18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Patriota na Euro 2012

bizitykrolu • 2013-06-30, 13:41
Kilka słów do policji


tds1974

2013-06-30, 13:58
Co za debil. Rzeczywiście, "prawdziwy patriota". Przyjechał się napie**alać. Z miłością do ojczyzny ma to tyle wspólnego, co muzułmanie ze świniami. Zresztą taki debil od muzułmańskiego debila niczym się nie różni.

Ezoteryk

2013-06-30, 14:49
tds1974, Na pewno więcej niż ty przed internetem nawet niewiesz o co wtedy chodziło , ruskie robili rozrube to dostali wpie**ol od polaków i koniec , dać sobie w ryj nikomu nie zaskodziło .

IwanMT

2013-06-30, 15:39
Ezoteryk napisał/a:

tds1974, Na pewno więcej niż ty przed internetem nawet niewiesz o co wtedy chodziło , ruskie robili rozrube to dostali wpie**ol od polaków i koniec , dać sobie w ryj nikomu nie zaskodziło .



Większe rozróby róbią kibole kilka razy w miesiącu. Jak taki jesteś k***a 'patriota' to idź ich napie**alaj. Nikomu nie zaszkodzi.

mscicielzLitwy

2013-06-30, 16:47
w kulturalny sposob wyrazil swoje zdanie.

Ezoteryk

2013-06-30, 16:49
IwanMT napisał/a:



Większe rozróby róbią kibole kilka razy w miesiącu. Jak taki jesteś k***a 'patriota' to idź ich napie**alaj. Nikomu nie zaszkodzi.




Naczytałeś się opłaconych przez Tuska mediów i teraz pie**olisz .

Pan_Generał

2013-06-30, 16:49
Ruska dzicz w akcji :amused:


XK...........sX

2013-06-30, 16:53
Można prosić o napisy?

TomBoy

2013-06-30, 17:02
@tds1974
To może wymienisz jakieś ostatnie przypadki rozrób kibicowskich? Np. z tego roku? Tylko nie wyjeżdżaj mi tu z jakąś IV ligą czy B klasą, proszę... Skoro piszesz kilka razy w miesiącu to ze trzy-cztery ustawki na pewno wymienisz.
Z góry zakładam, że nie wymienisz. Żyjesz trochę stereotypem kibica z lat '90, kiedy to faktycznie było na stadionach (i poza nimi również) niebezpiecznie i w mordę można było dostać za krzywe spojrzenie się. Dzisiaj bezpieczeństwo diametralnie się polepszyło, na stadiony coraz licznej przychodzą małżeństwa z dziećmi. Owszem, dochodzi do ustawek kibicowskich, ale odbywają się one bardzo rzadko, poza miastami, w plenerze, tak, aby nikt postronny nie oberwał.

Co do kolesia - wydarł mordę na policjantów, nikogo nie pobił, nie wiem czemu nazywasz go debilem po 30 sekundach oglądania

tomekbelno

2013-06-30, 17:05
SadystycznyRoman napisał/a:

Dobrze gada. :piwo:


A dalczego on to mowi do policjantów jak oni tylko w pracy są i nie mają wpływu na to co sie dzieje ?

TomBoy

2013-06-30, 17:12
@up
To zależy, policjanci zawsze mogli dostać ,,sygnał z góry" że mają ich (kibiców) prowokować albo specjalnie się nie angażować w zaczepki. Albo po prostu tak jak mówisz wypełniali swoje obowiązki

Te...........ed

2013-06-30, 17:51
"Witamy rosję, j***ć ich w ch*j!!!" ja pie**olę przyjechali na mecz, bo organizowaliśmy wielką imprezę, jestem patriotą i to wręcz fanatyczny, ale tacy ludzie to cwe*e, a nie patrioci...

Loaloa

2013-06-30, 17:55
Tępe polactwo, strzelać do tego gówna i do piachu.