18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Patent jak zostać niewidzialnym...

Halman • 2023-07-23, 09:00

należy dokonać upadku w chinach...

PabloSkills

2023-07-23, 09:05
O co tu kurde chodzi?
Bo nie widzę.

Halman

2023-07-23, 09:49
PabloSkills napisał/a:

O co tu kurde chodzi?
Bo nie widzę.



bo k***a jesteś chinczykiem

35i

2023-07-23, 09:55
Tak samo jest w Polsce.
"Zostaw go, pewnie się naj***ł i śpi".

traf

2023-07-23, 10:17
35i napisał/a:

Tak samo jest w Polsce.
"Zostaw go, pewnie się naj***ł i śpi".



prawidłowa postawa,swir się ocknie wsadzi kosę i po miłosiernym samarytaninie :)

opółnocyuciebie

2023-07-23, 10:23
Po co im te osłony na szyby, skoro nie ma tam mrozu? Żeby tapicerka się nie nagrzewała? To dlaczego nie wybrali koloru białego? Tyle pytań...

SkoPio1

2023-07-23, 11:02
PabloSkills napisał/a:

O co tu kurde chodzi?



Autor - w 2023 roku! - odkrył, że w Chinach niespecjalnie się przejmują ludźmi leżącymi na ulicy.



fuse_beyond napisał/a:

Po co im te osłony na szyby,



No, pomyśl...


fuse_beyond napisał/a:

To dlaczego nie wybrali koloru białego?



Bo jest niewielu producentów białych szyb.
;>

Teuwil

2023-07-23, 12:19
fuse_beyond napisał/a:

Po co im te osłony na szyby, skoro nie ma tam mrozu?


Na południu Chin owszem nie ma zimy, ale Chiny są wielkie, w środkowej części są zimy jak i u nas, a na północy to nawet dłuższe i mroźniejsze niż u nas.


psych

2023-07-23, 13:23
rusza się oszust jeden

Juzwa

2023-07-23, 15:41
Ile razy mijaliście pacjenta leżącego na chodniku. Pomyśleliście, żeby mu pomóc czy choć okazać zainteresowanie?
Bo ludzie z reguły mają na to wyj***ne podobnie jak ci na filmiku.

Maleficire

2023-07-24, 02:27
Juzwa napisał/a:

Ile razy mijaliście pacjenta leżącego na chodniku. Pomyśleliście, żeby mu pomóc czy choć okazać zainteresowanie?
Bo ludzie z reguły mają na to wyj***ne podobnie jak ci na filmiku.



Tak, mijalam wielokrotnie, i kazdy okazal sie byc nawalony do nieprzytomnosci :) przestancie tyle chlac, zamiast sie dziwic, ze nikt nie reaguje, bo to wynik tylko i wylacznie tego. Gdyby nie swiadomosc, ze to najpewniej kolejny napruty delikwent, to ludzie reagowaliby za kazdym razem.

majeńka

2023-07-24, 13:49
Ja mam zasadę że zawsze przynajmniej popatrzę, ale i powącham. Jak czuć wódę, idę sobie nawet gdyby naprawdę potrzebował pomocy. Wybaczcie ale naprutych kolesiów nie odważam się ratować.

Jakoś za każdym razem albo ktoś inny już ratował albo ktoś ze mną był. Tydzień temu szłam na tramwaj z kumplami i wezwaliśmy policję do naćpanego który po mojemu potrzebował lekarza a nie niebieskich - ale ja tam samcom się nie wtrącam, oni zawsze wiedzą co najlepiej. Stąd nie mam doświadczeń jak bym ratowała będąc sama.

Ale mówię wam z góry: leżycie naj***ni to powącham i odejdę.

35i

2023-07-24, 18:25
Juzwa napisał/a:

Ile razy mijaliście pacjenta leżącego na chodniku. Pomyśleliście, żeby mu pomóc czy choć okazać zainteresowanie?
Bo ludzie z reguły mają na to wyj***ne podobnie jak ci na filmiku.



Za młodu chciałem pomagać (byłem harcerzem), ale potem mi przeszło. :-|