18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

RaScad

2012-06-21, 23:50
Znam to ze studiów. O zgrozo pedagogiki właśnie...

BongMan

2012-06-22, 15:40
@up
Z fabryki bezrobotnych, powiadasz...

Black271

2012-06-22, 16:40
RaScad napisał/a:

Znam to ze studiów. O zgrozo pedagogiki właśnie...


Ale może doprecyzuj, znasz jedną wersję, czy obie? :amused:


BongMan napisał/a:

@up
Z fabryki bezrobotnych, powiadasz...



E tam po pedagogice mógłby Cie niańczyć, albo przynajmniej wykorzystać w taki sposób, że myślałbyś, że to zabawa w chowanego... a wszystko za rozsądną cenę! :P

aleksander6

2012-06-22, 17:15
BongMan napisał/a:

@up
Z fabryki bezrobotnych, powiadasz...



Jak mnie śmieszą takie opinie znawców. Skąd wiesz? Skończyłeś? Czy opierasz się internetowych stereotypach? Prawda jest taka, że tak czy siak studia są formalnością i mało kto pracuje w wyuczonym zawodzie. Liczy się determinacja, umiejętność adaptacji i ambicja (ewentualnie plecy :mrgreen: ), a że niektórzy wolą siedzieć na dupie i użalać się, że nie mogą znaleźć pracy to inna sprawa. Poza tym, nawet nie wiesz ile można wyciągnąć po pedagogice specjalnej czy nawet zwykłej z dawania korepetycji. Zresztą, wolę humanistę z olejem w głowie, który na nazwiska Singer, Czechow czy Vonnegut nie wywala gał jak żul na leśny dzban niż kolejnego jajogłowego zamkniętego w swoim małym świecie analiz i struktur. (oczywiście nie urażając nikogo - istnieją wyjątki). Pozdrawiam

Heniut

2012-06-22, 19:19
To już zależy, bo u mnie to się chodzi(ło) do niego co lekcję, bo było tak zajebiście i tu oczywiście mówię o ped...

BongMan

2012-06-22, 21:10
aleksander6 napisał/a:

Zresztą, wolę humanistę z olejem w głowie, który na nazwiska Singer, Czechow czy Vonnegut nie wywala gał jak żul na leśny dzban niż kolejnego jajogłowego zamkniętego w swoim małym świecie analiz i struktur.


Gdyby nie ci "jajogłowi zamknięci w swoim małym świecie analiz i struktur" to nie miałbyś prądu w gniazdku, nie miałbyś telefonu komórkowego, samochodu, komputera, nie miałbyś leków które bierzesz jak jesteś chory i nie miałbyś wielu innych rzeczy, których używasz codziennie. A co przydatnego ci dali humaniści?

stepek

2012-06-22, 23:06
Humaniści dali mam tych pisarzyków co na trzeźwo nie umili tworzyć. dali nam chyba nic co używamy na co dzien :P

slachy

2012-06-23, 09:35
@up Humaniści przyczynili się do rozwoju kultury, więc tutaj akurat masz rację, że na co dzień tego nie używasz.


karolo4life

2012-06-23, 10:28
Co racja to racja gdyby ci nie jajoglowi to ty na talerzu wpie**alalbys kamienie mieszkal w na powietrzu bo nie wiedzialbys jak zbudowac dom . Sam osobiscie jestem po zawodowce i szczerze nie zaluje mojego wyboru mam prace na budowie i jestem odrazu zarejestrowany i mam takie pieniadze co ty w Mcdonaldzie musialbys rok zapie**alac zeby uzyskac . W tym kraju zeby znalesc prace trzeba byc uniwersalnym ja nic nie wiedzialem poprostu ciemna masa trzeba "CHECI" a tego w spoleczenstwie brak.

aleksander6

2012-06-23, 11:24
karolo4life napisał/a:

Co racja to racja gdyby ci nie jajoglowi to ty na talerzu wpie**alalbys kamienie mieszkal w na powietrzu bo nie wiedzialbys jak zbudowac dom .


Kiedy w historii świata ludzie jedli kamienie, albo mieszkali w powietrzu? :roll:

karolo4life napisał/a:

Sam osobiscie jestem po zawodowce i szczerze nie zaluje mojego wyboru mam prace na budowie i jestem odrazu zarejestrowany i mam takie pieniadze co ty w Mcdonaldzie musialbys rok zapie**alac zeby uzyskac .


"od razu" piszemy oddzielnie. Poza tym czemu uważasz, że pracuję w McD? Napisałem coś takiego? Dla Twojej wiadomości wybieram się na studia z poza humanistyki, co nie zmienia mojego podejścia do sprawy. Całe życie na budowie? Szczyt marzeń! Powodzenia. :lol:


karolo4life napisał/a:

W tym kraju zeby znalesc prace trzeba byc uniwersalnym ja nic nie wiedzialem poprostu ciemna masa trzeba "CHECI" a tego w spoleczenstwie brak.



ZNALEŹĆ, nie znalesc. PO PROSTU, nie poprostu.
Muszę coś jeszcze pisać?

sdfgs

2012-06-23, 12:31
aleksander6 napisał/a:



Muszę coś jeszcze pisać?


Tylko prośba napisz ile ci płacą w McD, na pewno wiele osób to zainteresowało

Jack Daniel's

2012-06-23, 14:04
Bongman zazdrości, że sam tego suchara tutaj nie zamieścił...

Masterof

2012-06-23, 15:01
aleksander6 napisał/a:



Poza tym, nawet nie wiesz ile można wyciągnąć po pedagogice specjalnej czy nawet zwykłej z dawania korepetycji.



Nie mogę sobie jakoś wyobrazić korepetycji humanistycznych.

- w zakresie: interpretacja wierszy i czytanie książek, a na podsumowanie nauki dyktando z ó i ż.

karolo4life

2012-06-23, 20:36
aleksander6, A wybacz urazilem twa dume ? bo my moze jestesmy marginesem spolecznym? hy.. pozostawiam to osobom trzecim i bede pisal tak jak mi sie podoba a NIE osobie ktora mysli ze jak jest na studiach to moze wszystko . I nie napisalem ze bede do konca zycia tyral bo znam paru ludzi co konczyli zawodowke i maja wlasne zaklady pracy sa np. kierownikami budowy inspektorami itd. Trzeba miec w glowie zeby cos zrobic bo jak nie myslisz to wypadasz.