18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pedofilia w Kościele - problem wymyślony przez lewaków.

Imie_jego_44 • 2013-09-29, 13:40

W walce z pedofilią w Kościele nie chodzi o ofiary, ale o kasę i zdyskredytowanie Kościoła

"Fundacja zajmująca się ofiarami pedofilii w Kościele jasno pokazała, że nie o ofiary i nie o oczyszczenie Kościoła jej chodzi, ale o to, by wyciągnąć z niego kasę i zdyskredytować go.
Po mocnych i jednoznacznych słowach biskupa Wojciecha Polaka Fundacja „Nie lękajcie” się przeszli do kontraataku i jasno zdefiniowali swoje cele. „Mamy wątpliwości co do szczerości jak i zgodności słów bp. Wojciecha Polaka ze stanowiskiem polskiego Kościoła. Słowo 'przepraszam' nic nie kosztuje. Ale i tak nie usłyszeliśmy tego od prymasa Polski” - napisali w oświadczeniu założyciele Fundacji.

„Skala zjawiska nie jest mała, a sprawcy nie są okazjonalni. Kościół w Polsce na pewno ma dane statystyczne o pedofilach w swoich szeregach. Kościół katolicki poprzez ukrywanie przypadków ponosi w takim samym stopniu odpowiedzialność moralną za nasze krzywdy, co sprawcy” - oznajmili, jasno wskazując, że nie chodzi im o sprawiedliwość, ale o zemstę i zniszczenie instytucji Kościoła.

Ale nie bez znaczenia są też pieniądze, których fundacja domaga się od Kościoła. „Ponieważ jest on zwierzchnikiem sprawców, których notabene chronił i chroni. Nasze stanowisko jest jednoznaczne: domagamy się odszkodowań i powołania niezależnej komisji do zbadania skali zjawiska. O pomoc psychologiczną, jak i inną zatroszczymy się sami” - napisali w oświadczeniu.
"
A teraz garść statystyk pokazujących zakłamanie mainstreamowych mediów:
""Na tysiąc pedofilów przypada jeden ksiądz i czterystu gejów, jak podał ks. Dariusz Oko.
Ciekawe czy liberalne media czterysta razy częściej biją na alarm i piszą o pedalskich pedofilach"
http://www.fronda.pl/a/w-walce-z-pedofilia-w-kosciele-nie-chodzi-o-ofiary-ale-o-kase-i-zdyskredytowanie-kosciola,30950.html

kroplowa

2013-09-29, 16:32
Po to ktoś zrobił fundację, żeby trzepać na tym kasiorę. Co nie znaczy, że jest to w porządku. Takich którzy tworzą fundacje tylko po to, żeby rzeczywiście pomóc w danej sprawie to trzeba ze świeczką szukać.

PS: Kościół też jest nie bez winy.. Gdyby tamtejszy mózgi były bardziej elastyczne to by wiedzieli, że średniowiecze minęło, a w dzisiejszych czasach nie da się ot tak zatuszować sprawy.. Ilu by zyskali chętnych gdyby na zbity ryj wyrzucali wszelkich dewiantów i przekrętów.. A tak próbują wmówić, że są idealni no to mają gasnące poparcie w społeczeństwie.

Cormacze

2013-09-29, 17:35
Imie_jego_44 gościu poważnie jesteś nawiedzony

_............._

2013-09-29, 21:24
Jakby ze dwa lata temu ktoś mi powiedział, że na sadisticu będzie się cytować frondę w celach innych niż humorystyczne, to bym się chyba obsmarkał ze śmiechu.

Imie_jego_44

2013-09-29, 22:17
Całe szczęście Sadistic zmienia się na lepsze :-) cieszy mnie, że mam w tym swój udział.

mineten

2013-09-30, 11:41
Mysle ze to nie tyle problem wymyslony przez lewakow co wykorzystany przez lewakow.

Nóż

2013-09-30, 15:00
Tak, k***a, sadistic zmienia się na lepsze. Aż chyba trzeba będzie drugie forum założyć żeby uciec od tych narodowców i innych politykierów. A poza tym, nie ma czegoś takiego jak "lewak". Przynajmniej na tym portalu - to obelga przylepiana do każdego, kto się nam nie podoba.

Mi...........13

2013-10-06, 12:50
Jeśli na prawdę masz takie zdanie to jesteś debilem. Pozdrawiam.

Nóż

2013-10-06, 14:33
Pedofilia w kościele nie jest większa niż gdzie indziej - czyli nie ma problemu. Nie da się udowodnić niemożliwości istnienia jakiegokolwiek boga - bóg katolicki istnieje. Popełniono kilka błędów przy ustalaniu brakujących ogniw - ewolucja do kosza. A niech tylko ateista spróbuje coś tak uogólnić.

Websterthe1

2013-10-10, 00:47
de Sade napisał/a:

Jakby ze dwa lata temu ktoś mi powiedział, że na sadisticu będzie się cytować frondę w celach innych niż humorystyczne, to bym się chyba obsmarkał ze śmiechu.


Popieram Markizie w stu procentach. Co tacy ludzie jak imie jego 44 robią na tym portalu, na różaniec wypie**alaj prawiczku.

Nóż

2013-10-10, 08:41
I jeszcze ci narodowcy... Plaga.

sa...........os

2013-10-13, 11:28
k***a, frondozjeby dotarły i na ten portal. Dodaj jeszcze że 5-letnie dzieci sobie to powymyślały (wydumały sobie że ksiądz im wpychał penisa w buzie, taką mają bujną wyobraźnię! Bo wiadomo że pięcioletnie dziecko które chce pogrążyć nielubianego księdza nie powie "popchnął mnie" albo "obraził", a opisze skomplikowany akt molestowania seksualnego). A co powiesz o kultowej już wypowiedzi Michalika? Że co, że to był hologram stworzony przez TVN? A nie, to był lapsus! Idź spać.
Nareszcie ktoś się zabrał za tą katolicką hołotę, najwyższy czas. A teraz poobrażaj wszystkich co się nie zgadzają z twoim pie**oleniem od lewaków i pro-islamistów i won stąd, bo to nie jest strona przeznaczona dla tak tępych i ograniczonych osobników jak ty.

Cytat:

Całe szczęście Sadistic zmienia się na lepsze :-) cieszy mnie, że mam w tym swój udział.



A mnie smuci że tacy ludzie jak ty nie są banowani na dzień dobry. Już k***a rozumiem że wp czy onet na psy zeszły, ale że jest przyzwolenie społeczne sadistica by takie tematy tu wisiały, to już ręce odpadają.

A jeszcze co do samego tytułu tematu:
Cytat:

Pedofilia w Kościele - problem wymyślony przez lewaków.



Dla lewaków, czyli ludzi twojego pokroju, pedofilia to właśnie nie jest żaden problem.

Imie_jego_44

2013-10-14, 14:26
up^ spinasz się bo widzisz, że sadistic się zmienia i ze swoimi poglądami nie jesteś tu u siebie i dobrze! jeszcze trochę a lewaki stąd znikną i wtedy sadistic stanie się prawdziwie niezależnym medium w internecie na czym na pewno zyska.

JanPawełLubiłMałeDzieci

2013-10-15, 11:06
Fronda? To gowno tego katośmiecia Terlikowskiego? HUEHUEHUEHUE
Krk to gang pefofili i darmozjadow nieplacacych podatkow, elo.

Websterthe1

2013-10-16, 14:14


sadistic sie zmienia w co? w kółko różańcowe?, fanclub dmowskiego i kościoła?