18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pedalarz w Indiach...

~DMT • 2018-03-14, 20:54
Nie zauważył trójkąta ostrzegawczego...


GlassEdi

2018-03-14, 20:57
Ewidentnie wina @MaszAyahuaskę

Tyreuspl

2018-03-14, 21:00
I tacy ludzie istnieją? To trzeba być półidiotą, półku*asem żeby najechać ot tak na człowieka taką wielką k***ą. Zakładam że lejce to on w czipsach znalazł.

~DMT

2018-03-14, 21:02
Tyreuspl napisał/a:

I tacy ludzie istnieją? To trzeba być półidiotą, półku*asem żeby najechać ot tak na człowieka taką wielką k***ą. Zakładam że lejce to on w czipsach znalazł.



Martwe pole
– obszar wokół pojazdu silnikowego (głównie samochody osobowe, ciężarowe, terenowe itp., a także motorówki i samoloty), który nie jest widoczny dla kierowcy w lusterkach bocznych, ani w lusterku wstecznym.

Zjawisko "martwego pola" wynika z tego, że lusterka samochodowe nie są w stanie objąć podglądem całego obszaru wokół pojazdu.

Największe martwe pole mają lusterka płaskie; obecnie producenci aut – dla poprawienia pola widzenia z boku i z tyłu – stosują lusterka sferyczne (wykonane są z tafli szkła w kształcie wycinka kuli) lub lusterka asferyczne (nazywane również łamanymi) – mają one skrajną część zwierciadła nachyloną pod ostrzejszym kątem niż reszta tafli).

:kawa:

Tyreuspl

2018-03-14, 21:15
MaszAyahuaskę napisał/a:



Martwe pole
– obszar wokół pojazdu silnikowego (głównie samochody osobowe, ciężarowe, terenowe itp., a także motorówki i samoloty), który nie jest widoczny dla kierowcy w lusterkach bocznych, ani w lusterku wstecznym.

Zjawisko "martwego pola" wynika z tego, że lusterka samochodowe nie są w stanie objąć podglądem całego obszaru wokół pojazdu.

Największe martwe pole mają lusterka płaskie; obecnie producenci aut – dla poprawienia pola widzenia z boku i z tyłu – stosują lusterka sferyczne (wykonane są z tafli szkła w kształcie wycinka kuli) lub lusterka asferyczne (nazywane również łamanymi) – mają one skrajną część zwierciadła nachyloną pod ostrzejszym kątem niż reszta tafli).

:kawa:



Gość jechał obok wozu po czym wyprzedził tenże i jechał przed nim, martwe pole (o czym nie wspominasz) występuje również przed autem z perspektywy kierowcy ale nie wydaje mi się by siedzący wyżej kierowca nie był w stanie zauważyć pedalarza, prędzej uwierzę że opie**alał koledze obok kiełbasę i dlatego rozmazał :kupa: po klepisku.

thorus933

2018-03-14, 23:58
Aż chłopina w powietrze wyleciał

htp

2018-03-15, 00:12
Nie zachował bezpiecznej odległości. Pytanie kto...

arekkomp

2018-03-15, 08:51
Szkoda, że nie ma dźwięku - ale spróbuję :
- aaaa, aaaallllaaaahuuu akbaaaar, jedbudu.

Rewnibny

2018-03-15, 09:52
Ojjj nieuki moje sadolowe! Po pierwsze PRIMO martw pole jest z przodu i to nawet jak kierowca siedzi wyżej, a po drugie PRIMO, widzieliście ile oni mają naj***ne proporczyków, kwiatków i innych pierdół przy oknie?. I ostatnie PRIMO, widzieliście jak w tych maszynach jest w środku? jak daleko kierowca siedzi od szyby? = jeszcze mniejsze pole widzenia.

~DMT

2018-03-15, 10:07
Rewnibny napisał/a:

Po pierwsze PRIMO martw pole jest z przodu

Dalej nawet nie czytam...

Salieri16000

2018-03-15, 12:33
Cytat:

Rewnibny
Ojjj nieuki moje sadolowe! Po pierwsze PRIMO..., ...a po drugie PRIMO... I ostatnie PRIMO...



Ha! Skróciłem Twoje herezje- które są gówno warte- aby przypadkiem ktoś sobie ich nie zakodował i nie ośmieszył się gdzieś-kiedyś w towarzystwie, szkole czy pracy...

Nazwałeś Sadoli "nieukami"... Wracaj baranie do szkoły albo zaniechaj używania mądrze brzmiących zwrotów, których znaczenia nie znasz lub nie umiesz zastosować w zdaniu!

Po pierwsze- PRIMO, po drugie- SECUNDO, po trzecie- TERTIO, po czwarte- QUARTO, po piąte - QUINTO, po szóste- SEXTO, itd.

PRIMO- tępy lemieszu- znaczy nic innego jak "po pierwsze".

marcinsud

2018-03-15, 14:37
@up zanim zaczniesz poprawiać zaznajom się z polską sztuką filmową, bo się ośmieszasz.

koshlatuy

2018-03-15, 14:47
Dziwne. Myślałem, że tak robią tylko arabowie.

Lizodup

2018-03-15, 14:58
te opony to kiepskie ze strzeliła odrazu

Henboh

2018-03-15, 17:28
thorus933 napisał/a:

Aż chłopina w powietrze wyleciał


robak123123 napisał/a:

te opony to kiepskie ze strzeliła odrazu



W większym błędzie być nie możecie.
To po raz pierwszy udokumentowano jak dusz opuszcza ciało Ateiści - Teiści 0:1