18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pędzel STEAM

Sin_69 • 2017-03-13, 14:41
Typowe i życiowe..ciekawe czy moja się kiedyś dowie czym puder nakłada... :lodowka:

A tak BTW...jak k***a można wydać na pędzel 50 zł???


nowynick

2017-03-13, 14:48
Sin_69 napisał/a:


A tak BTW...jak k***a można wydać na pędzel 50 zł???



oj tam oj tam, ona przynajmniej się przypudruje, rozjaśni czy coś i będzie atrakcyjniej (w swoim mniemaniu) wyglądać w trakcie sexu (zwłaszcza od tyłu), no a zobacz ile my potrafimy wydać na sprzęt wędkarski żeby naj***ć się wódeczką z kumplami i wrócić z pustym wiadrem? :mrgreen:

Sin_69

2017-03-13, 14:57
nowynick napisał/a:



oj tam oj tam, ona przynajmniej się przypudruje, rozjaśni czy coś i będzie atrakcyjniej (w swoim mniemaniu) wyglądać w trakcie sexu (zwłaszcza od tyłu), no a zobacz ile my potrafimy wydać na sprzęt wędkarski żeby naj***ć się wódeczką z kumplami i wrócić z pustym wiadrem? :mrgreen:




hahahaha właśnie sobie uświadomiłem że łącznie na rybach złapałem naj***ny jedną żabe na wędkę

Kriski

2017-03-13, 15:42
Nie od dziś wiadomo że babie każdą pierdołę da się wcisnąć :mrgreen: za nawet bardzo bzdurną cenę. Musi tylko ładnie błyszczeć.

de...........nt

2017-03-13, 17:03
Prawda jest taka, że babski pędzel do ch*j wie czego (nie rozróżniam pędzli do rozświetlacza, pudru, i innych takich) świetnie się nadaje do czyszczenia radiatorów, płyt głównych, jak się trochę z nim człowiek pomęczy, to nawet cały komputer da się nim poomiatać. Ma kurewsko gęste ale bardzo mięciutkie włoski i zajebiście się do tego nadaje. Ja zawsze robię tak: Na wstępie odkurzacz, którego szczelinowa końcówkę przystawiam do wentylatorów, żeby wprawić je w ruch, no i zbieram kłęby kurzu z całej obudowy. Zbliżać go można do newralgicznych miejsc komputera, ale trzeba uważać, żeby plastikową końcówką nie powodować bezpośredniego kontaktu z układami scalonymi (jakby powiedział Fantastico). Potem najlepszy pędzelek żony zabiera się do pracy. Nadwyżkę strzęsionego kurzu znowu zbieram odkurzaczem, a na koniec sprężone powietrze, i znowu odkurzacz, który zbiera wydmuchane z zakamarków kłąbki kurzu.

Podsumowując. Pędzle do malowania się po buzi są jednym z najlepszych gadżetów do waszego komputera. Kobieta powinna: gotować, sprzątać, uprzyjemniać życie w inne możliwe sposoby o których nie będę pisał (bo przed 22 jest) no i posiadać pędzle, które jej regularnie kradniemy celem czyszczenia komputera.
Amen.

kapelan_szturmowy

2017-03-13, 17:22
Nie mówcie żonom, ale te pędzle są zajebiste do czyszczenia kratek nawiewów w samochodzie :D

Sashaaaa

2017-03-13, 18:06
Ja pie**ole kolejne złote rady... Nie dziwcie sie potem ze wasze kobiety beda chodziły z syfami na twarzy od tych brudnych pędzli.

FrasQs

2017-03-13, 18:08
@up Moja ma syfy i bez pędzli. :krejzi:

mygyry

2017-03-13, 18:24
5ozł to i tak pewnie na super promocji w avonie czy innym gównie...

siwybis

2017-03-13, 18:54
k***a mać, za pół stówki to można kupić pędzel i wystarczająco farby by pokój opie**olić...

Zwieszony

2017-03-13, 23:17
Sin_69 napisał/a:

Typowe i życiowe..ciekawe czy moja się kiedyś dowie czym puder nakłada... :lodowka:

Obrazek



Ciekawe czy się kiedyś dowiesz czym psioche i nogi goli :D

BylemSieWysrac

2017-03-13, 23:28
Co za j***na materialista o.50zl się szczypie

RmX

2017-03-13, 23:53
50zł za pędzel to ch*j niektóre to potrafią 300zł na 15ml kremu wydać...

kretowicz14

2017-03-14, 00:41
@up
To to ch*j. Niektórzy na jedną część wydają 3k do pc. Jest dobrze jak jeszcze im się to zwraca. Kobieta potrafi szybciej odrobić te pieniądze jak dobry pędzel -> if you konow what i mean

Geno

2017-03-14, 01:44
k***a moja to samo, ostatnio wyjmuje takie ch*jumuju i pyta się czy wiem za ile to. Jako że nie wiem, tak też odpowiadam a ona mi że 5 dych. Toż to k***a sztuka dobrego palenia by była..