18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Piątek 13-tego

Cavaran • 2012-04-14, 08:52
Piątek 13-tego był pechowy dla mojej dziewczyny. Najpierw przypaliła obiad, potem złamała nos.

pakicito

2012-04-14, 09:10
pechowy dla ciebie rowniez - brak r*chania

fishu199

2012-04-14, 09:34
Sama złamała... :-/

Qunda

2012-04-14, 09:35
To jest Sadistic czy Blogstic k***a?!

Boingu

2012-04-14, 09:41
kunda5 napisał/a:

To jest Sadistic czy Blogstic k***a?!



Twój Staristic. :glasku:

DFM

2012-04-14, 14:17
kubusiekh napisał/a:



Twój Staristic. :glasku:



Twój poziom wypowiedzi wskazuje że masz nie więcej jak 15 lat. Lepiej idź i wsadź nos w książki bo w poniedziałek szkoła.

Giorgio69

2012-04-14, 14:45
Cavaran napisał/a:

Piątek 13-tego był pechowy dla mojej dziewczyny. Najpierw przypaliła obiad, potem złamała nos.



Ja bym swojej też w kły wyj***ł, jak by obiad sp***oliła :mrgreen:
Tylko bez przesady :fuck-off:

Qunda

2012-04-14, 15:27
kubusiekh napisał/a:



Twój Staristic. :glasku:



♣ napisał/a:



Twój poziom wypowiedzi wskazuje że masz nie więcej jak 15 lat. Lepiej idź i wsadź nos w książki bo w poniedziałek szkoła.


No własnie co to k***a jest?!

ludzi1

2012-04-14, 20:53
się k***a czepiacie, czy jak napiszę "leciałem tupolewem i wyj***łem w palmę" też k***a wszyscy to będziecie łykać jak dz**ka ku*asa? -.-'' trochę k***a sceptycyzmu

Boingu

2012-04-14, 21:44
♣ napisał/a:



Twój poziom wypowiedzi wskazuje że masz nie więcej jak 15 lat. Lepiej idź i wsadź nos w książki bo w poniedziałek szkoła.



Chyba masz problem z akceptacją w swoim środowisku co? Innych wokół siebie pomniejszasz. Zapewne biją Cię w szkole co? Siedzisz przed komputerem, ważysz 120 kilo przy 170cm wzrostu. Masz pryszczaty ryj i skrzywienie kręgosłupa? Jeżeli masz jakiś problem udaj się do specjalisty, może Ci jakoś pomoże w akceptacji. Życzę Ci miłego tygodnia spędzonego przy zasłoniętych oknach i przed komputerem zgrywając kozaka na Sadisticu i ewentualnie kwejku. Pozdrawiam. :roll:

kunda5 napisał/a:

To jest Sadistic czy Blogstic k***a?!



A co do Ciebie desperacie to widzę, że nie zrozumiałeś kawału, bo Cavaran raczej na Sadisticu bloga nie prowadzi, więc nie wiem po kiego ch*ja piszesz taki debilny komentarz? Potem wjeżdżacie na mnie, że sam piszę debilne komentarze a nie widzicie swoich. Żenujący jesteście. Możecie razem zamieszkać i robić z siebie gimbusów na Sadisticu.

Karol17

2012-04-15, 00:16
@up
się napiął...

Boingu

2012-04-15, 09:10
@up
Nie napiął, tylko skoro we dwóch na mnie wjechali no to bez przesady.

Qunda

2012-04-15, 09:24
kubusiekh napisał/a:



Chyba masz problem z akceptacją w swoim środowisku co? Innych wokół siebie pomniejszasz. Zapewne biją Cię w szkole co? Siedzisz przed komputerem, ważysz 120 kilo przy 170cm wzrostu. Masz pryszczaty ryj i skrzywienie kręgosłupa? Jeżeli masz jakiś problem udaj się do specjalisty, może Ci jakoś pomoże w akceptacji. Życzę Ci miłego tygodnia spędzonego przy zasłoniętych oknach i przed komputerem zgrywając kozaka na Sadisticu i ewentualnie kwejku. Pozdrawiam. :roll:



A co do Ciebie desperacie to widzę, że nie zrozumiałeś kawału, bo Cavaran raczej na Sadisticu bloga nie prowadzi, więc nie wiem po kiego ch*ja piszesz taki debilny komentarz? Potem wjeżdżacie na mnie, że sam piszę debilne komentarze a nie widzicie swoich. Żenujący jesteście. Możecie razem zamieszkać i robić z siebie gimbusów na Sadisticu.



Karol17 napisał/a:

@up
się napiął...


Boingu

2012-04-15, 15:23
kunda5 napisał/a:





No patrzę, że jeszcze bajeczki oglądamy?

Qunda

2012-04-16, 06:41
kubusiekh napisał/a:



No patrzę, że jeszcze bajeczki oglądamy?


Widze że nie oglądasz,to i nieznasz.Najlepsze i najśmieszniejsze bajki z dziecinstwa (do dziś cieszą) to WarnerBros.k***A! No chyba że ty siedzisz cały dzień przed kompem i zerkasz w tv na mini mini+ na gadającą rybe. :homer: