18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Perypetie Donka w drodze do Pacanowa - przystanek Kielce

Marian Paździoch • 2011-10-06, 11:36
Obnażenie kolejnego kłamstwa Donia

Marian Paździoch

2011-10-06, 16:33
Cytat:

postawić dowolną tezę i w ten sposób ją udowadniać...


To tusk postawił tezę, że normalni ludzie nie chodzą na stadiony, Ta teza została obalona.

Cytat:

każdy normalny Ci powie że te gimbusy przychodzą tylko komuś wpie**olić



Dalej gimbusie nie podajesz przykładów. GDZIE I KIEDY były na stadionem awantury.
Robisz z gęby dupę i taka jest prawda.

Cytat:

przykład naszych rodaków..nic tylko k***ują



A ciebie rażą przekleństwa? To jesteś ciotą.

Cytat:

wystarczy uderzenie Star*cha w Rzeźniczaka czy oplucie rodziny na meczu reprezentacji oraz mordobicie na meczu Litwa-Polska w Wilnie, już nie mówiąc o antysemitowskich, rasistowskich i homofobicznych wyzwiskach. Czy może mam dalej wymieniać?



Uderzenie Rzeźniczaka - Staruch ukarany, oplucie nie rodziny Goebbelsie tylko 1 typa - sprawca ukarany. Nie było problemu z identyfikacją nie było problemu ze złapaniem. Nikt ich nie broni. Czyli to co było do tej pory wystarczy w zupełności i nie trzeba zaostrzać przepisów. W Wilnie wszyscy mówią o prowokacji policji. Nie tylko ci którzy zostali zatrzymani, ale normalni starsi ludzie którzy tam byli. Jesli cie tam nie było to nie mów, że wiesz jak tam było

cisek666

2011-10-06, 17:04
@up

Nigdy chyba nie dostałeś po gębie od kibola za frajer. Ja takich znam, demolują przystanki, maziają po znakach (kuźwa znaczą teren jak bezpańskie psy), wybijają szyby w oknach i jeżdżą robić zadymy w sąsiednich miejscowościach. Mnie panie Paździoch oczu pan nie zamydli, na własne oczy widziałem co kibole robią.

Marian Paździoch

2011-10-06, 17:09
Ty i tobie podobni zawsze jedziecie ogólnikami. Bo konkretów nie ma. To sa twoje wymysły

NieWeszles

2011-10-06, 17:18
Po ch*ju.. Kobiety z dziećmi to może 1%

d-wade

2011-10-06, 17:21
@Marian chciałeś by wymienić awantury na stadionach w ostatnim roku, no to masz, gówno mnie obchodzi czy to była prowokacja (walnełeś teorię spiskową, ja tylko podaję fakt że sie nawalali) czy ktoś został osądzony (z tego co wiem posłanka Kempa poświadczyła majątkowo Star*cha i jest nadal na wolności, może sie myle, nie za bardzo mnie interesuje ten człowiek).

Marian Paździoch

2011-10-06, 17:24
Awanturą na Polskich stadionach nazywasz uderzenie piłkarza prze 1 osobę i oplucie jakiegos kolesia? Gratuluję :) No to chyba większy problem mamy w szkołach a już nie wspominam o wiejskich imprezach. A co do meczu w Kownie - Kowno to nie Polska chłopaku.

@NieWeszles Idź ty n jakiś mecz w Polsce i zobacz jak bardzo się mylisz.

Corey_09

2011-10-06, 17:50
@up ale z ciebie napinacz

d-wade

2011-10-06, 18:04
@Marian Paździoch bo na stadionie już nie ma za bardzo jak, lepiej walnąć ustawkę w szczerym polu gdy nikt niewidzi. A powiedz mi dlaczego w takich krajach jak Anglia, Niemcy (chociaż ostatnio sie r*chali na stadionie w Monachium :) ), Francja, nie ma żadnej mowy o jakichkolwiek incydentach na stadionie? Dlaczego nikt nawet sie nieodważy wyjść na płytę stadionu? Właśnie dlatego że jest surowe prawo i kibicuję premierowi by standardy zachodnie zastasował także u nas, by niebyło nawet opcji piernąć na krzesełko pod zarzutem zniszczenia mienia.

typhoon_2008

2011-10-06, 18:17
taaka prawda. nie mydlcie oczu kobietami z dziecmi, bo one i dziadkowie dlubiacy slonecznik to moze gora 10% a reszta jak widdac. czesc z nich moze i ma glowe. ale czesc nie i to wystarczy. bardzo dobrze pokazane na filmiku, dostali wpie**ol i juz tacy madrzy nie byli. moim zdaniem policja powinna miec mniejsze prawa. nam jeszcze daleko do cywilizowanych krajow. stwarza zagrozenie dla zzycia innych niech go i zabija. wisi mi to. tak jak w ameryce podczas poscigu zadaniem policji jest zatrzymanie uciekiniera stwarzajacego zagrozenie na drodze za wszelka cene. a to ze wpie**olili troche sterydow to tez nic im nie dodaje. trzeba miec jeszcze glowe.

(L...........y)

2011-10-06, 18:29
Marian Paździoch napisał/a:

Cytat:

postawić dowolną tezę i w ten sposób ją udowadniać...


To tusk postawił tezę, że normalni ludzie nie chodzą na stadiony, Ta teza została obalona.

Cytat:

każdy normalny Ci powie że te gimbusy przychodzą tylko komuś wpie**olić



Dalej gimbusie nie podajesz przykładów. GDZIE I KIEDY były na stadionem awantury.
Robisz z gęby dupę i taka jest prawda.

Cytat:

przykład naszych rodaków..nic tylko k***ują



A ciebie rażą przekleństwa? To jesteś ciotą.

Cytat:

wystarczy uderzenie Star*cha w Rzeźniczaka czy oplucie rodziny na meczu reprezentacji oraz mordobicie na meczu Litwa-Polska w Wilnie, już nie mówiąc o antysemitowskich, rasistowskich i homofobicznych wyzwiskach. Czy może mam dalej wymieniać?



Uderzenie Rzeźniczaka - Staruch ukarany, oplucie nie rodziny Goebbelsie tylko 1 typa - sprawca ukarany. Nie było problemu z identyfikacją nie było problemu ze złapaniem. Nikt ich nie broni. Czyli to co było do tej pory wystarczy w zupełności i nie trzeba zaostrzać przepisów. W Wilnie wszyscy mówią o prowokacji policji. Nie tylko ci którzy zostali zatrzymani, ale normalni starsi ludzie którzy tam byli. Jesli cie tam nie było to nie mów, że wiesz jak tam było






Proszę cię człowieku. Piszesz takie bzdurne slogany że ręce opadają. Co to za argumenty typu "nie było cię tam to nie mów", czy że ktoś został ukarany to wszystko jest w porządku Oo. To co jak normalni (zaznaczam NORMALNI) ludzi chcą iśc na mecz to muszą się spodziewać, że ktoś może ich opluć czy zapie**olić z buta ? Ogarnij się. Na stadionie powinien być bezwzględny ład i porządek, a jeśli któryś z Twoich kompanów od darcia ryja i bicia kogo popadnie przekroczy granice choćby o milimetr tyo k***a 100 tysi kary i do pierdla z ch*jem. A nie, że kibic biedny bo chce się ponapie**alać na stadionie ale tylko czasem i co my od nich chcemy. Co to k***a w ogóle za zachowanie, że się np. kopie kamerzyste z kujawiaka w plecy?? Jak to wytłumaczysz? że go sprowokowali czy może się pomylił? A może mamy mu wybaczyć i wpuścić znów na stadion no bo został ukarany. Do utylizacji od razu !

Ps. A tu masz przykłady na jutubie bójek na stadionach (wymagasz bójek w tym roku - robisz z ludzi debili ? jak wam w maju stadiony pozamykali to skąd mają być bójki hahahahah)

/watch?v=7Kfm0fpXDLY
/watch?v=Ma9zK8jPL8k
/watch?v=ol2ds32kdWc
/watch?v=dSeaujtIaiU
/watch?v=DjaFIw2aDys

fdM

2011-10-06, 19:17
Śmieszni jesteście z tymi kibolami którzy biją kogo popadnie..
Na stadionach jest bezpiecznie, jeżeli ktoś dostanie cepa to musiał na niego zasłużyć. Przykłady Niemczech czy Anglii są raczej kiepskie - z tego powodu. Myślę, że nie skłamię, jeżeli powiem, iż na dyskotekach czy też wieczorem na ulicy jest zdecydowanie większa szansa na "wpie**ol". Dla mnie nie jest przestępstwem odpalenie racy, stanie na schodach czy też wbięgnięcie na murawę po wygranym pucharze. Ustawki moim zdaniem też nie są niczym złym - jeżeli obie strony chcą to niech się biją, szczególnie że zwykle są wśród nich "sędziowie" (obserwatorzy), jakaś pomoc medyczna, a bijatyka odbywa się z daleka od osób postronnych.

Exoone

2011-10-06, 19:39
d-wade napisał/a:


antysemitowskich


Ty za palikotem, ale jeszcze za młody na wybory? :facepalm:

D.Hume

2011-10-06, 20:23
Śmierdzi mi ten filmik PiS'em i tym popie**olonym Kaczyńskim. k***a, niech on w końcu skończy z polityką i zacznie się leczyć.

Marian Paździoch

2011-10-06, 21:18
A ty śmierdzisz kutachem. Prze obsrańcy tutaj są. Same cioty i gimbusy pryszczate co na sadystów się kreują :)

(L...........y)

2011-10-06, 21:29
Marian Paździoch napisał/a:

A ty śmierdzisz kutachem. Prze obsrańcy tutaj są. Same cioty i gimbusy pryszczate co na sadystów się kreują :)



Tutaj pięknie pokazałeś swoją argumentację. Piszesz coś o gimbusach pryszczatych O_o Przecież poziom Twoich wypowiedzi nawet takim gimbusom do pięt nie dorasta. Potrafisz tylko sadzić jakieś bzdurne slogany, wykrzykiwać "swoje" racje, a jeśli brakuje ci już słów - zapie**alasz wyzwiskami. Człowieku masz 25 lat a zachowujesz się jak gówniarz, któremu starsi koledzy nakładli bzdur do głowy, założyli szalik na szyje i klapki na oczy i poszedł.