18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Peruwiański headshot

Jesse.Pinkman • 2023-08-12, 00:05
Egzekucja na ulicy gdzieś w Peru. Źródło.

quark

2023-08-12, 00:09
Pies, koło ofiary zawsze kręci się pies.

unpleasant

2023-08-12, 00:23
quark napisał/a:

Pies, koło ofiary zawsze kręci się pies.



Rebus. Pies=Morderca. Odgadnij hasło.


Janko

2023-08-12, 00:31
Ciekawe co odj***ł że czapa

chudini23

2023-08-12, 00:48
Janko napisał/a:

Ciekawe co odj***ł że czapa



znając realia Ameryki Południowej i wartość życia w tym rejonie, to pewnie nie oddał za puszkę coli

ZlyPies

2023-08-12, 11:01
W sumie fajna śmierć, stoisz zastanawiasz się czy jak wrócisz do domu to najpierw opie**olisz obiad a potem wyr*chasz babę czy na odwrót i jeb gaśnie światło.

Con4terPro96

2023-08-12, 21:42
kurczę a Peru to nie miał być kraj względnie bezpieczny w ameryce południowej? jak popatrzyłem po nagraniu to na początku teza się zgadzała - gość raz strzelił i sp***ala przed "sprawiedliwością" ale może tam prymitywy są bardziej inteligentne i wiedzą że nie ma co ryzykować oraz marnować pestek jak już gościu sika krwią - ale z mózgu :D

bobro

2023-08-12, 23:54
Con4terPro96 napisał/a:

kurczę a Peru to nie miał być kraj względnie bezpieczny w ameryce południowej? jak popatrzyłem po nagraniu to na początku teza się zgadzała - gość raz strzelił i sp***ala przed "sprawiedliwością" ale może tam prymitywy są bardziej inteligentne i wiedzą że nie ma co ryzykować oraz marnować pestek jak już gościu sika krwią - ale z mózgu



Pół kontynentu zajmuje Brazylia, a jeszcze obok są Kolumbia i Wenezuela. Jak się ma takich sąsiadów to ciężko nie być względnie bezpiecznym krajem

:lol: