiedzy technicznej żeby atakującego z tym nie powiązali

Yolanda

2023-10-13, 17:11
ch*j z tymi karaluchami. W końcu zdychają i mają to ... na co zasługują. Sezon zimowy wkrótce... rozpalajmy piece.