18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Patologiczna gala High League

egzekucja • 2022-06-05, 00:01
Kibice Elany Toruń oraz Lechii Gdańsk dają sobie po mordach na trybunach podczas gali High League.

Jednym słowem :idzwch*j:


PhantomMask

2022-06-05, 21:07
familok napisał/a:

Te „pedały „ to Sebastian przybysz mistrz ksw i Aleksander Georgas - profesjonalni zawodnicy mma którzy raczej kręcą bk z tego co sie dzieje



To znaczy, że nie mogą jechać na ciepło ? :ja_pie**ole:

Dominiev

2022-06-05, 21:37
Wysokokaloryczny materiał opałowy. Zwinąć w rulonik i do pieca.

tranzystor

2022-06-05, 21:46
Figlarz_ napisał/a:

Uprzejmie proszę o rozwiniecie wypowiedzi.



Uprzejmie proszę skorzystać ze słownika języka polskiego, lub poproszenie kogoś potrafiącego czytać ze zrozumieniem o wytłumaczenie tego co napisałem.

kocur

2022-06-05, 22:13
familok napisał/a:

Te „pedały „ to Sebastian przybysz mistrz ksw i Aleksander Georgas - profesjonalni zawodnicy mma którzy raczej kręcą bk z tego co sie dzieje



no czyli dlej pedały, spermojady , towi tatusie, zjeby. ewentualnie niedoj***ne pajace. wieksze zjebe to te co placa za to zeby ogladac to szambo

Raichu0110

2022-06-06, 00:00
Wszystkich kibicow (jak i pileczki noznej) wrzucilbym do pieca. Większy pozytek z tych smieci gdyby mozna bylo uzyskac z nich cieplo, anizeli pozwolic im zyc i marnowac tlen. Wszelkich patusow powinno się masowo odstrzeliwywac

burn1878

2022-06-06, 02:51
kocur napisał/a:

no czyli dlej pedały, spermojady , towi tatusie, zjeby. ewentualnie niedoj***ne pajace. wieksze zjebe to te co placa za to zeby ogladac to szambo



o patrzcie go jaki męski, silny i inteligentny. Mówili ci już krypto pedale, że tylko seks w którym bierze udział dwóch mężczyzn jest odpowiednio męski? Także masz już powód by wreszcie zrzucić ten ciężar i wyr*chać kolegę.

Szary_Jeleń

2022-06-06, 14:51
Gala? Impreza dla idiotów z IQ na poziomie jądra ziemi.

pixastudio

2022-06-06, 20:38
Kriski napisał/a:

Czy tylko ja widzę jakiś pedałów na pierwszym planie?



Jak zawsze na takich imprezach, bo tylko pedały lubią patrzeć jak się dwóch facetów obejmuje w klatce.

willoo

2022-06-07, 02:29
tranzystor napisał/a:

Profesjonalni zawodnicy MMA? Przecież profesjonalizm i MMA to antagonizmy



jak dostają pieniądze za okładanie się po mordzie, to jednak znaczy że są pro...
Jak dostaniesz kasę za robienie gały, to też będziesz pro :)

neo001

2022-06-09, 00:18
burn1878 napisał/a:

Mówili ci już krypto pedale, że tylko seks w którym bierze udział dwóch mężczyzn jest odpowiednio męski?.



I ty to łyknąłeś jak pelikan, pedale?

Gitta

2022-06-13, 21:55
Czy w tych halach gazują ludzi? Jak nie, to szkoda.