18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pedofil powiernik

BongMan • 2014-08-29, 16:47
- Dlaczego pedofilowi możesz wyjawić każdy swój sekret, a on zachowa go dla siebie i nikomu nie powie?
- Bo obowiązuje go tajemnica spowiedzi.

juki

2014-08-29, 19:46
Mistrz powrocil. Az sie lezka w oku zebrala

raper900

2014-08-29, 20:42
BongMan napisał/a:


I znowu mogę użyć swojej uniwersalnej odpowiedzi dla takich zjebów :D

Kto krytykuje kościół - ten był r*chany przez księdza :facepalm:
Wy naprawdę nie widzicie, że ta zagrywka nie ma najmniejszego sensu? Jako argument też nie da się jej wykorzystać.

Jak ktoś krytykuje polską politykę zagraniczną, to był r*chany przez ministra?
Jak ktoś krytykuje pijanych kierowców, to był r*chany przez pijanego kierowcę?
Jak ktoś krytykuje polską reprezentację piłkarską, to był r*chany przez Lewandowskiego?
No i w końcu - jak ktoś krytykuje mnie, to był r*chany przeze mnie?


Zauważ, że twój przedmówca mówił tylko o tym, że wspominasz dzieciństwo. To ty sam dodajesz, że byłeś r*chany przez księdza. Ja rozumiem nie lubić Kościoła, ale ty go aż tak nie lubisz, że faktycznie musi coś w tym być.

Andrzej07

2014-08-29, 21:42
to bongMan jest czy moze był pasterzem polaczkowatych katoli ? znaczy księdzem? :shock:

Czarna_Koza_z_Borów

2014-08-29, 22:48
dzień, w którym bągman nie skrytykuje kościoła/duchownych albo nie zhejtuje "niemca" (koniecznie z małej litery) uważany jest za stracony. niech się chłopek wyżyje, pewnie langusty nie biorą i stąd ta frustracja... ;)

JH...........DS

2014-08-29, 23:56
co w tym złego że ksiądz lubi sobie possać młode pałki, pedały to wg unii normalność więc i pedofilię niedługo uznają za spoko klimaty dla księdza i taty :krejzi:

StaryOgar

2014-08-30, 00:00
jak tu się odzyskuje browara bo przypadkiem nacisnąłem :szczerbaty:

Byczys

2014-08-30, 03:15
Bongman, sk***ielu, ostatnio w Manchesterze spotkałem typa, który poławia kraby i sra sucharami na prawo i lewo tak jak Ty. I to nie byłeś Ty.


Di...........ge

2014-08-30, 08:40
essek napisał/a:

Świetny kawał, na czasie, oczywiście ból dupy i obraza uczuć katoli.
I te staty z dupy, że częściej lekarze i inżynierowie są pedofilami.. Jaaasne k***a, złapać i skazać księdza w tym kraju to wyczyn jak wysrać się na księżycu. A co drugi dupczy nasze dzieci, pod pobłażliwym okiem parafian.

Zarżnąć te czarne kurestwo, polać ropą, podpalić i zalać betonem.


Te swoje esbeckie pierdoły to wmawiaj komu innemu. Pewnie, co 2 ksiądz to pedofil. ch*j z tym, że więcej popie**oleńców można znaleźć gdzie indziej. TVN czy inne ch*jstwo powiedziało, że księża dymają dzieci to pewnie musi tak być. Niektórzy mogliby się opanować bo powtarzają bzdury rodem z PRLu.

A to "czarne kurestwo" to ostoja POLSKOŚCI i jedyna instytucja która stara się wbić do głowy jakieś normalne wartości.

merh

2014-08-30, 11:03
ja bym bardziej powiedział,że nie powie,bo zdąży sie wysadzić w imie alulaha.

BongMan

2014-08-30, 11:39
raper900 napisał/a:


Zauważ, że twój przedmówca mówił tylko o tym, że wspominasz dzieciństwo. To ty sam dodajesz, że byłeś r*chany przez księdza. Ja rozumiem nie lubić Kościoła, ale ty go aż tak nie lubisz, że faktycznie musi coś w tym być.


Taa, to elemen-k***a-tarne, że skrótów myślowych można użyć do obrażenie kogoś, a potem się wyprzeć i palić jana, że chodziło o coś innego.
Elementarne, debilne, dziecinne.

pitrekk69

2014-08-30, 11:53
Cytat:

Te swoje esbeckie pierdoły to wmawiaj komu innemu. Pewnie, co 2 ksiądz to pedofil



A gdzie tu ktoś sugerował , że co drugi? analfabetyzm wtórny czy jak?

Cytat:

TVN czy inne ch*jstwo powiedziało, że księża dymają dzieci to pewnie musi tak być.



Episkopat , czy inne ch...o powiedziało, że tak nie jest (choć fakty mówią jasno) więc pewnie nie dymają. prawda?


Cytat:

A to "czarne kurestwo" to ostoja POLSKOŚCI i jedyna instytucja która stara się wbić do głowy jakieś normalne wartości.



Czarne kure"W"stwo (polskojęzyczny ćwoku) pozostanie czarnym kurewstwem. I nie ostoją Polskości , ale źródłem dochodu dla prominentów z Watykanu, którzy to srają na twoje zdanie i swoje pedo-sauny kupują za skoszony z baranów (a nie owieczek jak sie wam wklepuje) gruby szmal.

Cytat:

Niektórzy mogliby się opanować bo powtarzają bzdury rodem z PRLu.



A rodem z czego powtarzane są bzdury, ze pewien obrzezany palestyńczyk 2 tysie lat temu chodził po wodzie, po czym na zlecenie swojego starego (przy czym sam był jego częścią) dał się zabić, by samego siebie przeprosić, za to że go zaj***li?

@Discharge
Zlizałbyś lepiej śmietankę z kolan proboszcza, bo widać jesteś głodny i gwiazdorzysz

raper900

2014-08-30, 14:28
BongMan napisał/a:


Taa, to elemen-k***a-tarne, że skrótów myślowych można użyć do obrażenie kogoś, a potem się wyprzeć i palić jana, że chodziło o coś innego.
Elementarne, debilne, dziecinne.


Z tym że cały czas to ty pie**olisz o tym, że każdy ksiądz to pedofil, a każdego kto uważa inaczej próbujesz zmieszać z błotem. Zanim napiszesz, że coś jest dziecinne, sam wydoroślej.

Di...........ge

2014-08-30, 18:52
pitrekk69
Cytat:

A co drugi dupczy nasze dzieci, pod pobłażliwym okiem parafian.


Masz oczy pedale?

Na resztę nie mam zamiaru odpowiadać bo -tak jak powiedziałem- to esbeckie bzdury. Widać "NIE" towarzysza urbana ładnie pierze łepetyne.

BongMan

2014-09-02, 17:41
raper900 napisał/a:

Z tym że cały czas to ty pie**olisz o tym, że każdy ksiądz to pedofil, a każdego kto uważa inaczej próbujesz zmieszać z błotem. Zanim napiszesz, że coś jest dziecinne, sam wydoroślej.


Pokaż mi, gdzie napisałem że każdy ksiądz to pedofil.
Pokaż mi, gdzie próbuję zmieszać z błotem kogoś kto się ze mną nie zgadza.
Jest odwrotnie - to ludzie niezgadzający się ze mną, zamiast napisać kulturalnie i na poziomie, wyzywają mnie i insynuują różne rzeczy. To pokazuje ich poziom. Twój niestety też - naucz się czytać ze zrozumieniem (jeśli nie pokażesz mi tych dwóch rzeczy o które cię poprosiłem, oznacza to że dopowiedziałeś od siebie, a więc nie potrafisz czytać ze zrozumieniem) a dopiero potem wdawaj się w dyskusje.