18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Piątek 13-go

qwased • 2014-06-22, 18:19
Prank po raz drugi :D Komuś się nie spodobał mój bonus :P


kacimierz

2014-06-23, 12:00
Wcale nie udawane tylko k***a koleś z kamerą stoi 50m dalej w krzakach a słychać idealnie co ludzie przy brzegu mówią.

pinio09

2014-06-23, 13:27
"I'm doing the cold water challenge."

Czy niektórych ludzi to już do końca popie**oliło?

Oldschool1995

2014-06-23, 14:44
To już nie jest śmieszne dla niektórych ludzi. A jakby ktoś był chory i ataku dostał czy coś podobnego?
Przynajmniej by mieli nauczkę do końca życia.

smyku1012

2014-06-23, 16:03
rantanplan i Tiquer. ch*j wam w dupe. Jest różnica między robieniem swojej baby w ch*ja, że się z nią zrywa czy też robienie w ch*ja kumpla. Co innego na ulicy wyskakiwać z maczetą/piłą łańcuchową czy kijem w przebraniu nawiązującym do horrorów. Każdy normalny człowiek jest w stanie zrozumieć że są granice pranków czy innego hamerykańskiego ch*jostwa. Tak więc normalne jest że ludzie są wk***ieni i wyrażają to w komentarzach, a nie jest to spowodowane tym że jakiś zajebisty koleś raz o tym napisał i każdy to powtarza wy tępe ch*je.

Kremil

2014-06-23, 18:10
ja tam czekam aż trafią na kogoś z bronią :D

Tiquer

2014-06-23, 19:41
smyku1012 napisał/a:

rantanplan i Tiquer. ch*j wam w dupe. Jest różnica między robieniem swojej baby w ch*ja, że się z nią zrywa czy też robienie w ch*ja kumpla. Co innego na ulicy wyskakiwać z maczetą/piłą łańcuchową czy kijem w przebraniu nawiązującym do horrorów. Każdy normalny człowiek jest w stanie zrozumieć że są granice pranków czy innego hamerykańskiego ch*jostwa. Tak więc normalne jest że ludzie są wk***ieni i wyrażają to w komentarzach, a nie jest to spowodowane tym że jakiś zajebisty koleś raz o tym napisał i każdy to powtarza wy tępe ch*je.



A czy ja napisałem, że to popieram? Dla mnie Ci ludzie to j***ne dno intelektualne. Wyśmiewam tylko sadolowe pelikany bez własnego zdania.

mateyko44

2014-06-24, 01:53
Pran? Czy nie ma polskiego odpowiednika?

Qwertyliusz

2014-06-24, 06:00
mateyko44 napisał/a:

Pran? Czy nie ma polskiego odpowiednika?


"Zgryw". Polacy nie... fajw-o-kloki.