18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

konto1981

2013-01-21, 22:41
tak robią hotele w kurortach, ogladasz sobie katalog z super hotelami, decydujesz się, placisz i lecisz na wymarzone wakacje. Na miejscu okazuje się że wszystko co na zdjęciach bylo wielkie i piękne w rzeczywistości jest zupełnie inne :-P Ciekawe ilu z Was też tak miało?

Pawciosl

2013-01-21, 22:46
konto1981 napisał/a:

tak robią hotele w kurortach, ogladasz sobie katalog z super hotelami, decydujesz się, placisz i lecisz na wymarzone wakacje. Na miejscu okazuje się że wszystko co na zdjęciach bylo wielkie i piękne w rzeczywistości jest zupełnie inne :-P Ciekawe ilu z Was też tak miało?


Ja tak nie miałem bo jestem biedny i nigdy nie byłem w hotelu. :-(

Sinus

2013-01-21, 23:17
Autor zdjęć uczył się perspektywy od onetu. Oni też zawsze mają swój punkt widzenia.

bohdan_lazuka

2013-01-21, 23:36
@upup hahahahha piękny komentarz.

PS. Ty tak na prawdę? Proponuję zorganizować zrzutę na pobyt dla Ciebie w dobrym **** hotelu, z dz**ką w bonusie, jakieś spa / sauna też by się przydała?


Sadole: koszt imprezy dla Pawciosl to około 450 zł. Dajcie każdy po 1 zł i chłop se wyjedzie do hotelu. Co wy na to? W razie zainteresowania (dawać piwa) podam numer konta, Pawcio pisz na priwa jak będzie dużo piwa, to pojedziesz, por*chasz, a relacja obowiązkowo na sadistic.pl

Ha...........ng

2013-01-21, 23:37
@bohdan k***a czy naprawdę to jest takie dziwne, że ktos nie spał nigdy w hotelu czy coś? Ja też nie spałem i nie uważam tego za dziwne ani za powód do śmiechu.

Ando

2013-01-22, 00:10
Pawciosl napisał/a:


Ja tak nie miałem bo jestem biedny i nigdy nie byłem w hotelu. :-(


to powinieneś bywać w tym hotelu dla bezdomnych, biedaku

Bila

2013-01-22, 00:26
konto1981 napisał/a:

tak robią hotele w kurortach, ogladasz sobie katalog z super hotelami, decydujesz się, placisz i lecisz na wymarzone wakacje. Na miejscu okazuje się że wszystko co na zdjęciach bylo wielkie i piękne w rzeczywistości jest zupełnie inne :-P Ciekawe ilu z Was też tak miało?



Jak kupujesz wycieczkę za 1500 zł na 4 osoby,na dwa tygodnie,w kurorcie,to nie ma się co dziwić.Że zamiast hotelu to słomiane chatki stoją,a basen jest wielkości miski.

headowsky93

2013-01-22, 09:28
@Pawciosl bogacze nie znają namiotów i ich zajebistości

Pawciosl

2013-01-22, 15:22
Ando napisał/a:


to powinieneś bywać w tym hotelu dla bezdomnych, biedaku


Stary nie przeginaj nie jestem aż tak biedny.

torro

2013-01-23, 22:43
"basenem" . Trzeba mieć "piękny umysł", żeby tak otagowac temat...