18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

meier

2014-03-06, 09:31
ostatnio to tutaj gdzies widzialem:)


xts

2014-03-06, 11:52
Cpt. Obvious to the rescue


goatse.cx

chetek

2014-03-06, 15:46
Dla porównania, mój bardzo podobny temat http://www.sadistic.pl/skojarzenie-vt198678.htm został po 2 minutach od wrzucenia przeniesiony do sucharów przez moderatora. Nie ma to jak podejmować decyzje według własnego widzimisię. Jak tu nie kochać moderatorów Sadistica...

Roszp

2014-03-06, 18:41
chetek, spoko - ja dostałem bana za wrzucenie komiksu, który lądował tutaj 10 000 razy (w komentarzu rzecz jasna), a do autorstwa którego przyznaje się sam BongMan. Któremu oczywiście uszło to na sucho, jak i reszcie postujących.

Mr.Drwalu

2014-03-06, 20:03
@Roszp

Jakiego komiksu? Co ty za ferment siejesz wśród użytkowników i ich straszysz? :wtf:

Najwyższy warn jaki dostałeś, to w5 za "wypie**alaj". Nie widzisz w profilu? :facepalm2:

Roszp

2014-03-07, 15:22
Moderator, miałem na myśli rebus, nie komiks. Przepraszam za nieścisłość. Tak czy inaczej, ten rebus krążył tu już od jakiegoś czasu, raz nawet został najlepszym komentarzem. Przedyskutowanie problemu "zakazanego słowa" w postaci obrazkowej na forum moderatorów pewnie zajęło wam trochę czasu, ale myślę, że należałoby o wynikach tej dyskusji poinformować użytkowników w inny sposób niż wlepianie od razu pięciu punktów. Odnosząc się do waszej nadwrażliwości na to słowo i odwołując się do Twojego komentarza powyżej, jestem ciekaw, jak traktujecie to słowo używane w cudzysłowie?