18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

pęd do wiedzy podczas wojny

mare30ks • 2014-02-01, 13:16
I pomyslec, ze teraz sila nie mozna zagnac dzieciakow do przeczytania czegokolwiek i ludzi meczy tekst majacy wiecej niz 500 znakow :)

Londyńska biblioteka po niemieckim bombardowaniu w 1940r.




zaj***ne, a jakze, z "II wojna światowa w pigułce" z twarzoksiazki

pi...........ja

2014-02-01, 14:48
Najlepszym sposobem poprawienia jakości szkolnictwa byłoby zakazanie szkół. Wiadomo zakazane kusi.

sauerps

2014-02-01, 15:37
Czasami wk***ia przeczytanie nawet jednego zdania jak komuś nie chce się łaskawie użyć polskich znaków... tak to do Ciebie

cz...........00

2014-02-01, 15:58
mare30ks napisał/a:

I pomyslec, ze teraz sila nie mozna zagnac dzieciakow do przeczytania czegokolwiek i ludzi meczy tekst majacy wiecej niz 500 znakow :)


Jest tak ponieważ nasza kochana "wolna" władza robi wszystko żeby zniszczono polskie placówki naukowe i ośrodki badawczo-rozwojowe i zniknęły polskie media. Nastąpił dzięki ich działalności regres szkolnictwa wszystkich szczebli przez celowe obniżenie poziomu nauczania.
Wiadomo głupkami łatwiej się manipuluje (vide popularność k***inizmu oraz neoliberalizmu wśród gimnazjalnej młodzieży) oraz rządzi....

Ra...........PL

2014-02-01, 16:15
Ten syf mogliby sprzątnąć. Jak dla mnie to czysta propaganda w stylu, mogą nas bombardować ale narodu nie złamią.