18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pedała wykład w samolocie

TT4 • 2017-07-27, 05:07
Lot relacji Moskwa-Barcelona. pie**olił coś o LGBT.


allmaciejd

2017-07-27, 17:37
Velture napisał/a:

To jest właśnie typowy pedał (w związku pewnie biorca). Każdy pedał się tak ubiera albo podobnie i ma te pedalskie ruchy rączek i pedalski głosik.
Bo normalny gej wygląda jak facet i nikt go nie rozpozna na 1wszy rzut oka, że jest gejem a nie normalnym facetem.
A taki pedał zawsze zachowuje się jak pie**olona ciota.



Weź mi j***na cioto wytłumacz jak gej może być normalny?! Wytłumacz mi k***a to bo nie moge tego sobie wyobrazić?! I nie obrażaj zj***ny znawco gejzerów normalnych czyt. zdrowych facetów, nie masz k***a prawa porównywać wasze rozprute dupska do zdrowego samca, bez róźnicy czy swędzi was gęba czy sraka!

~Velture

2017-07-27, 18:44
allmaciejd napisał/a:



Weź mi j***na cioto wytłumacz jak gej może być normalny?! Wytłumacz mi k***a to bo nie moge tego sobie wyobrazić?! I nie obrażaj zj***ny znawco gejzerów normalnych czyt. zdrowych facetów, nie masz k***a prawa porównywać wasze rozprute dupska do zdrowego samca, bez róźnicy czy swędzi was gęba czy sraka!


Weź do mnie nie rozmawiaj jak twój ojciec do ciebie kiedy wchodził ci cichaczem do łóżka.
Przeczytaj to co napisałem jeszcze raz, jeśli twoje zdolności intelektualne na to pozwolą, i pokaż mi gdzie napisałem, że gej jest normalny.
Powiedziałem jasno i wyraźnie tylko, że rozróżniam gejów i pedałów.

emperorzbigniew

2017-07-27, 19:08
Po seansie filmiku stwierdzam, że na sadolu musi w końcu być możliwość kilkukrotnego kliknięcia piwa :)

amplidude

2017-07-27, 19:09
allmaciejd napisał/a:



Weź mi j***na cioto wytłumacz jak gej może być normalny?! Wytłumacz mi k***a to bo nie moge tego sobie wyobrazić?! I nie obrażaj zj***ny znawco gejzerów normalnych czyt. zdrowych facetów, nie masz k***a prawa porównywać wasze rozprute dupska do zdrowego samca, bez róźnicy czy swędzi was gęba czy sraka!



To znaczy, że jeśli się pedałujesz we własnym domu, nikogo nie będzie to obchodziło, a już na pewno w ryj za to nie dostaniesz, ale jeśli będziesz na mieście odstawiał jakieś krzywe, pedalskie akcje to możliwość dostania w ryj znacznie wzrasta.

Huherko

2017-07-27, 19:26
Hue hue - trochę to ironiczne - gościu pie**olnął pedała, a powstały dźwięk został podłożony pod piosenkę innego pedała ...

Chociaż nie - Mercury był gejem, ten z filmiku to zwykły pedał :P

Gambi

2017-07-28, 03:42
Ok, Velture. Rozumiemy...

Od dziś myślę, że możemy mianować Ciebie na głównego speca w tej dziedzinie.

eLzar

2017-07-29, 03:33
Mało kto zauważył, że uderzający zadaje cios w miejsce gdzie znajduje się żyła szyjna wewnętrzna zwaną "tętniczą" .
Uderzenie w to miejsce powoduje natychmiastowe "odcięcie" zapłonu czyli nokaut ;) - Tylko szkoda, że mu to do końca nie wyszło ale trochę te coś oszołomiło na kilka dobrych sekund ;)