18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Pedofil w Europarlamencie

pianoman • 2011-09-01, 12:57
Daniel Cohn-Bandit, jeden z głównych przywódców ruchu studenckiego we Francji (1968) pisał w swojej książce z 1976 roku:

"Długo miałem ochotę pracować z dziećmi. W 1972 roku złożyłem podanie o pracę w alternatywnym [państwowym] przedszkolu we Frankfurcie nad Menem. Pracowałem tam ponad dwa lata. Mój nieustanny flirt z dziećmi szybko przyjął charakter erotyczny. Te małe pięcioletnie dziewczynki już wiedziały, jak mnie podrywać. Rzecz jasna niejedna z nich przygląda się rodzicom, kiedy się pieprzą. Kilka razy zdarzyło się, że dzieci rozpięły mi rozporek i zaczęły mnie głaskać. Ich życzenie było dla mnie problematyczne. Jednak często mimo wszystko i ja je głaskałem. Wtedy oskarżono mnie o perwersję (...). Pytałem się ich: „Dlaczego wybrałyście mnie i nie bawicie się z innymi dziećmi?”

Dziś ten pan jest jednym z największych aktywistów Unii Europejskiej oraz eurodeputowanym lewicowej partii Zielonii w Europarlamencie.

BongMan

2011-09-01, 13:46
pianoman napisał/a:

Bandit


Nazwisko mówi samo za siebie.

~tip.top

2011-09-01, 13:59
Cytat:

Nazwisko mówi samo za siebie.


nazwisko zobowiązuje :-)

Gondone

2011-09-01, 14:11
on się nazywa Cohn - BEndit ;)


plus:
Cytat:

Napisałem to w innym kontekście, w latach 70., kiedy wiele się mówiło o „dziecięcej seksualności”. Napisano wtedy wiele bzdur, część z nich mojego autorstwa.

Opis: wyjaśnienie na temat pedofilskich fragmentów Le Grand Bazar podczas debaty z Declanem Ganleyem w marcu 2009.


buoba

2011-09-01, 14:18
"lewicowy" w sumie nic więcej nie trzeba tłumaczyć

_R...........s_

2011-09-01, 16:50
ale jak się chłop tłumaczy, że 5 latki go podrywały. ja pie**ole

Moose Elkson

2011-09-05, 08:16
Trochę to śmierdzi wyrwaniem z kontekstu.

jonek00

2011-09-05, 09:31
"te pięciolatki napatrzyły się na rodziców w łóżku a potem zamiast grzecznie się bawić ustawiały się do mnie w kolejce, unier*chamiały mnie, rozpinały rozporek i głaskały. byłem bezbronny, zdominowały mnie i uczyniły swoją erotyczną zabawką.

i tak to było wysoki sądzie, słowo daję."

na końcu brakuje jeszcze tylko zdania w stylu "to ja tu jestem prawdziwą ofiarą"

Phallucifer

2011-09-06, 14:55
Politycy po prostu sa niedorzeczni.

evilmatt

2011-12-05, 00:05
Echh zazdrośnicy... :lol: