18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

PGE Skra Bełchatów dla Kamila Stocha

Robson_753 • 2014-02-14, 11:50
Siatkarze Skry Bełchatów po wygranym pojedynku z niemieckim VfB Friedrichshafen postanowili pogratulować Kamilowi złotego medalu zdobytego na igrzyskach w Soczi. ;-)

Zikorskee

2014-02-14, 13:44
Piękny gest. A nie ciągle smutki i żale. Tak trzymać :D

staffior

2014-02-14, 14:20
chcieli też podziękować Justynie, ale sztab trenerski nie zgodził się na pokazowe złamanie stopy

Pianus

2014-02-14, 14:27
Według mnie źle wyszedł z progu ale mogę się mylić.

luxik1988

2014-02-14, 14:31
Jak dla mnie ch*jowe. Próba żałosnego podreperowania swego wizerunku po blamażach z dwóch ostatnich sezonów z wykorzystaniem do tego celu dorobku Kamila Stocha.

W ogóle siatkarze są bardzo specyficzni i chętni do robienia z siebie idiotów przed kamerami.

kanapkasmalec

2014-02-14, 15:06
@ up a weź ty zamknij mordę k***a! jak dla mnie zajebiste i pomysłowe

SOOPER

2014-02-14, 15:10
Za złoty medal zawsze piwko ;)

guciosuav

2014-02-14, 15:34
Za naśladowanie Kamila Stocha po meczu siatkarskim zawsze piwo. :)

Achrem

2014-02-14, 16:31
luxik1988.... Chyba nie oglądałeś nigdy siatkówki a tym bardziej nie byłeś na meczu więc się nawet nie odzywaj. Bo piłkarze robią z siebie idiotów na każdym meczu :p. A Polska siatkówka jest akurat na światowym poziomie i nigdy nie widziałem żeby któryś siatkarz robił z siebie idiotę przed kamerami :P A tu chłopaki z Bełchatowa pokazali odrobinę poczucia humoru i tyle ;) dziękuję pozdrawiam :D

ceteth

2014-02-14, 16:58
Piękny lot :P

luxik1988

2014-02-14, 18:12
@ Jasper123456789

I co, poczułeś się teraz lepiej po obrzuceniu mnie wyzwiskami?

@ kanapkasmalec

Niczego nie mówiłem, więc nie mogę zamknąć mordy. Mógłbym co najwyżej skasować swój wpis, ale tego nie zrobię. Mam nadzieję, że też jesteś k***a dostatecznie spełniony (jak kolega wyżej) po dopie**oleniu się do mojej skromnej osoby.

@ Achrem

Konstruktywna krytyka. To lubię. Przynajmniej napisałeś coś po ludzku.

Oglądam siatkówkę, podobnie jak inne sporty nieprzerwanie od kilkunastu lat i myślę, że znam się na sporcie. Co innego gra, a co innego pajacowanie. Wiem, że niektórzy mają potrzebę przebywania w blasku fleszy i robienia czegoś na pokaz, pod publiczkę. Prawdę mówiąc Paweł Zatorski uznawany przez wielu za gracza o większym potencjale niż np. Krzysztof Ignaczak lub Aleksiej Verbow mógłby skupić się na rzeczach ważnych zamiast robić z siebie pie**olonego celebrytę. Podobnie z Karolem Kłosem i Andrzejem Wroną, którzy są można powiedzieć bardzo aktywni medialnie. Skra po okresie kilkuletniej hegemonii w Polsce i sukcesach w LM, niestety w ostatnich dwóch sezonach pokazała się z tej słabszej strony. Mundial w Polsce już bardzo blisko, a więc radziłbym zawodnikom martwić się nad poprawą własnej dyspozycji i przykładać większą wagę do treningu zamiast pajacować. Tak będzie lepiej, i dla nich i dla nas - kibiców.

jarao

2014-02-15, 00:56
Siatkarze PGE Skry Bełchatów postanowili w czasie meczu sparodiować wyczyn Kamila Stocha.

Crossblade

2014-02-15, 01:00
...to nie jest parodia tylko ich podziękowanie i zarazem wyrażenie szacunku dla Stocha.