18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Petró znów błyszczy

~Velture • 2017-08-27, 09:39
Rysio "jestem wszędzie", "zdradzam żonę", "chodzę na marsze alimenciarza i defraudanta" Pjetró!
Filmik w źródle.

Cytat:

Ryszard Petru, czyli lider jednego z największych ugrupowań, słynie z kolejnych wpadek przed kamerami.



Petru przeszedł już do historii polskiego parlamentaryzmu jako poseł z niezliczoną liczbą wpadek.

Wcześniej mówił m.in. o sześciu królach, ilości państw na świecie, psuciu się głowy od góry, wymawianiu nazwiska b. premiera Wielkiej Brytanii czy upadku imperium Rzymskiego w szycie jego chwały.

Tym razem Petru stwierdził, że marszałek województwa jest wybierany w wyborach bezpośrednich. Taką niewiedzę można by wybaczyć zwykłemu obywatelowi, ale nie politykowi zasiadającemu w parlamencie! Ba można by to nawet wybaczyć politykowi, gdyby nie to, że błąd popełnił na konferencji poświęconej temu tematowi.
Jak to jest w rzeczywistości z tym marszałkiem? Wyboru marszałka dokonuje się podczas sesji sejmiku w odrębnym głosowaniu tajnym spośród nieograniczonej liczby kandydatów zgłoszonych przez radnych sejmiku, przy czym sam marszałek nie musi być radnym.





źródło: http://wolnosc24.pl/2017/08/27/petru-znow-to-zrobil-niesamowita-wpadka-lidera-nowoczesnej-video/

No ale czego się spodziewać po nim... a tłumaczenie tego osła na filmiku zajebiste.

kr...........81

2017-08-27, 10:20
pietro to sierota jakich mało żałosny tak samo jak kaczak

czarnykun

2017-08-27, 10:27
Przecież Swetru założył tą swoją partie tylko po to żeby zrzeszać fajne szmaciska i latać z nimi na wagary, nawet się z tym nie kryje.

voidinfinity

2017-08-27, 10:31
krisman1981 napisał/a:

pietro to sierota jakich mało żałosny tak samo jak kaczak



Bardziej. Karakan przynajmniej ma wierny zakon fanatycznych akolitów, oraz fanklub na sadolu.

Osobiście na praktycznie wszystkich polityków zastosowałbym metodę Borata.


~Velture

2017-08-27, 10:48
Z pozdrowieniami od krzyksa :ok:


TB303

2017-08-27, 13:25
Niech mi ktoś odpowie - jakim prawem ten skrajny idiota i jego skrajnie zidiociała partia, ma jakiekolwiek poparcie?! Przecież to jest, k***a, niemożliwe!

sumka

2017-08-27, 22:46
Czuje u Prawaków jakąś zazdrość związaną z tym petru bo za duża konkurencja dla kaczora a zazdrość o kochankę zrozumiała bo pedał ma nawet problem przyznać się do orientacji a gdzie tu mowa o kochankach :) . Wpadki zabawne a niewiedza i tak mniejsza niż u przeciętnego Polaka któremu nikt nie wmówi że czarne jest czarne a białe jest białe a ciemny lud to kupi.

TB303, Nie chcę cię smucić ale rządzi partia, gdzie myśli tylko jedna osoba i to do tyłu i ma 40% poparcie, a wpadek ten pseudo myśliciel miał tyle że mógłbyś zrobić 10 godzin HD na YT bez powtórzenia choćby jednej z nich.

Ti...........ch

2017-08-28, 00:08
sumka, przypomniałeś mi o jednym ważnym wydarzeniu.

Cytat:

Hymn Wolski [1] został po raz pierwszy dzielnie wykonany przez Wielkiego Patryjotę, przez Stratega z Żoliborza, więc jest to Hymn Wolski w wydaniu Żoliborskiej IV Rzeszy Pomylonych.



Cytat:

Wolski Mazurek, zwany też Mazurkiem Dombroskiego - nowa wersja hymnu narodowego, po raz pierwszy odśpiewana przez Wielkiego Wokalistę na I kongresie sPiSku.

Jeszcze Polska nie zginęęę-ła, póki my... ży-je-my!
Co nam oPca przemoc wzięęę-ła szablą od...bie-rze-my!
Marsz, marsz. Dombroski.
Z ziemi polskiej do Wolski.


sezamkowyRozpierdol

2017-08-30, 13:24
Petru jest odzwierciedleniem polaczków i tego, co polaczki mają do zaoferowania swojemu krajowi, którego tak ponoć bardzo kochają :krejzi:

PO, PiS, Petru, SLD, PSL - tyle polaczki mają do zaoferowania Polsce :-D