18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pedagog w pełnej krasie

fantastico • 2018-06-19, 10:16
Pedagoga w czerwonej koszuli sposób na uczenie moresu.


Slatojesos

2018-06-19, 10:41
No i tak k***a powinno być!

~Velture

2018-06-19, 11:12
Podoba mi się, że ma kilka rozmiarów tych kijów. Małym kijem za małe przewinienie a wielkim napie**ala za poważniejsze :amused:

kotorminator

2018-06-19, 11:27
Mam nadzieję że po skończeniu szkoły, przekopią gnoja po ulicy.

ePeeL

2018-06-19, 12:31
Od wychowywania i ewentualnego napie**alania gówniarza są rodzice, a nie jakiś losowy bambus, który poczuł się mocniejszy, bo siedzi po drugiej stronie biurka.

D3Ton

2018-06-19, 12:37
ePeeL napisał/a:

Od wychowywania i ewentualnego napie**alania gówniarza są rodzice, a nie jakiś losowy bambus, który poczuł się mocniejszy, bo siedzi po drugiej stronie biurka.


Oho, postępowy rodzic, zwolennik bezstresowego wychowania Brajana i Dżesiki...

ePeeL

2018-06-19, 12:41
D3Ton napisał/a:


Oho, postępowy rodzic, zwolennik bezstresowego wychowania Brajana i Dżesiki...



Rozj***ny jesteś? Nie widać co napisałem?
Od wychowywania i ewentualnego napie**alania są rodzice, a nie szkoła. Nie napisałem, że dzieci powinno się głaskać po główce i traktować jak złote jajo, imbecylu.

~Velture

2018-06-19, 13:11
@up
Problemem są właśnie rodzice którzy myślą, że szkoła powinna wychować za nich dzieciaka a jak jest problem z gówniakiem to kupią mu jakąś elektronikę i sypną sianem aby się dzieciak odpie**olił od nich, nie truł im dupy i poszedł sobie przykładowo do kina a potem zdziwieni, że gówniarz zachowuje się jak się zachowuje.

chysek_litrusek

2018-06-19, 16:43
Pan przedstawia starą klasyczną metodę wychowania. Można ją znaleźć w literaturze nurtu, który nazywa się "j***ć, karać, nie wyróżniać". Widać, że na filmie pracuje doświadczony praktyk.

rojekbuk

2018-06-19, 20:33
"ja wam k***a dam np" :D

ePeeL

2018-06-19, 20:53
Erutlev napisał/a:

@up
Problemem są właśnie rodzice którzy myślą, że szkoła powinna wychować za nich dzieciaka a jak jest problem z gówniakiem to kupią mu jakąś elektronikę i sypną sianem aby się dzieciak odpie**olił od nich, nie truł im dupy i poszedł sobie przykładowo do kina a potem zdziwieni, że gówniarz zachowuje się jak się zachowuje.



Dlatego napisałem, że to rodzice są od wychowywania i napie**alania, a nie szkoła... Czy tak ciężko czyta się ze zrozumieniem?

saves

2018-06-19, 22:30
Tak powinna wyglądać polska szatnia po meczu z Senegalem.

nelbox

2018-06-20, 00:17
@ePeel, Ty lewaku od bezstresowego wychowywania! To rodzice powinni wychowywać i bić dzieci, a nie szkoła :amused: