18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Piątek: The Series s03e12 - Znów o Warszawiakach

tosiewytnie • 2012-03-30, 15:03


Dakann znów o Warszawie...

adiemus36

2012-03-30, 15:13
Się już nudne robi.

ci...........ki

2012-03-30, 15:23
Piątek przedstawia podejście typowego Polaczka, który powinień przejść długa terapie farmakologiczną ,żeby w końcu być normalnym. Ciagle tylko narzekanie, narzekanie i o boze jaki ten świat jest okropny, ale mi jest ciężko bla bla bla bla.

kmonnz

2012-03-30, 15:42
ciunki napisał/a:

Piątek przedstawia podejście typowego Polaczka, który powinień przejść długa terapie farmakologiczną ,żeby w końcu być normalnym. Ciagle tylko narzekanie, narzekanie i o boze jaki ten świat jest okropny, ale mi jest ciężko bla bla bla bla.



Nie żebym był jakimś jego wielkim wielbicielem ale nie zauważyłem żeby w jednym zdaniu chociaż narzekał na swój los. Jedynie wyśmiewa i obgaduje na swój sposób wszystkich w koło co jest już tak silnie zakorzenioną cecha każdego polaka, że nie da się jej wyzbyć.

Magik2501

2012-03-30, 16:33
E tam, dobrze gada.
A nic tak nie jest człowieka w autobusie wk***ić bardziej niż fajni, nowocześni studenci UW, którzy jadąc poruszają ważne tematy i prowadzą mądre dyskusje podpierając każde zdanie trafionymi argumentami. k***a śmierdzący menel, mehoerka-sprinterka, nawet rumun grający na harmonijce nie wkuriwa tak jak ci zj***ni pseudo-inteligenci.
Naturalnie większość z nich to warszawiacy od pół roku, którzy już znają i czują to miasto, bo wiedzą gdzie mają nocny pod wynajętym mieszkaniem, a gdzie klub, z którego mogą wynieść tony zdjęć na Pejsika.

metamorfoza6191

2012-03-30, 16:45
qrwa, ile można! Żeby chociaż nowe odcinki wstawiali, a tu wciąż to samo gówno!

fibb

2012-03-30, 16:54
powiem szczerze że przejada mi się już jego postawa. na każdego wrzuta. jest w tym prawda co mówi ale
niedobrze mi się robi jak słyszę co 3 słowo "k***a, ja pie**ole"
skoro jest na studiach humanistycznych powinien mieć bardziej urozmaicone słownictwo.

Frozen2

2012-03-30, 17:59
nie zgadzam sie z zadna wypowiedzic . piatek byl 2 odcinkowym filmikiem ktory mu wyszedl a teraz zaczal robic jakies gwno ktorego nawet nie mam zamiaru ogladnac.

JÃ...........a.

2012-03-30, 19:34
04:07 - Subwoofer na półce, k***a litości.


Miya

2012-03-30, 20:32
"Dakann znów o Warszawie" - może dlatego, że ZNÓW ktoś wrzuca odcinek serii I, gdzie niebawem III się kończy :) ?

Jeadong

2012-03-30, 22:21
Wrzucam bo fajna nuta ;]


barul01

2012-03-30, 23:14
dalej to gówno leci, a miał byc koniec i wszyscy sie rozczulali nad tym..

isotop

2012-03-31, 18:10
Wyjechałem na studia do Warszawy. Stało się to już dobre 2,5 roku temu i naprawdę polubiłem to miasto, poza jednym mankamentem... Gdybym na studia pojechał do Gdańska, Krakowa, Poznania, albo innego Wrocławia, to wieść o tym, że pochodzę gdzieś z Polski nikogo by specjalnie nie wzruszyła. Ot przyjechałem na studia i już. W Warszawie to nie może być takie proste. Nie mogę lubić tego miasta, bo może się lansuję. Nie mogę mówić, że tam studiuję, bo zaraz "uuu warszafka j***na już się obnosi" i nie da się rozmawiać o tym mieście bez uszczypliwości z czyjejś strony, bo to taka straszna rzecz, że tam mieszkam. Wszystko źle. A najwięcej złego widzą w tym wszyscy mieszkańcy podwarszawskich miejscowości, bardziej warszawscy od samych warszawiaków. Nie mam zamiaru nazywać się warszawiakiem, bo choćbym się nie wiem jak kręcił i wyginał, to się nim nie stanę. Będę co najwyżej mieszkańcem stolicy. Tylko dlaczego wszyscy tak się o tę Warszawę zarzynają? Wie ktoś?