18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

SzczypMojeSuty

2011-09-16, 17:38
Ech a szkoda... Jedyny filmik ze stajni 'tosiewytnie', który budził we mnie pozytywne uczucia. Ten był raczej średni, nie tylko ze względu na wujka Bielu. Swoją drogą to ciekawe, że każda produkcja z jego udziałem staje się średnia, albo jeszcze gorsza ;)

kruszq0210

2011-09-16, 18:02
Chyba robicie sobie jaja tak jak ostatnio...

Zobaczcie jakim głosikiem śpiewa wasz ulubieniec :samoboj:

ritu4l

2011-09-16, 18:52
@up

nie nie, piszą serio :roll:

Ten pieprzony gejulek cwe*u czy tam ch*jek bielu widać ma ładne parcie na szkło, robi z siebie jeszcze większą ciotę niż jest za jakieś grosze z wp ;) tak tak, pewnie zarobił za to 30 tysięcy, ple ple ple, tak tak, ja też bym to zrobił i to przebrany za transwestytę, tak tak dobrze mnie znacie.

Ciekawe kiedy obciągnie komuś lachę na wizji, tłumacząc się później, że mu przynajmniej płacą grubą kasę a my zrobilibyśmy to samo ale wolimy pocisnąć go dla paru piwek, ciągle i na wszystko ta sama gadka.

karol23

2011-09-16, 21:24
Wygląda jakby nagrywali w toi-toju:)

Shievel

2011-09-16, 22:08
A mi te wszystkie piątki, kombajny i matury od zawsze się nie odtwarzały <3

BlackGandalf

2011-09-16, 22:10
@syjusz - 100% racji... jak można dalej stękać na coś co jest tak oczywiste??

A swoją drogą to Bielu dał radę z BeGeesami :) To naprawdę nie było złe.

memento_ap

2011-09-16, 22:34
Tydzien temu napisalem ze tak bedzie znow te same mordy pisza bzdurne komenty po co patrzysz na caly odcinek po co w ogole odpalasz film skoro ci sie nie podoba?! Prawda jest taka ze i tak to lubicie tylko nie chcecie sie przyznac. Mozna przewidziec ze za tydzien znow bedzie to samo, znow te komenty ehhh szkoda na was slow.......

Misza123

2011-09-17, 00:25
k***a
wujek bielu jest juz nawet w Piatku, boje sie ze otwozre niedlugo lodowke i wyskoczy z niej bielu z wibratorem w dupie

oooooo00

2011-09-17, 00:56
@memento_ap Dużo komentów nie jest wcale takich bzdurnych i ciekawie je się czyta. Oglądam te pożal się boże filmiki całe. Dzięki czemu mogę uchwycić pointę, ironię, porównanie itp. w nich zawierane.

Swoją drogą widzę że wujek czy tam ciotka chciał tym razem pokazać, że jest nie tylko wielkim r*chaczem ale także twardzielem umiejętnie wplatając w swe wypowiedzi słowo ku*wa czy też inne.

Gabini

2011-09-17, 00:56
torento napisał/a:


Ciekawe kiedy obciągnie komuś lachę na wizji, tłumacząc się później, że mu przynajmniej płacą grubą kasę a my zrobilibyśmy to samo ale wolimy pocisnąć go dla paru piwek, ciągle i na wszystko ta sama gadka.


Samo sedno, nawet w profilu napisał, że pie**oli napinaczy. ch*jku bielu, tu sie nikt nie napina, ludzie po prostu piszą co myślą. Poważnie nie zdajesz sobie sprawy z tego, że jesteś p*zdą?

Anscenic

2011-09-18, 16:00
wujekbielu napisał/a:

:D hehe juz chlopaszki sie dowartosciowaliscie? pocisneliscie? piwka otrzymane? :)



No to czekaj jeszcze chwile bo ja sie nie dowartościowałem.
I piw też nie mam :(