18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Partner

DelcikV2 • 2015-09-14, 21:07
Oto część wklejona z twojej biografii :mrgreen:
Odkąd mieszkam ze swoim partnerem, niemalże każdy mój dzień wygląda tak samo. O godzinie siódmej wstajemy, bo musimy zdążyć zjeść śniadanie zanim ON wyjdzie do pracy. A przed śniadaniem koniecznie szybki lodzik, bo tak bardzo to uwielbia.
Po śniadaniu wychodzi i w domu nie ma nikogo poza mną.
Zawsze trochę posprzątam, coś ugotuję, coś wyprasuję czy wypiorę. Kiedy wraca z pracy, jego humor jest nie do przewidzenia. Czasem pieprzymy się do wieczora, czasem leżymy w milczeniu. Kiedy ma gorszy dzień, potrafi uderzyć mnie za to, że śmieci są niewyniesione, że obiad taki a taki, że ubrania pogniecione. Porażka. Ale na szczęście nieczęsto się to zdarza. Kiedy się zdarza, to zawsze mówię mu, że też jestem mężczyzną i wolałbym pracować jak on zamiast być kurą domową.
Ludzie twierdzą, że to, co robimy, jak się zachowujemy, jest chore i że zgłoszą to na policję czy powiadomią jakąś specjalną instytucję zajmującą się takimi sprawami jak nasza. Ale co ludzie wiedzą o życiu? Pełno teraz tych homofobów. My się ich nie boimy a ich groźby nas nie ruszają. Co w końcu mogą zrobić parze gejów?
Sam przecież mam już prawie 11 lat i wiem co robię. Mam prawo o sobie decydować.
I nawet pomimo dużej różnicy wieku, nie zmienię GO na nikogo innego.
Kocham Cię tato

Daedra

2015-09-14, 21:20
Zajebisty dowcip, uśmiałem się :D

nickname010

2015-09-14, 21:30
Książki dla dzieci na zachodzie już pomału tak wyglądają

krzyks

2015-09-14, 21:31
W świetle obecnych problemów... promowanie takiego gówna jest... osłabianiem naszej pozycji. Nie dość, że kozojebcy najeżdżają UE, to jeszcze promocja pedofilii, kazirodztwa i pedalstwa w jednym... JAK k***A MAĆ ta Europa ma się odrodzić, i nie zostać EURABIĄ? :idzwch*j:

Ostrovsky

2015-09-14, 22:11
@up trzeba być idiotą żeby nie zrozumieć prawdziwego przesłania tekstu, i nie chodzi tu o pedofilie zwyrolu!

albazsanagycjib

2015-09-14, 22:59
@up to jest sadistic, my tu własnie takie rzeczy promujemy, i żaden ośrodek monitorowania zachowań rasistowskich i ksenofobicznych nie powie nam, że jest inaczej :amused:

8michal7

2015-09-14, 23:22
a niech Cie zjadą na głównej 20 piwo podano.

Górnik_Roku

2015-09-14, 23:35
Brakuje końca:
"Ps. Dzisiaj jest "Matrix" w Tv, więc zamknij mnie w piwnicy po północy."