18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Phanom Yeerum (Tony Jaa)

V.A.L.A.K • 2013-04-17, 03:25



Phanom Yeerum urodził się 5 lutego 1976 r. w prowincji Surin w Tajlandi.
Jego rodzice byli hodowcami słoni. Jako mały chłopiec oglądał filmy ze sztukami walk, naśladując niektórych swoich idoli, od Bruce'a Lee przez Jackie Chana do Jeta Li. Po obejrzeniu tajskiego filmu akcji z 1986 r. pt: "Born to Fight", Phanom poznał i zaczął trenować sztuki walk, a także kaskaderstwo pod okiem reżysera Panna Rittikrai. Na Uniwersytecie urozmaicał swą sztuke walki trenując od taekwon-do po judo. Nie mineło dużo czasu gdy znalazł się na planie filmu "Mortal Kombat 2: Unicestwienie" (1997) dublując Robina Shou i Jamesa Remara. Gdy jego demo trafia do reżysera Prachya Pinkaew'a powstał film "Ong-Bak" specjalnie dla Phanoma, który teraz przybrał imię "Tony Jaa" starając się przedstawić swój rodzaj akcji międzynarodowej publiczności. Ciekawostką jest także, że w filmach nigdy nie zastępują go dublerzy, wszystkie akcje wykonuje samodzielnie.


Tutaj pokaz na żywo w Nowym Jorku (można śmiało przewinąć do 2 minuty)


Film "Protector". W skrócie fabuła filmu totalnie wyjęta z dupy, ale za to sceny walk jak najbardziej na tak. Tutaj Final Fight z przymrużeniem oka ;-)


Tutaj jeszcze zlepek z pokazów, filmów itd.


Na koniec chciałem się pochwalić, że dzięki temu niepozornemu panu, żona zgodziła się na zapisanie syna na Muay Thai ;-)

(Źródło: Filmweb/YouTube)

zerwikaptur

2013-04-17, 04:32
widzialem jego filmy i podziwiam faceta piwko lleci

Smutas

2013-04-17, 08:10
Hollywooodzkie ustawki dla gejów. Na Sadola nadaje się tak jak nocnik na głowę.

Un_Nem

2013-04-17, 08:26
@up
widze internetowy twardziel :) pewnie taka c**a z ciebie ze czolem kolan nie dotkniesz.

a tony jaa jest zajebisty. postawilbym 0,7l ale mam tylko piwa.

HotSzot

2013-04-17, 08:38

Nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie obchodzi mnie to.

stankry

2013-04-17, 08:43
dobry kocur ;)

xts

2013-04-17, 08:45
w polsce nie ma muai thai, jest boks tajski ;) muai thai tylko w tajlandii

cys23

2013-04-17, 09:30
autor tematu ma syna...
dwoch moich kolegów ma syna...
mój stary ma dwóch synów...

czemu ja mam córkę?

Sapthor

2013-04-17, 10:00
@up masz zj***ne plemniki:D

btw. scena jak pokonuje wszystkich za pomocą kości słoniowych fantastyczna:D

Artis23

2013-04-17, 10:07
cys23 zapytaj sasiada czemu masz corke:)

LordMrok

2013-04-17, 10:16
Tony Jaa w ong bak


sz...........r9

2013-04-17, 12:25
Machać w powietrzu to se może. Osiągnięć w sporcie BRAK. No ale to jest aktor sztuk walki, także ma machać w powietrze i tak dalej i do tego jak widać się nadaje. W ringu by go zmietli niestety;]

oponaodjelcza

2013-04-17, 12:30
Nieważne co zrobi w ringu, chodzi o to jak bardzo jest efektowny, w końcu to kaskader. I w tym się sprawdza. Chociaż skoro trenował ileśtam lat sztuki walki, to pewnie w ringu też sobie jakoś poradzi, może nie w każdym i nie na poziomie światowym, ale pewnie i tak niełatwo mu skopać dupę.

Hu...........ia

2013-04-17, 12:47
Ja pie**ole, nie mieliście jako dzieci idoli? Ile bijatyk na VHS się oglądało, z Van Dammem, Brusem Lee, Norrisem... w nieskończoność można wymieniać. Ale osoby komentujące, że to gejowskie i wgl "nienajsys ale łorst" pewnie są karczychami po metr dziewięćdziesiąt i dziesięć butelek na głowie sobie rozpie**alają.