18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pasażer na gape

Adam94 • 2013-05-04, 21:09
Pani nie skasowała bilety i musiała opuścić autobus i wpadał pod koło

Sz...........an

2013-05-04, 23:25
Jad Kiełbasiany napisał/a:




Że jak? :shock:



Pocałuj mnie w dupę, o tak ;)

PawełGM

2013-05-05, 00:02
Adam94 napisał/a:

Pani nie skasowała bilety i musiała opuścić autobus i wpadał pod koło Obrazek



To "94" na końcu twojego nicku jest intrygujące. Nie masz czasem matury w tym roku? Pouczyłbyś się trochę do j. polskiego czy coś...

SperMan

2013-05-05, 00:02
Pani nie skasowała autobusu i musiała opuścić koło. Niestety wpadła pod bilet.

methos23

2013-05-05, 00:41
Mr Zakapior napisał/a:


Jedno zdanie do napisania. Po co do szkoły chodzisz?

k***a moje podatki :homer:


Mój kolega z byłej klasy ze szkoły średniej mówił: "Ty byś tam poszłeś"

javal

2013-05-05, 00:43
Kiedyś miałem podobną sytuacje. Wracałem pks'em ze szkoły. Zatrzymujemy się na jednym przystanku z tyłu wysiada babcia a że robiła to bardzo powoli, a kierowcy się bardzo spieszyło debil ruszył jak babcia była na ostatnim schodku i wypadła po czym autobus podskoczył jak by po czymś przejechał a koleś w długą ani nie zobaczy co się dzieje ani się nie zatrzyma, cały autobus zaczął na niego drzec ryja, na szczęście się okazało że się babcia wyj***ła, ale to "podskoczenie" to był krawężnik.

Moja_Pani

2013-05-05, 01:14
Dobry Boże, nie można nawet spokojnie zginąć na ulicy, bo jakiś szczeniak urządzi Ci sesję do szpanu (?) przed kolegami.

gówniaczek

2013-05-05, 01:20
@Moja_Pani
jak już zginiesz to ch*j Cię to interesuje czy ktoś Ci robi fotki czy Cię wyr*cha pośmiertnie?

MrAdamovSky

2013-05-05, 01:24
Adam94 napisał/a:

Pani nie skasowała bilety i musiała opuścić autobus i wpadał pod koło



I teraz już wiem Kto tłumaczy z Ang w Google Translate!
Ten to musi być Dziany...

jogus48

2013-05-05, 02:22
wszyscy czepiający się błędów w poście - wypie**alać j***ne p*zdusie, pie**oleni poloniści do szkoły uczyć.

Cytat:


Pani nie skasowała bilety i musiała opuścić autobus i wpadał pod koło

Daj nam chociaż małą szanse na zrozumienie tego co piszesz!



jak nie potraficie zrozumieć naprawdę co jest napisane pomimo prostych błędów spowodowanych pisaniem na szybko to jesteście naprawdę tępi. ale nie k***a, oczywiście miodki muszą sie dopie**olić, jakby to było najważniejsze w temacie. studenciki j***ne, oj jacy wy doświadczeni i poprawni jesteście. a te podatki to co najwyżej wasi starzy płacą.

ps: wasze stare opie**alają kiełbachy kosmitom

Fullmoon

2013-05-05, 02:42
Suty_dziobaka napisał/a:



Pani nie skasowała biletu i musiała opuścić autobus. Niestety wpadła pod koła.



Pani nie skasowała biletu i musiała opuścić autobus. Niestety, wpadła pod koła.

Jak już poprawiasz to poprawiaj dokladnie 8-)

Ti...........ch

2013-05-05, 08:54
javal napisał/a:

Kiedyś miałem podobną sytuacje. Wracałem pks'em ze szkoły. Zatrzymujemy się na jednym przystanku z tyłu wysiada babcia a że robiła to bardzo powoli, a kierowcy się bardzo spieszyło debil ruszył jak babcia była na ostatnim schodku i wypadła po czym autobus podskoczył jak by po czymś przejechał a koleś w długą ani nie zobaczy co się dzieje ani się nie zatrzyma, cały autobus zaczął na niego drzec ryja, na szczęście się okazało że się babcia wyj***ła, ale to "podskoczenie" to był krawężnik.




Czuje bajkopisarza... Czy czasem tylne drzwi w autobusach, nawet starych autosanach H9 nie są zawsze za tylną osią?

siwers3

2013-05-05, 10:10
jogus48 napisał/a:

wszyscy czepiający się błędów w poście - wypie**alać j***ne p*zdusie, pie**oleni poloniści do szkoły uczyć.



jak nie potraficie zrozumieć naprawdę co jest napisane pomimo prostych błędów spowodowanych pisaniem na szybko to jesteście naprawdę tępi. ale nie k***a, oczywiście miodki muszą sie dopie**olić, jakby to było najważniejsze w temacie. studenciki j***ne, oj jacy wy doświadczeni i poprawni jesteście. a te podatki to co najwyżej wasi starzy płacą.

ps: wasze stare opie**alają kiełbachy kosmitom


To, że jesteśmy w internecie nie oznacza, że k***a nie trzeba starać się mówić/pisać w miarę poprawnie.
Ja rozumiem zrobić jakiegoś orta czy też jedną literówkę - zdarza się każdemu. Ale to już przesada. Lenistwo, czyste lenistwo.

Wyobrażasz sobie w codziennym życiu, że kolega pyta Cię co się stało, a Ty mu odpowiadasz:
"Pani nie skasowała bilety i musiała opuścić autobus i wpadał pod koło"?

Oczywistością jest, że każdy zrozumiał o co chodziło, ale raczej zwraca się uwagę dla dobra autora tego rewelacyjnego zdania. Bo się gościu tak przyzwyczai, a przyjdzie czas kiedy będzie trzeba napisać coś oficjalnie i wtedy dupa zbita. ;p

szoszana

2013-05-05, 11:00
@jogus48 Ty j***ny obrońco uciśnionych, ogarnij się troche,bo używanie poprawnej polszczyzny powinno być na porządku dziennym.

takija

2013-05-05, 11:17
jogus48 napisał/a:

wszyscy czepiający się błędów w poście - wypie**alać j***ne p*zdusie, pie**oleni poloniści do szkoły uczyć.



jak nie potraficie zrozumieć naprawdę co jest napisane pomimo prostych błędów spowodowanych pisaniem na szybko to jesteście naprawdę tępi. ale nie k***a, oczywiście miodki muszą sie dopie**olić, jakby to było najważniejsze w temacie. studenciki j***ne, oj jacy wy doświadczeni i poprawni jesteście. a te podatki to co najwyżej wasi starzy płacą.

ps: wasze stare opie**alają kiełbachy kosmitom



Czepianie się tego że zwracamy mu uwagę mogę zrozumieć....ale myślenie że nie rozumiemy tego co napisał....żałosne :D Nikt z nas nie jest poprawny i doświadczony, ale do ch*ja pana, jakieś granice błędu istnieją. A tak wgl to przyjeb se.

JohnnyRocketfingers

2013-05-05, 11:23
Adam94 napisał/a:

Było to rok temu jak szedłem do szkoły niestety nie udało mi się uchwycić pani bez worka ;/



Wiek: 44
Ktoś tu długo kibluje.