18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Partyjka golfa

not_NULL • 2010-04-19, 18:05
Pewien młody biznesmen zorientował się, że ma kilka godzin wolnego do najbliższej konferencji, więc postanowił wybrać się na pole golfowe, jako że był zapalonym golfistą. W drodze po meleksa spotkał gościa w podeszłym wieku który nawiązał rozmowę:
-Czy miałby Pan coś przeciwko, gdybym pojechał zagrać z Panem? Sam też nie mam z kim zagrać, a we dwójkę zawsze raźniej niż samemu.
-Jasne, zapraszam.
W trakcie gry, młodzianowi piłka upadła tak, że dokładnie między dołkiem a nią stało drzewo. 'Starzec" się odzywa:
-W pana wieku, gdy miałem jeszcze siłę - uderzałem nad tym drzewkiem.
Młodzian więc wziął zamach, pie**olnął ile siły w rękach, jednak korona drzewa była na tyle wysoko i była tak gęsta, że po wylądowaniu na niej piłeczka wróciła praktycznie na miejsce z którego próbował wybić. W tej chwili starzec dodaje:
-Tylko wtedy to drzewko sięgało mi do pasa...

Zwieszony

2010-04-19, 19:16
Jak można takie kawały na sadistica wrzucać? omg..

cherry

2010-04-19, 21:27
się nie popisałeś zbytnio.

jonek00

2010-04-19, 21:36
to powinno być w dziale "ambitne przemyślenia metafizyczne na dziś". wtedy usiadłbym, zamyślił się nad ulotnością życia, zasępił i wstawił piwo. niestety nastawiłem się na kawał, a tu ch*j.

znore

2010-04-20, 00:01
Jest taki jeden magiczny, niesamowity, wyimaginowany, kwiecisty z bogatą duszą i wnętrzem artystycznym przesączony rajskimi euforyzmami dział... I nazywa się on kawały... a tu k***a jest Humor Hard !


P.S. niema piwa !

Carlos

2010-04-20, 00:17
'nie ma' oddzielnie ; )

czarnylelo

2010-04-21, 09:37
jonek00 nie ch*j tylko piłka.