18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Patosream Polska

~REsadER • 2023-11-21, 10:45
patus z Żor


natansky

2023-11-21, 16:12
Fajnie zmanipulowane nagranie ty k***o j***na. Dlaczego nie pokazałeś od początku jak laska do gościa wyskoczyła i lała go z całej siły pięściami po głowie. Gość dał jej kilka szans żeby przestała ale nie skorzystała z okazji. Sama na to zapracowała

pyziu1991

2023-11-21, 16:44
Żory sa zajebiste, a patusow znajdziesz wszedzie

natansky napisał/a:

Fajnie zmanipulowane nagranie ty k***o j***na. Dlaczego nie pokazałeś od początku jak laska do gościa wyskoczyła i lała go z całej siły pięściami po głowie. Gość dał jej kilka szans żeby przestała ale nie skorzystała z okazji. Sama na to zapracowała



Jak masz wiecej info to wrzucaj, jestem ciekaw co tam sie odpie**ala w zakamarkach mojego miasteczka

:lol:

MarekB1981

2023-11-21, 16:56
darek1234 napisał/a:

Elita wyborcza Pierdnij i Spocznij



Raczej byłej totalnej. Młodzi gniewni z miast ich wybierali.

Baronessa

2023-11-21, 17:00
natansky napisał/a:

Fajnie zmanipulowane nagranie ty k***o j***na. Dlaczego nie pokazałeś od początku jak laska do gościa wyskoczyła i lała go z całej siły pięściami po głowie. Gość dał jej kilka szans żeby przestała ale nie skorzystała z okazji. Sama na to zapracowała



Nie pie**ol, tylko wrzucaj materiał dowodowy...

darnext123

2023-11-21, 17:01
Lomzak1 napisał/a:

Wasze dzieci to oglądają.



A my oglądamy jak kartel wycina żywemu człowiekowi organy dobrze się przy tym bawiąc. Jak myślisz kto jest gorszy

modified1

2023-11-21, 19:27
Baronessa napisał/a:

Typowe polskie szmacisko z nizin społecznych. Starsza, czy młoda, jeden ch*j. Jak ona napie**ala chłopa to dobrze, ale jak sama dostanie wpie**ol, to wielki płacz. Panny zawsze myślą, że są nietykalne, bo są kobietami...
Facet też gieroj, że ho ho... Z panną idzie w zapasy i nie daje rady, buahahah...
Dlatego jestem zdania, że chłop musi wywalić przynajmniej te 100 na klate i 150 w martwym, bo inaczej pisda do bicia, nie facet...



Taaa bo wyznacznik ile chłop na klatę i w martwym robi to wyznacznik bycia facetem. Wcale gdyby iq tych ludzi nie było powyżej 120 to by takiego tarła nie było. Zresztą to są patusy więc co w tym dziwnego że ktoś komuś wyjebie butlą, tutaj płeć i wiek nie ma znaczenia ;d. Takie filmiki to można pisiorą puszczać do czego te ich 500+ doprowadziły i jakie osobniki w większości to pobierają xD

lasyk

2023-11-21, 19:34
Ej dobra laska przegiela, rzucała się jak pchła i ostatecznie jej się należało jak najbardziej. Ale k***a ten typ to j***na ameba umysłowa. Napie**alac szklaną butelką po głowie? Serio? Zamiast się zerwać z wyra, wyj***ć jej kilka klapsów.. ale no tak. Co się po takiej p*zdzie spodziewać.

marcin9002

2023-11-21, 19:35
I tak pewnie będzie z ciulem bo "łobuz kocha najbardziej". Wszystkich na smalec.

Belweder

2023-11-21, 21:09
Skutki tego powinny im bardzo doj***ć. Nie tylko finansowo. Nie powinno być żadnej litości dla takich patousów. Druga rosja tutaj czy jak? Śmiecie w dresach ha tfu.

robsonx79

2023-11-21, 22:29
Poj***ło was? Co się dziewczynie należało? Goście odpie**alają dla streamu krzywe akcje i kuszą los, upijając laski. Dzień wcześniej wyj***li na mróz upitą półnagą dziewczynę. Tacy ludzie się rozkręcaja i nie potrafią sami się kontrolować, jak ktoś nie ogarnie ich tematu to prędzej czy później zabiją.

PentagramOdDiabła

2023-11-22, 03:47
To jest kawiaq taki patostremer. Akurat dziś mi wyskoczył na rolkach na YT.. odpie**ala jakieś poj***ne akcje.

LouisdeFunes

2023-11-22, 04:01
Baronessa napisał/a:

Typowe polskie szmacisko z nizin społecznych. Starsza, czy młoda, jeden ch*j. Jak ona napie**ala chłopa to dobrze, ale jak sama dostanie wpie**ol, to wielki płacz. Panny zawsze myślą, że są nietykalne, bo są kobietami...
Facet też gieroj, że ho ho... Z panną idzie w zapasy i nie daje rady, buahahah...
Dlatego jestem zdania, że chłop musi wywalić przynajmniej te 100 na klate i 150 w martwym, bo inaczej pisda do bicia, nie facet...



ty co najwyżej 'wywalasz'' to śmieci jak żona ci każe zapie**alać do śmietnika

Marcintraba

2023-11-22, 12:45
Macie ten drugi filmik co grają w butelkę?

Karboksylator

2023-11-22, 16:04
dzwonił ktoś pod ten nr podany na chacie? :)