18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pedały bez rurek kontra twardziele na pedałach

PapaGienio • 2014-01-24, 23:18


Takie małe porównanie piłkarzyków i cyklistów

mario5204

2014-01-25, 12:04
tylko ze pilkarz jak wymusi faul to jest na jego korzysc tylko kretyn mysli ze te przepychanki czy przystawianie glowy do glowy to bolesne dla niego, oni robia to celowo, a wstawiajac to po prostu potwierdzasz to kim jestes w moich oczach ;d a w sumie to samo kalinka21 napisal nie zauwazylem :D

606

2014-01-25, 12:33
pawelgk napisał/a:

Czy jest coś gorszego od Sail? Tak, zremiksowane Sail? 8-)



Requiem dla snu ost. Nie ma gorszego podkładu pod filmy na yt.

piotrek135

2014-01-25, 13:20
pie**olicie, że do pedalski sport, bo to takie modne na sadolu, a prawda jest taka, że większość połowe dzieciństwa spędziła biegając na podwórku za piłką... Chyba, że użytkownicy sadola to już tylko pokolenie komputerowe, która wychodziło z domu jak prądu zabrakło

xarkons

2014-01-25, 14:31
Powiedz to Wasilewskiemu, i jego magicznie gumowej nodze.

Halibut

2014-01-25, 15:22
Ci, którzy wrzucają na piłkę nożną to największe lamusy, których jak byli mali nikt nie brał do składu. Stąd się u nich urodził wstręt do piłki i zamiłowanie do rurek, chłopców i rowerów.

Eth

2014-01-25, 15:26
Roznicy brak, obie dyscypliny zawieraja pedaly :)

kordas

2014-01-25, 16:04
Bo prawdziwa piłka zgodna z zasadami sportu i rywalizacji to jest u amatorów, im bardziej profesjonalna i im większe pieniądze wchodzą w grę tym bardziej jest pedalska.
Jak grasz z kolegami i będziesz tak aktorzył jak te j***ne gwiazdeczki to będą po tobie jechać, że grasz jak ciota.
Jak taka ciota po lekkim pacnięciu wywróci się jakby dostał solidnego strzała, a rywal dostanie kartkę lub będzie karny to motłoch zamiast pojechać po pedale, będzie się cieszył że mają karnego, albo ktoś z boiska wyleciał.
Dlatego dla mnie od jakiegoś czasu jaranie się piłką nożną to pedalstwo, a piłkarze to cioty i ch*j :P

606

2014-01-25, 17:11
@halibut

Jak porównujesz nażelowanego pedała czy sterydowego krasnoluda do 4-godzinnych meczy podwórkowych za dzieciaka to tylko ty jesteś tutaj pedałem, bo nie widzisz różnicy.

Przez całą podstawówkę nie przypominam sobie weekendu bez piłki, a w tygodniu też bardzo często się wychodziło i napie**alało do późna aż matki nas siłą na kolacje zabierały. W gimbazie grało się mniej, bo bardziej interesowało piwko i cycki, ale na kopaną też był czas.

I co? I nic, (profesjonalna) piłka nożna to JEST i nadal będzie ch*jowy sport dla miłośników pedalstwa i aktorzyn, którzy z prawdziwymi facetami nie mają k***a NIC wspólnego od dobrych paru lat. Kilka wyjątków nie ratuje całej tej bandy ch*jowych ciot.
I to twoi piłkarze po meczu naciągają rurki i idą do kosmetyczki, nie ja i nie moi kumple, którzy nak***iali w łaciatą całe dzieciństwo.
Także lamusem możesz być tutaj tylko ty ze swoimi wymuskanymi gejowskimi teoriami.

janiety

2014-01-25, 18:52
Gościu ale ty jestes poje*any porównywać piłke nożną do skoków na motorach czy innych podobnych pierdół ...

Po primo na motorach masz kaski ochraniacze na nogi ręce kręgosłup itp..
po 2 Primo (pierwsze tak po 2 pierwsze) Jesteś po*ebany i spi*rdalaj z tym gównem


Dziekuje za uwage i spier*alaj

w6667812

2014-01-25, 19:15
KrisCFC napisał/a:

Ja pie**ole... Te porównanie ma tyle sensu co porównywanie ryby z wielbłądem... :amused:



ja pie**ole... czy ty w ogóle obejrzałeś ten filmik?

przemolll

2014-01-25, 19:32
Widze, wiele z was ma problem z odroznieniem cioty od aktora . A tak przy okazji to zastanawiam sie jak szybko ci "twardziele" podniesli by sie z ziemi gdyby jezdzili w stroju pilkarza i bez kasku.

Da...........ia

2014-01-25, 20:26
Od 1:00 dobry materiał do fapania :oops:

mobidick16

2014-01-25, 21:49
Dobre te rowerki!! Piłka be

Zefir282828

2014-01-26, 00:34
k***a, znowu ta piosenka... Niedługo jak wode w kiblu spuszczę to też to bedzie leciało

zkwc

2014-01-26, 20:14
wybrał jakieś wyjątki i hejtuje jeszcze konfrontując do jakiś pedałów na rowerkach