18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Paryski bazarek ..

~McSadol • 2023-12-16, 21:31
Ach ci rdzenni Paryżanie , zero sadyzmu ale daje do myślenia ..


PutinToSmiec

2023-12-17, 05:30
Won z tą ruską propagandą . Na stadionie dziesieciolecia wiekszy syf był . A i granaty moznabyło kupic i czołg tez



:mrgreen:

Zarejestruj

2023-12-17, 06:37
PutinToSmiec napisał/a:

Won z tą ruską propagandą . Na stadionie dziesieciolecia wiekszy syf był . A i granaty moznabyło kupic i czołg tez



co Ty dzieciaku pie**olisz.

alojz

2023-12-17, 09:00
PutinToSmiec napisał/a:

Won z tą ruską propagandą . Na stadionie dziesieciolecia wiekszy syf był . A i granaty moznabyło kupic i czołg tez



jesteś durniem sam z siebie czy ktoś ci za to płaci?

żmij

2023-12-17, 09:38

krasnal_hałabała

2023-12-17, 10:10
Jest też dobra strona tego medalu, przynajmniej Islam przywróci normalność względem relacji damsko-męskich, miejsce kobiety jest w kuchni albo łóżku.

Caanonierka

2023-12-17, 10:26
Arashi91 napisał/a:

W ogóle mi ich nie szkoda. Niech teraz żrą ten syf, który zafundowała im lewica i ich kretyńskie wybory. Sami zdemontowali swoje imperium i sami pchają się pod but barbarzyńców. ch*j tym zdrajcom w dupę.



Sprawiedliwość dziejowa się dokonuje na tych zgnilcach z zachodu!Wywołali II WW,a inni-kolaborowali z Hitlerem! A prawdziwe ofiary II WW wsadzili do stalinowskiego gułagu,gdzie spłynęliśmy krwią najlepszych Synów polskiego Narodu,którym udało się przeżyć wojnę! Niech im ciapate zniszczą ten kraj,na który-nie zasługują!

WERFI

2023-12-17, 12:43
brakuje jeszcze lepianek z gówna czyli rdzenna architektura smoluchów

CiepłyOtworek

2023-12-17, 12:45
No i w czym problem? Bazar jak bazar, tyle że dla biednych. A sadolowe dzieci nie wiedzą, że i w Polsce tak było 15-20 lat temu, a w Rosji i na Ukrainie jest cały czas. Szanujcie Unię Europejską, bo dzięki niej poszliśmy naprzód, a taka Ukraina nie.

Caanonierka napisał/a:

Sprawiedliwość dziejowa się dokonuje na tych zgnilcach z zachodu!Wywołali II WW,a inni-kolaborowali z Hitlerem! A prawdziwe ofiary II WW wsadzili do stalinowskiego gułagu,gdzie spłynęliśmy krwią najlepszych Synów polskiego Narodu,którym udało się przeżyć wojnę! Niech im ciapate zniszczą ten kraj,na który-nie zasługują!


Pod kopułką wszystko ok?

argen64

2023-12-17, 12:48
PutinToSmiec napisał/a:

Won z tą ruską propagandą . Na stadionie dziesieciolecia wiekszy syf był . A i granaty moznabyło kupic i czołg tez



Ale juz nie ma. A tam są. I kto jest 100 lat za murzynami??? :) :) :)

CiepłyOtworek

2023-12-17, 12:57
DEADmanPL napisał/a:

Szkoda mi tylko, że nie miałem okazji odwiedzić Paryża przed masowymi migracjami. Teraz to już ch*j.


To się spóźniłeś o jakieś 60 lat.

tiger007

2023-12-17, 13:55
henieq napisał/a:

lewacy doprowadzą Europę do ruiny



True a prawica doprowadziła w historii do wojen, wybijania na tle etnicznym, podobnie z cesarzami, królami, szlachcicami wiec reasumując to jak żyć?

Bul_od_bytu

2023-12-17, 14:25
Ciekawe czy na jakimś straganie mają części albinosów albo inne amulety? :D

dOpieca

2023-12-17, 15:55
Niedlugo w Ameryce bedzie bezpieczniej niz w Europie

CiepłyOtworek

2023-12-17, 15:56
Bul_od_bytu napisał/a:

Ciekawe czy na jakimś straganie mają części albinosów albo inne amulety?


Tylko bolące odbyty polaczków mają, sam widziałem. Mogę ci kupić, może uleczy twój.