18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

[PewDiePie] HAPPY WHEELS - Montaż śmiesznych sytuacji

J...........a. • 2012-07-03, 21:34
Najświeższy montaż najzabawniejszych momentów z let's play'a PewDiePie-a:



Mi...........13

2012-07-04, 00:12
@Vinewood, zapomniałeś o tępym h*ju- RockAlone2k i 'śmiesznej' osobie- ROJOV13

konrad3108

2012-07-04, 00:27
Kwejkii napisał/a:

@up
Ze on jakiś niby śmieszny?


bynajmniej... przedstawia liczną grupę ludzi którzy nie potrafią wymyślić czegoś własnego, a i z kopiowaniem cudzych rzeczy też słabiutko:/

Gieniu

2012-07-04, 00:45

Vigo

2012-07-04, 01:52
Problem jest nie tylko z jutuberami, a ogólnie z Polakami. Jak oglądam stand up np Georga Carlin'a/Dave'a Chappelle śmieje się nagłos, a nasi np Cezary/Giza nawet nie wywołają na mojej twarzy uśmiechu. Jacyś tacy sztywni jesteśmy, jak wymrą katole, mohery może się rozluźnimy. Teraz maja zły wpływ na całe środowisko, promieniują swoim buractwem na wszystkich.

Szouek

2012-07-04, 02:09
I bacame a foutane coz u dissapoint me xD JABŁEM !

Dalione

2012-07-04, 09:45
A ja lubię oglądać tego typa:


Kiedyś nawet z własną matką nagrał odcinek :D

S.O.A.D.

2012-07-04, 17:46
@up

UberHaxorNova. Dobry koleś.

an...........en

2012-07-04, 20:38
Dlaczego przyrównujecie jednego "jutubera" do drugiego? Są różne gusta, jak się jeden nie spodoba, to są inni przecież. Ja, osobiście, nie lubię Novy, wkurza mnie, ale nigdy nie powiem, że jest gorszy od PewDiePie, bo komuś może Nova bardziej się podoba.

_MoRo_

2012-07-04, 23:59
Dalione napisał/a:

Kiedyś nawet z własną matką nagrał odcinek :D



Nie pomyliłeś Novy z Tobuscusem? Tobuscus przyprowadził do pokoju swoją matkę żeby się pochwalić, że ukończył poziom, z którym się strasznie męczył, po czym wygonił ją każąc jej zrobić mu kanapkę :D
Tak czy owak spośród wszystkich "tego typu" YouTuberów polecam właśnie Tobuscusa. PedoPie ma ch*jowo skonfigurowany mikrofon, który daje po uszach, udaje swoje reakcje (że niby to się czegoś strasznie przestraszył), no i trochę olewa swoich fanów. Jeszcze do niedawna w miarę się go oglądało, ale teraz już zaczyna kręcić na siłę.

Pu...........le

2012-07-05, 15:01
mi się tylko wydaje, czy tu nie znalazłem nic zabawnego/śmiesznego/ciekawego ? :>

Dalione

2012-07-05, 15:42
_MoRo_ napisał/a:



Nie pomyliłeś Novy z Tobuscusem? Tobuscus przyprowadził do pokoju swoją matkę żeby się pochwalić, że ukończył poziom, z którym się strasznie męczył, po czym wygonił ją każąc jej zrobić mu kanapkę :D
Tak czy owak spośród wszystkich "tego typu" YouTuberów polecam właśnie Tobuscusa. PedoPie ma ch*jowo skonfigurowany mikrofon, który daje po uszach, udaje swoje reakcje (że niby to się czegoś strasznie przestraszył), no i trochę olewa swoich fanów. Jeszcze do niedawna w miarę się go oglądało, ale teraz już zaczyna kręcić na siłę.



Żeby Ci się nie popie**oliło, podsyłam odcinek z matką.