18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Patologia

O.R.M.O • 2013-08-27, 14:04
Witajcie sadole :chomik:

Dziś chciałem wam przedstawić fragment filmu Patologia
w którym to grupa młodych patologów bawi sie zwłokami w kostnicy :idzwch*j:



film jest tak poyebany ,a co za tym idzie zayebisty krew ,flaki ,sex, narkotyki ...jednym słowem warto :megalol:
materiał własny tzn ten fragment fimlu,film znaleziony na yt z nudów życzę miłego oglądania nie wiem dlaczego tak przycina filmik a może to tylko u mnie jeżeli będziecie mili problemy z tym filmikiem to wrzuce na yt i dam linka :)
mam nadzieje że film przypadnie wam do gustu :)

chrucik

2013-08-28, 14:54
Hhaha cyrk nakręcony. Myślicie że tak się nie dzieje ? Myślice że studenci tak nie robią... Myślałem że użytkownicy sadola są lepiej wyedukowani.... Osobiście wydziałem filmik rzucania sobie czaszki przez pół sali pomiędzy studentami, czy jedne preparuje drugi kręci i je kapkę w tym czasie...

Zaebauem

2013-08-28, 15:00
Ten film to totalna porażka, fabuła jakby pisana z nudów

poyebany

2013-08-28, 16:10
Dzięki za uwzględnienie mojego nicka czuje się wyróżniony

Trimeresurus

2013-08-28, 20:08
Mam kumpla na medycynie, nie robią takich pogiętych rzeczy bo jednak etykę to mają... ale nie powiem, opowiadał jak raz musieli buchnąć drugiej grupie dwie głowy bo brakowało, albo jak mieli skakankę z jelita... :amused:

Parzo

2013-08-28, 20:14
Jak by był tak zajebisty, to by miał więcej piw. Tak to ch*j...

O.R.M.O

2013-08-29, 13:44
Magnic napisał/a:

Film słaby, a ty O.R.M.O powinieneś dostać murzyńskiego ch*ja w dupę za wstawkę filmu z lektorem.
Niektórym zależało w szkole na nauce języków zamiast robienia z siebie idioty i jak się słyszy lektora i to co naprawdę oni mówią to się aż dżihad włącza.



oj przepraszam ciebie bardzo wielmożny panie Magnic ale nie wszyscy tak jak i ty znają angielski na poziomie profesorskim bo niektóre zwroty medyczne nie są dla wszystkich zrozumiałe
wstawiłem z lektorem żeby każdemu odpowiadało a jak ci przeszkadza lektor to nie widze problemu żebyś znalazł sobie wersje bez lektora
następnym razem jak będe coś podobnego wstawiał specjalnie dla ciebie znajdę wersje bez lektora
pozdrawiam i polecam pewną maść ;*

Magnic

2013-08-29, 18:01
O.R.M.O napisał/a:



oj przepraszam ciebie bardzo wielmożny panie Magnic ale nie wszyscy tak jak i ty znają angielski na poziomie profesorskim bo niektóre zwroty medyczne nie są dla wszystkich zrozumiałe
wstawiłem z lektorem żeby każdemu odpowiadało a jak ci przeszkadza lektor to nie widze problemu żebyś znalazł sobie wersje bez lektora
następnym razem jak będe coś podobnego wstawiał specjalnie dla ciebie znajdę wersje bez lektora
pozdrawiam i polecam pewną maść ;*



Nie dzięki, nie potrzebuje maści na ból dupy. Tylko raz w życiu potrzebowałem i było to jak miałem 6lat z powodu otarcia.
Uważam, że trzeba być kompletnym debilem aby olewać naukę j.angielskiego zwłaszcza, że obecnie można się w nim dogadać w większości krajów świata. To czy umiem angielski na poziomie profesorskim to bym się kłócił, ale czytam w większości teksty w języku angielskim, więc problemów mi on nie sprawia.
Zamiast lektora wystarczyły by napisy. Gówniarzeria z gimnazjum niech się uczy czytać to może na debili nie wyrosną. A jeśli nie chce się komuś czytać to niech się wynosi na portale pokroju kwejk czy inne pudelki. A najlepiej niech szuka komiksów obrazkowych. Więcej debili na sadisticu nie potrzeba.