18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Patrz w lusterka

Pener • 2011-10-15, 18:21
pełna kulturka ;)

ksylen

2011-10-16, 11:13
Hehehe MANCHESTER !!!

Samilo

2011-10-16, 13:17
MortiCRX napisał/a:

@up, raczej w tym momencie to ty błysnąłeś jak chrząstka w salcesonie, bo wyobraź sobie pasztetowy pajacu, że każdy samochód wyposażony w elektrycznie składane lusterka ma również przycisk którym te lusterka można sobie złożyć w czasie jazdy. Więc jak będziesz miał się zamiar wypowiadać następnym razem to weź pod uwagę, że ch*ja wiesz.



Ale mi pojechałeś... uuff aż się spociłem... Ale zaraz, nie wziąłeś pod uwagę jednej rzeczy: po ch*j składać lusterka w czasie jazdy taką trasą? Czy nie wydaje ci się że możliwość składania lusterek jest po to aby np. wjechać na posesję, minąć się w ciasnej uliczce z autobusem?
Wiem wiem, napisałeś to tylko po to bo jebnąłeś buraka i chciałeś się odgryźć. Hejtowanie ci nawet wychodzi... ale logicznego myślenia brak. Koniec beefu

Wiochmen

2011-10-16, 13:17
Miranda napisał/a:

Mhm, ja tak kiedyś 90 km przejechałam (po 45 w jedną i drugą stronę). Tak to jest jak się zna trasę na pamięć ;) Poza tym do jeżdżenia po dwupasmowej jezdni imho lusterko wsteczne w zupełności wystarcza.



no tak ale ty jestes kobieta i nie wiesz co to wyprzedzanie


a co do filmiku...to w Angli raczej wiekszosc sklada lusterka,szczegolnie jak w miescie auta stoją...mi sie zawsze wydawalo ze jak sa elektryczne to sie same skladają po wylaczeniu silnika i odwrotnie

Corey_09

2011-10-16, 14:09
coś się z elektronika zj***ło i się nie otworzyło, to pan na motorze postanowił pomoc

kizug666

2011-10-17, 02:04
a moturzysta jak zwykle 'Kierujący pojazdem jest obowiązany jechać możliwie blisko prawej krawędzi jezdni...' elegancko na swoim pasie nie wpycha się i dlatego jest o tej kulturze jazdy w temacie ;)

Samilo

2011-10-17, 19:12
up
po to się kupuje motór żeby korzystać z jego zalet... jakby stał w korku razem z puszkami to nie świadczyłoby o jego kulturze tylko bezmózgowiu