18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pedofilia i polityka.

Åmmol • 2011-07-26, 13:18
Znany pewnie wielu rysownik Andrzej znów atakuje.

Niestety politycy są nieubłagani, "bo pedofil też człowiek" :roll:

Robster

2011-07-26, 13:48
Tylko co wazektomia ma do leczenia pedofilii?

kamil66

2011-07-26, 14:56
Dokładnie... k***a jedyne co przez to osiągną, to fakt, że nie będzie mógł jakiejś nastolatce zrobić dziecka.

Pojeb to pojeb i nawet zmiana płci nie pomoże. Najlepszą karą dla pedofila jest kara więzienia. Wierzcie lub nie, ale w zakładach karnych nie ma chyba drugiej tak znienawidzonej grupy jak pedofile. Nawet cwe*e mają większe prawa.

Bl...........er

2011-07-26, 17:12
kamil66 napisał/a:

Najlepszą karą dla pedofila jest kara więzienia. Wierzcie lub nie, ale w zakładach karnych nie ma chyba drugiej tak znienawidzonej grupy jak pedofile. Nawet cwe*e mają większe prawa.



W sumie to nie do końca tak to wygląda :-/ Nie jest żadną tajemnicą że skazany pedofil najczęściej trafia pod celę z takimi samymi zboczeńcami jak on. Efekt jest taki że taki śmieć wychodzi po kilku latach z głową pełną pomysłów i nowych doświadczeń. Według mnie każdy pedofil powinien trafiać pod celę do najbardziej zajechanej recydywy najlepiej z dożywotnimi wyrokami.

kamil66

2011-07-26, 18:22
Takie są efekty humanitarnego traktowania tego marginesu...

dr_dex

2011-07-27, 21:17
@up, @upup, @upupup ..... tego pie**olenia do jakiej celi i z kim powinien trafic pedofil juz sie nie da sluchac. A po ch*j ma sobie zyc za moje/wasze pieniadze w lepszych czy gorszych warunkach ? Powinni takiego odjebac i to z transmisja na zywo. Kilka takich egzekucji i kolejny potencjalny milosnik dzieci 1000x by sie zastanowil zanim wcielilby w czyn jakas ze swoich poj***nych fantazji ...


spiepszaj_dzbanie

2011-07-28, 00:36
@up all
a może by tak wieszać ich za jaja na latarni jak (chyba) w Iranie

Matuus

2011-07-28, 18:36
Czyżby rysunek dot. otwarcia nowego oddziału w Choroszczy obok Białegostoku? Premier ma być ;)

kamil66

2011-07-28, 18:39
dr_dex napisał/a:

@up, @upup, @upupup ..... tego pie**olenia do jakiej celi i z kim powinien trafic pedofil juz sie nie da sluchac. A po ch*j ma sobie zyc za moje/wasze pieniadze w lepszych czy gorszych warunkach ? Powinni takiego odjebac i to z transmisja na zywo. Kilka takich egzekucji i kolejny potencjalny milosnik dzieci 1000x by sie zastanowil zanim wcielilby w czyn jakas ze swoich poj***nych fantazji ...



A teraz pomyśl, że zostajesz skazany za stosunek z nieletnią, mimo, że ta wyglądała na więcej i faktycznie nie był to gwałt.

Giniesz i nie masz nic do powiedzenia.

Takie nasze normy prawne.

Ragnar SW

2011-07-28, 21:08
up

Masz rację - "pedofil", pedofilowi nie równy. Inna sprawa zdarza się, że ofiara pedofila sama ma potem podobne problemy - i co wtedy?

Wku..iają mnie tego typu opinie - przykręcić śrubę, zamordować, oko za oko, bo wypadki zdarzają się każdemu. Czasem dochodzi do pomyłek - i co wtedy?

Każdy cwaniakuje dopóki on sam nie wpadnie w tarapaty - wtedy krzyczy że kara za wysoka, niesprawiedliwa.

chupsky

2011-07-28, 22:53
@up - w celu minimalizacji mojego potencjalnego zagrożenia, że ktoś mnie zabije, albo ktoś mi córkę wydyma, podejmuję ryzyko, że przez pomyłkę zostanę skazany. Zresztą to nie jest argument przeciwko karom, a przeciwko sposobom dochodzenia winy. Równie dobrze ktoś może być niewinny i siedzieć tylko (albo i aż) rok za jakąś pierdołę, to idąc Twoim tokiem rozumowania, powinniśmy zlikwidować jakiekolwiek kary, bo mogą być pomyłki.

Polecam książkę dr Piotra Bartuli pt. "Kara śmierci. Powracający dylemat". Fajnie się facet rozprawia z durnymi abolicjonistami. ;)