18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

pieto90

2012-09-12, 11:47
Lewacki Wojewódzki

ziuny

2012-09-12, 12:12
Czuję że niedługo Kukiz popełni samobójstwo:(

lllll

2012-09-12, 12:22
Sk***iel ma rację.

Adenozynotrifosforan

2012-09-12, 13:29
oprócz tego że nie lubi PO, i mówi że jest patriotą to nic nadzwyczajnego nie powiedział -,-

Gemmil

2012-09-12, 13:36
Adenozynotrifosforan napisał/a:

oprócz tego że nie lubi PO, i mówi że jest patriotą to nic nadzwyczajnego nie powiedział -,-



to obejrzyj cały odcinek

dirty_pig

2012-09-12, 14:17

Vinewood

2012-09-12, 14:18
dziwne, że to pokazali w tv ;/

Kremol

2012-09-12, 14:19
Wojewódzkiego spodnie rozpie**alaja system . +5 dla stylistów . Ja pie**ole o.O

thewhitestar

2012-09-12, 14:21
Frustrat. Na superstacji oglądałem z nim program i w sumie najbardziej mu przeszkadza to że nie puszczają jego piosenek w radio. A nie puszczają bo (wg Kukiza) rządzi PO i blokuje jego piosenki :D .

De...........ct

2012-09-12, 14:26
Dla Pana Kikiza ogromny szacuneczek

"W 2009 podpisał apel o odwołanie wicemarszałka Sejmu Stefana Niesiołowskiego za słowa, że "że zbrodnia katyńska nie jest ludobójstwem". W czerwcu 2010 podpisał się pod apelem fundacji Mama i Tata "Cała Polska chroni dzieci", protestującej przeciwko planowanej w lipcu w Warszawie europejskiej paradzie mniejszości seksualnych Europride. Sygnatariusze listu ostrzegali w nim, iż parada to pierwszy krok do adopcji dzieci przez homoseksualistów. Jest przeciwny aborcji. Na prośbę Powiernictwa Polskiego nagrał piosenkę "Heil Sztajnbach". W 2010 oraz 2011 został członkiem komitetu poparcia Marszu Niepodległości, organizowanego corocznie 11 listopada przez Młodzież Wszechpolską i Obóz Narodowo-Radykalny"

Wojewódzkiemu wielki ch*j w pysk.

kanty

2012-09-12, 14:32
Kremol napisał/a:

Wojewódzkiego spodnie rozpie**alaja system . +5 dla stylistów . Ja pie**ole o.O



Naprawdę w tym filmiku zwróciłeś uwagę tylko na spodnie Wojewódźkiego? :lodowka: Pedalsko trochę.

MrPink

2012-09-12, 14:35
Bardzo dobrze Kukiz mówił. Obawiam się, że do większości betonowej widowni TVNu nie przemówił. Wojewódzki cały czas się podśmiechiwał i nieustannie starał się zejść na inne, mniej drażniące go (i TVN) tematy.

Oglądałem ten program razem z matką i ona nagle, w połowie wypowiedzi Kukiza, spytała, z pogardą: "ten Kukiz to taki sam pisowiec jak nasz wujek" (chociaż wujek akurat pisowcem jest for life). Nie załapała o co chodzi Kukizowi (na szczęście jej po programie wszystko ładnie wytłumaczyłem). Drażni mnie to, że zrobiło się tak, że każdy, kto nie zgadza się z tą ch*jnią prowadzoną przez PO musi być pisowcem. Jest to olbrzymi sukces mediów kreujących partię rządzącą jako jedyną słuszną opcję. Gdyby tak było - byłoby lepiej, a tak nie jest.

Każdy, kto ma oczy otwarte i nie daje się tak łatwo robić w ch*j z różnymi manipulacjami, wie, że różnica między PO a PiSem jest tylko taka, że jedna z tych partii ma poparcie mediów (a kto ma media, ten ma władze). Te partie prawie niczym się nie różnią. Gdyby teraz PiS byłby przy władzy - mielibyśmy podobną ch*jnię. Tu trzeba zmian głębszych niż zmiana partii u sterów władzy. Tu trzeba zmienić system, a wprowadzenie JOWów byłoby kamieniem węgielnym pod budowę normalnego kraju. Takim słupkiem milowym.


zainteresowanych zmianami zapraszam na: zmieleni.pl

Ranger

2012-09-12, 14:38
Kukiz ma sporo racji... z wyjątkiem tego, że uważa iż większość społeczeństwa jest inteligentna. A wystarczy na nią spojrzeć i widać, że to banda debili, która dba tylko o swój byt.