18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Petycja w sprawie Oktoberfestu.

Mag_Kołodziej • 2015-09-18, 20:56
Pewien muzułmanin stwierdził że Oktoberfest jest rasistowski i postanowił napisać w tej sprawie petycję.

Cytat:

Dear City council of Munich,



I am writing this letter to bring to your attention something that I
and many Muslims believe is unfair and requires attention. I would like to inform you that the Oktoberfest is an Intolerant and Anti-Islamic event. We tried to ignore the event, but there too many Un-Islamic acts done at the Oktoberfest. Such as alcohol consumption, public nudity etc.

We understand that the Oktoberfest is a yearly German tradition, but we, Muslims, can not tolerate this Un-Islamic event, because it offends us and all Muslims on the earth. We are requesting the immediate cancellation of the upcoming Oktoberfest event.



We also believe that the Oktoberfest might also offend all the Muslim refugees coming from Syria, Iraq,
Afghanistan. The cancellation of the Oktoberfest event will help refugees not to forget their Islamic history. Thank you for your attention to this matter.



Sincerely,

Morad Almuradi



Link: https://www.change.org/p/city-of-munich-ban-the-intolerant-and-anti-islamic-event-of-oktoberfest

saves

2015-09-18, 21:05
Dzięki Merkel wursty będą kranówką popijać.

emperorzbigniew

2015-09-18, 21:08
Równie dobrze Niemcom mógłby się nie podobać Ramadan. Tyle że nie robią z siebie debili i nie pienią się publicznie.

szogunek

2015-09-18, 21:13
@up stanowczo niemcy powinni protestowac przeciwko obchodom 8 i 9 maja kazdego roku

Essent

2015-09-18, 21:14
Nie chce mi się pisać jak bardzo jestem wk***iony

Grzesiek85

2015-09-18, 21:14
dać ciapatym karkówkę i niech sp***alają.

pa...........uj

2015-09-18, 21:17
cóż, tradycją Niemiecką ważniejszą od Oktoberfest jest ustępowanie muzułmanom, więc na co czekają, niech czynią swoją powinność i odwołają Oktoberfest i niech przeniosą go do Polski

mygyry

2015-09-18, 21:17
Myślę, że Merkel jest skłonna podjąć wyzwanie

POPEJE

2015-09-18, 21:38
paradoks : uchodźcy przed wojną rozpętują nową wojnę ...

Imm420

2015-09-18, 22:50
Dla hajsu te niemieckie ku*wy zrobią wszystko, nie myślicie chyba, że robią takie zamieszanie z imigrantami bezinteresownie. Przed nami pojedynek Kulturowo-polityczny w niemczech, oktoberfest jest znany na niemal cały świat, wątpię, żeby naród dobrowolnie odrzucił święto narodowe przez grymas jakiegoś brudasa bez paszportu :)

haker2715

2015-09-18, 23:24
jak odwołają Oktoberfest, to się Niemcy w piwiarniach będą spotykać i znowu Reichstag spalą

vagatiosoul

2015-09-19, 00:10
dawno nie pisałem na forum, bo nie widziałem powodu. Jednakże ze względu na obecny stan rzeczy powtórzę jedno bardzo ważne zdanie "jak się nie podoba, to wypie**alać". Jaki trzeba mieć tupet, żeby pojechać do obcego kraju, z kulturą tak różną od rodzimego i wymagać, żeby wszystko zmieniać pod swoje tradycje i kulturę.
Cołkim syrcyn pozdrawim górny ślonsk!

RockyWood

2015-09-19, 00:53
niech im w końcu k***a po szwabsku zakażą szprechać i będzie spokój! ...cwe*e jedne

gathor

2015-09-19, 01:34
jak mam mu k***a odpisac baranowi jednemu zeby wracal do siebie pic wode z kaluzy?