18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pater na wieży !

aras0992 • 2016-01-26, 16:04
Jako, że poziom nowej serii podróżnika ,,Michaela Patera'' poleciał w PISDUUU na krzywy ryj i nie bardzo przypadł mi do gustu wrzucam filmik z jego wyprawy na wieżę we Wrocławiu :)

nightclaw

2016-01-28, 18:38
mastahq3a napisał/a:

@upup
sadistica odwiedzam a siedze w biurze, polecam sobie odświerzyć definicję słowa prostak :)

@up
mnie :D




prymityw i plebejusz - to by sie zgadzalo.

yippe_ki_yay

2016-01-28, 19:41
@upup
konstruktywna uargumentowana krytyka mile widziana
@up
dzięki za opis swojej osoby, ale może jakieś zalety też masz?

Włodziu

2016-01-28, 20:22
Dla mnie facet jest przekozak :) A wam niech pupa nie puchnie już tak z tej zawiści :D

Miro485

2016-01-28, 21:12
mastahq3a napisał/a:

I świata nie pozwiedzał tylko rosję, no chyba, że rosja to ten inny świat (albo światopogląd). Mógł to zamknąć w 20 odcinkach, a nie robić telenoweli.



Dolicz jeszcze do jego wypraw Europę i Demoludy, bo tam też był ;) Bałkany też chyba pozwiedzał.
A materiały z wyprawy i tak były poucinane, w przeciwnym razie jechał by na Kołymę przez 50 odcinków.

yippe_ki_yay

2016-01-28, 22:23
@Up no ok, wtedy to mielibyśmy prawie modę na sukces (tylko bez ichnich zawiłości w drzewie genealogicznym) :D
Jego wyprawa do był swego rodzaju wyczyn, otarł się o niebezpieczeństwo kilkukrotnie i jedyne na co mógł najczęściej liczyć to życzliwość innych.
Ale to tutaj? Oglądnąłem, bo mnie tytuł z YT zaciekawił, a nawet za bardzo nie poruszył tematu tej wieży, tylko wystającego ku*asa :D
Po mimo tego, że alpinizm przemysłowy albo prace z nim powiązane, to robota przej***na (znajomy opowiadał, że malował jakąś wieżę kościelną w Krakowie, o prawie 90 stopniowym nachyleniu. Stwierdził, że nie wysokość czy brak punktu oparcia były przej***ne, a to, że jak się już wdrapał na górę to nie było mowy o schodzeniu przez następne 5 godzin albo dłużej do póki roboty nie skończyli. Oczywiście najgorzej w słońcu jak od blachy napie**ala gorącem.) to mam nadzieję, że Michał P. nie zrobi z tego telenoweli, już lepiej by się go oglądało jakby jakieś ciekawostki historyczne opowiadał.