18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pedał u lekarza

darklich • 2011-01-25, 09:24
Przychodzi pedał do lekarza:
-Panie doktorze, strasznie boli mnie coś w odbycie, może pan zbadać mojego anusa?
-Proszę się rozebrać i pochylić.
Lekarz wkłada palec w dupę pedałowi, sprawdza, sprawdza, ale nic nie czuje.
-Trochę głębiej panie doktorze.
Lekarz wkłada dłoń, sprawdza, sprawdza, ale nic!
-Jeszcze trochę, o tam tam.
Lekarz wkłada rękę, aż do łokcia - faktycznie poczuł jakiś przedmiot, bierze - wyjmuje - patrzy, a to róża.
-To dla pana panie doktorze. :goatse:

Kamelizotto

2011-01-25, 11:02
Wreszcie dobrze wykorzystana emotka ;]

Maze

2011-01-25, 15:19
Wyjęcie róży z dupy z pewnością nie było miłym przeżyciem ... O wkładaniu już nie wspomnę..

ku...........ek

2011-01-25, 15:41
Dla pedałów na walentynki jak znalazł

Dannyk

2011-01-25, 16:30
No w końcu! Śmiechłem!

Modern

2011-01-25, 17:23
Maze napisał/a:

Wyjęcie róży z dupy z pewnością nie było miłym przeżyciem ... O wkładaniu już nie wspomnę..



co Ty pie**olisz, dla nich właśnie fajnie :lozko:

Tsatsulow

2011-01-25, 20:19
jakiez to romantyczne.....

Jizzy13

2011-01-25, 22:01
To gdzie on tą różę miał? W przełyku? O.o

Thanatophiliac

2011-01-25, 23:12
a pamietacie grote nestle?



EDIT:szlag,nic nie widac. To przytocze sam tekst:

"Trochę się pokłóciłam z moim chłopakiem. No właśnie, chłopakiem czy już narzeczonym? O to cały spór. Wczoraj baraszkowaliśmy sobie w domciu, bo moi rodzice pojechali na wakacje. Uwielbiamy zabawy analne, więc było trochę zabawy i tak dalej... Nagle on mówi "kochanie, a teraz pogmeraj mi ręką w Grocie Nestle" - tak żartem mówimy na odbyt. Robiliśmy tak juz nieraz (tylko nie mówicie że on jest jakimś kryptopedałem, bo wcale tak nie jest!), więc nasmarowałam dłoń i włożyłam i nagle czuję że on w środku coś ma! Chwyciłam to w palce i wyjęłam, a to złoty pierścionek! On wtedy mnie pocałował i powiedział, trochę speszony z wrażenia "to zaręczynowy". I spytał czy oryginalnie to wymyślił. No muszę powiedzieć, że byłam zaskoczona i to niemile... uważam że już przesadził Co innego zabawy w łóżku a co innego zaręczyny...wolałabym tak tradycyjnie z kwiatkami i pierścionek w pudełeczku...a nie tak z tyłka
Obraziłam się trochę, on przeprasza i juz w sumie nie wiem... może potraktowac to bardziej na luzie? Macie podobne doświadczenia?
Pozdrawiam, Kaśka "

przem00123

2011-01-25, 23:16
o tak k***a musiales zaszpanowac ze masz mac'a? racja jesteś zajebisty

Rodman

2011-01-26, 01:55
Ciekawe ze jak ktos wrzuci screena ze swojego kompa to zawsze znajdzie sie delikwent co wypatrzy jakas pierdołe.
Też mi k***a szpan w tych czasach mieć apple, pewnie zarabiasz 1200zl za 240h/miesiąc ze Ci gul skacze, albo kieszonkowe za niskie i starcza tylko na drożdżówke w szkole.