18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

perfekcyjna pani domu

nowynick • 2014-02-28, 08:59
dobra pani domu nie ogranicza się do kuchni



Statuetka na kiblu... :idzwch*j:

ColdSteel

2014-02-28, 11:09
Femen i ból dupy

Z okazji DNIA MATKI Femen Poland prezentuje cykl zdjęć pod tytułem: MATKA POLKA W DOMOWEJ NIEWOLI.




link
spoiler

al...........10

2014-02-28, 11:19
Nie "Krk" tylko "krk". Nie "allah" tylko "Allah". Wielka litera w połączeniu z rzeczownikami pospolitymi nie musi pełnić funkcji emotywnej, natomiast zasad pisowni powinno się przestrzegać.

A te femenystki to niech sobie szukają do usranej śmierci takiego faceta jak ja. Skończą ze sk***ielem, który będzie je prał po ryju i poniżał. Normalny człowiek taką kobietę omija bardzo szerokim łukiem -- grozi pretensjami za byle co + rozwodem w okolicach klimakterium.

...Rowerzysta...

2014-02-28, 11:26
alpha10 napisał/a:


A te femenystki to niech sobie szukają do usranej śmierci takiego faceta jak ja. Skończą ze sk***ielem, który będzie je prał po ryju i poniżał. Normalny człowiek taką kobietę omija bardzo szerokim łukiem -- grozi pretensjami za byle co + rozwodem w okolicach klimakterium.



I jeszcze o gwałt posądzi :homer:
Niestety takie przypadki się zdarzają. Najpierw lgną do chamów jak muchy do gówna, a potem "łoo laboga, toć łon pijak i bije". Logiki kobiety nie pojmiesz. Skąd się takie k***iska biorą, ch*j to wie.

sylwusiex

2014-02-28, 11:29
To już propaganda femenu dotarła na sadola ? ? ? ? ? ? ? koniec świata, do Rosji czas uciekać.

manupit

2014-02-28, 11:37
sylwusiex napisał/a:

To już propaganda femenu dotarła na sadola ? ? ? ? ? ? ? koniec świata, do Rosji czas uciekać.


Ok, won, tylko pokaż najpierw czy bedzie za czym płakać :cycki:

Le_Kloszard

2014-02-28, 11:40
Właściwie o co tym tępym dzidom chodzi? Jak taka nie chce zakładać rodziny, tylko do usranej śmierci prowadzić hedonistyczny tryb życia to nikt im tego nie zabrania.

FatboyFat

2014-02-28, 11:42
To nie jest perfekcyjna, tylko perfUCKcyjna matole, to różnica jest...

sylwusiex

2014-02-28, 11:43
manupit napisał/a:


Ok, won, tylko pokaż najpierw czy bedzie za czym płakać :cycki:



chłopaki nie płaczą. frajerze

Bi...........__

2014-02-28, 11:46
Cytat:


3:56

mieszalniapasz

2014-02-28, 11:46
Jak można darzyć szacunkiem kogoś, kto nie ma go dla samego siebie?

colboy20

2014-02-28, 12:03
czemu nie maja sutków?

ofens14

2014-02-28, 12:11
Dokładnie zdjęcia to kolejna akcja tych poj***nych feministek .
Jeśli kobieta zachowuje się jak kobieta a nie jak zwierze to należy się jej szacunek . Nie ubliżając zwierzętom .

Światłocień

2014-02-28, 12:23
Cytat:

Niemniej są ludzie dla których ta figurka jest bardzo ważna i stawianie jej na kiblu jest dla nich bolesne. Nikt nie każe Ci wierzyć (tu nie k***a Afganistan), ale szanuj wiarę innych jeśli chcesz żeby oni szanowali Ciebie i Twój wybór.


Nie rozumiem i przestałem się już starać zrozumieć przywiązanie ludzi do czegoś, czego istnienia nie są pewni. Podobnie, nie wyobrażam sobie, by ktokolwiek w jakikolwiek sposób był w stanie mnie urazić tekstem o ateizmie.

mikros

2014-02-28, 12:32
alpha10 napisał/a:

Nie "Krk" tylko "krk". Nie "allah" tylko "Allah". Wielka litera w połączeniu z rzeczownikami pospolitymi nie musi pełnić funkcji emotywnej, natomiast zasad pisowni powinno się przestrzegać.



Forma Krk jest poprawna. Kościół jako wspólnotę ludzi wierzących piszemy wielką literą, a kościół jako budynek - małą, ignorancie.

Forma allah jest poprawna zważywszy na fakt, iż wieprzowy ch*j w dupę kozojebom.

Pozdrawiam

Kreeggan

2014-02-28, 13:11
kkndkkndkknd napisał/a:



wiesz co prawdopodobnie jak ja zostałeś ochrzczony, przyjąłeś 1 komunie itp. Dorosłeś i olałeś większość dogmatów i zasad Krk. Tyle nas łączy jak znakomitą większość Polaków.

Niemniej są ludzie dla których ta figurka jest bardzo ważna i stawianie jej na kiblu jest dla nich bolesne. Nikt nie każe Ci wierzyć (tu nie k***a Afganistan), ale szanuj wiarę innych jeśli chcesz żeby oni szanowali Ciebie i Twój wybór. Chyba, że Twój wybór to allah wtedy na szacunek nie masz co liczyć ;)

PS "bul"? Bronek to Ty?



Trochę szacunku dla urzędu Prezydenta, w przeciwieństwie do twoich czarów on istnieje.