18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Patrol

karolcba • 2012-04-02, 14:27
Idzie policjant ulicą, nagle słyszy jakieś krzyki. Patrzy w lewo, w prawo, nic się nie dzieje. Spogląda w górę, a tam na wysokości siódmego piętra wisi kobieta uczepiona parapetu już tylko jedną ręką. Na dodatek jakiś facet tłucze ją po palcach młotkiem. Przerażony policjant krzyczy:
- Zostaw pan tę biedną kobietę, bo ją pan zabijesz!
Mężczyzna z góry:
- To nie kobieta, to moja teściowa!
Na to policjant:
- Ale się ścierwo mocno uczepiło!

NUSSET

2012-04-05, 14:02
ścierwo to się uczepiło sadistica i nie chce puścić.....cóż za susz

Cy...........rg

2012-04-05, 14:30
Skąd wy bierzecie, biedaki jedne, takie teściowe? :D

Boingu

2012-04-05, 14:33
NUSSET napisał/a:

ścierwo to się uczepiło sadistica i nie chce puścić.....cóż za susz



Według mnie ścierwo, które każdy możliwy kawał nazywa sucharem powinno się odczepić Sadistica i nie wracać. Bo takie hejterstwo, które zasłyszało na kwejku słowo "suchar" rozj***ło je po całej sieci. To dopiero plaga Sadistica!

gregor40

2012-04-05, 14:57
k***a, ten kawał słyszałem pierwszy raz jak leżałem w szpitalu po tym, jak mnie dinozaur poniósł... A zakończenie powinno być

- To kantem ją, kantem!

Nie dość że zagwoździłeś starym fornalem, to jeszcze go spaliłeś. Masz włosy blond?

karolcba

2012-04-05, 15:10
Ja? Tak.
O próg ją!

Bubles

2012-04-05, 15:13
k***a. Gregor, kantem czego? Młotka? Nie poj***ły Ci się przypadkiem kawały? Co gościu gonił teściową i napie**alał deską?

Kawał wywołał uśmiech na mej twarzy, gówno że stary, ale na pewno nie suchar gimbazo. Dobrze sobie przypomnieć :D

piołun

2012-04-05, 16:13
Idzie facet ulicą, nagle słyszy jakieś krzyki. Patrzy w lewo, w prawo, nic się nie dzieje. Spogląda w górę, a tam na wysokości siódmego piętra wisi kobieta uczepiona parapetu już tylko jedną ręką. Na dodatek jakiś facet tłucze ją po palcach deską. Przerażony facet krzyczy:
- Zostaw pan tę biedną kobietę, bo ją pan zabijesz!
Mężczyzna z góry:
- To nie kobieta, to moja teściowa!
Na to policjant:
- To kantem bij ! Kantem !

ra...........90

2012-04-05, 16:44
ja znam lepszy :D

Idzie policjant ulicą, nagle słyszy jakieś krzyki. Patrzy w lewo, w prawo, nic się nie dzieje. Spogląda w górę, a tam na wysokości siódmego piętra wisi suchar uczepiony parapetu już tylko jedną ręką. Na dodatek jakiś facet tłucze go po palcach młotkiem. Przerażony policjant krzyczy:
- Zostaw pan ten suchar, skąd żeś pan to wykopał ?
Mężczyzna z góry:
- Panie, to nic że suchar ale szukałem szukałem i nie znalazłem, pewnie ch*jowo otagowane było
Na to policjant:
- A idź pan w ch*j z takim żartem

jcoob

2012-04-05, 18:48
to ja dam taki:
Facet idzie ulicą, patrzy w górę, a tam koles skacze po palcach swej teściowej wiszącej na parapecie
- panie, przestań pan- krzyczy koleś- człowieka pan zabijesz!!!
- to odsuń się pan!

Farmerx

2012-04-06, 00:45
Na to użytkownik sadola:
-Ale zajebisty suchar!

Bubles

2012-04-07, 00:13
Farmerx napisał/a:

Na to użytkownik kwejka:
-Ale zajebisty suchar!



Poprawiłem :D