18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Partia o Marszu Niepodległości 2011 - PRECZ Z KOMUNĄ!

huntz0r • 2012-07-23, 14:40


Smutne ale prawdziwe.

tds1974

2012-07-23, 15:03
Smutna to jest ta manipulacja. Żenada po prostu...

huntz0r

2012-07-23, 15:43
Odejdź od telewizora. Może pojmiesz.

vajron

2012-07-23, 16:09
Tak jak po jednej stronie zdarzy się ktoś z sierpem i młotem, tak i po drugiej będzie ktoś ze swastyką, ktoś hailujący itd. Precz z komunizmem (choć w Polsce go nie było) i precz z nazizmem, który też nasz kraj rozj***ł (jak nie bardziej). Prawda jest też taka, że gdyby nie Rosja to byśmy byli sługusami Niemców, a Ruscy nas wyzwolili. Wiadomo, że coś z tego chcieli. Przesadzili bardzo, dlatego ten ustrój upadł, ale jak mam wybierać to wole lewą stronę niż nazioli, siejących agresję dookoła...

Tak dodam zasłyszane wczoraj z osiedla:
- Ten sk***iel Tusk okrada i niszczy nasz kraj. Sami oszuści, k***y i złodzieje...
- Dobrze, że Gała zrobił tą dziesionę bo by na piwo nie było...
Rozmowa dwóch dresów pijących piwo na ławce przy Orliku.

Lewa strona nie równa się komunizmowi (do ograniczonych debili co mnie zaraz od komuchów będą wyzywać)

Pan Mularz

2012-07-23, 18:25
Dobra wstawka.


vajron napisał/a:

Tak jak po jednej stronie zdarzy się ktoś z sierpem i młotem, tak i po drugiej będzie ktoś ze swastyką, ktoś hailujący itd. Precz z komunizmem (choć w Polsce go nie było) i precz z nazizmem, który też nasz kraj rozj***ł (jak nie bardziej). Prawda jest też taka, że gdyby nie Rosja to byśmy byli sługusami Niemców, a Ruscy nas wyzwolili. Wiadomo, że coś z tego chcieli. Przesadzili bardzo, dlatego ten ustrój upadł, ale jak mam wybierać to wole lewą stronę niż nazioli, siejących agresję dookoła...

Tak dodam zasłyszane wczoraj z osiedla:
- Ten sk***iel Tusk okrada i niszczy nasz kraj. Sami oszuści, k***y i złodzieje...
- Dobrze, że Gała zrobił tą dziesionę bo by na piwo nie było...
Rozmowa dwóch dresów pijących piwo na ławce przy Orliku.

Lewa strona nie równa się komunizmowi (do ograniczonych debili co mnie zaraz od komuchów będą wyzywać)



Co ty chłopcze zapodajesz... Z Hitlera taki prawicowiec, jak ze mnie Ninja.
Wybaczam ci boś jeszcze młody.

tds1974

2012-07-23, 19:10
@Huntz0r: Jeśli to do mnie, to wiedz, że nie mam telewizora od dawna. A zdjęcia z zadymy kibolskiej połączone z e zdjęciami ojca z dzieckiem na ręku to propaganda godna Goebbelsa. Na co dzień spotykam właśnie takich, prawdziwych patriotów, którzy na każdy marsz patriotyczny chodzą, zamiast pouczyć się języka polskiego. Za Polskę oddadzą życie, ale leją u siebie na klatce, bo im się dwóch pięter nie chce pokonać. Rotę na pamięć znają, ale prawidłowo po polsku jej przepisać nie potrafią...
Jak widzę takie filmiki, to jakbym słuchał Jehowych - wiedza wybiórcza, ośli upór i tania manipulacja...

Alik

2012-07-26, 09:25
Jak mnie to wk***ia! Co o komunie może wiedzieć ktoś kto się urodził jak się kończyła??? Nie mówię, że komuna była czymś dobrym - bo nie była, ale miała też pozytywne strony o których ch*ja wie ktoś kto w komunie nie żył.

jajcek555

2012-07-26, 09:50
vajron napisał/a:

Tak jak po jednej stronie zdarzy się ktoś z sierpem i młotem, tak i po drugiej będzie ktoś ze swastyką, ktoś hailujący itd. Precz z komunizmem (choć w Polsce go nie było) i precz z nazizmem, który też nasz kraj rozj***ł (jak nie bardziej). Prawda jest też taka, że gdyby nie Rosja to byśmy byli sługusami Niemców, a Ruscy nas wyzwolili. Wiadomo, że coś z tego chcieli. Przesadzili bardzo, dlatego ten ustrój upadł, ale jak mam wybierać to wole lewą stronę niż nazioli, siejących agresję dookoła...

Tak dodam zasłyszane wczoraj z osiedla:
- Ten sk***iel Tusk okrada i niszczy nasz kraj. Sami oszuści, k***y i złodzieje...
- Dobrze, że Gała zrobił tą dziesionę bo by na piwo nie było...
Rozmowa dwóch dresów pijących piwo na ławce przy Orliku.

Lewa strona nie równa się komunizmowi (do ograniczonych debili co mnie zaraz od komuchów będą wyzywać)



Kiedy wprowadzony zostanie filtr przeciw gamoniom? Drogi Lewaczku, po 1 primo, nie Rosja tylko Związek Radziecki. Po 2) Do cholery jasnej znasz datę 17 września 1939 ? Tak wtedy zaatakował nas Związek Radziecki. Po 3) Jakie wyzwolenie człowieku ! Co ty prawisz? A co my nie staliśmy się sługusami Rosji ? Przez pół wieku wysyłaliśmy wszystko do ZSRR praktycznie za darmochę, mieliśmy rząd wybierany przez Moskwę, wymordowano całą inteligencje i wszystkich zdolnych oficerów(Katyń). Po wojnie mordowano ludzi walczących za Polskę(AK) między innymi Generała Nila. Wolisz lewą stronę? To sobie wól tylko wiedz że przez lewaków zginęło już ponad 120 mln ludzi na całym Świecie. Aloha

grek

2012-07-26, 09:52
2.18 - 2.31 Kolejka do apteki w Lublinie przy ulicy Narutowicza, nie jest to zdjecie z lat 80-tych a współczesna fotka. Prawie zawsze kiedy tamtędy przejeżdżam to kolejka jest. Nich*ja k***a nie wiem czemu, tęsknota za komuną?

anonymousm

2012-07-26, 10:48
Też mnie to zawsze zastanawia, jakiej to kultury polskiej bronią nasi narodowcy? Co oni znają z naszego narodowego dziedzictwa? Co przeciwstawią znienawidzonemu multi-kulti?
Przeczą wszystkiemu, co głosili Mickiewicz, Krasiński, Słowacki, Norwid. Międlą tylko "Rotę", a nie wiedzą, że napisała ją kobieta żyjąca w jawnym związku lesbijskim, powszechnie akceptowanym przez polskie społeczeństwo. Polska w czasie swej największej potęgi w XVI i na początku XVII wieku była właśnei multi-Kulti, Reczpospolitą Obojga Narodów, a tak naprawdę wielu narodów.
Jedyne czym się potrafią nasi narodowcy jarać to husaria, a i tak wydaje im się, że to coś takiego jak dzisiaj jazda motocyklem i napie**alanie się pod klatką, taki dwubój. Ale im naj***liśmy, nas było trzech ich siedmu!

Anonim91

2012-07-26, 11:51
k***a ''precz z komuną'' :homer: gdyby była komuna to by wszędzie praca była.

Kluska

2012-07-26, 12:44
@up, Ty tak na serio? bo posta walnąłeś na poziomie postów z babami z ku*asem z harda... za komuny nie było roboty, tylko każdy miał pracę. a to różnica. jaka pytasz? z punktu ekonomii małej firmy zajebista różnica. nalegam, aby osoby, które jeszcze nie skończyły gimnazjum, nie pisały o zajebistości komuny w Polsce...
nienawidze, jak krety wypowiadają się na poważne tematy.


użytkownik-sadol -" jackalski" zamieścił dobry post. po obu stronach zawsze są prowokatorzy. Często zatrudniani przez oponującą stronę.

ale sam filmik fajnie zmontowany, na poziomie TVN :) (warto przypomnieć, że podobnie TVN ściemniał odnośnie protestów ACTA, więc każdy wie, do jakich manipulacji dochodziło...)

gadom

2012-07-26, 12:50
A ja dam piwo, bo ten rząd sam się o to prosi. Jak się tłumi i pacyfikuje, a potem wykorzystuje media do odwracania kota ogonem, to tak się to kończy - ludzie zaczynają się buntować jeszcze mocniej.

A jak komuś się wydaje, że wszystko w tym kraju jest w porządku to gratuluję ignorancji.

Kluska

2012-07-26, 13:02
anonymousm napisał/a:

Też mnie to zawsze zastanawia, jakiej to kultury polskiej bronią nasi narodowcy? Co oni znają z naszego narodowego dziedzictwa? Co przeciwstawią znienawidzonemu multi-kulti?
Przeczą wszystkiemu, co głosili Mickiewicz, Krasiński, Słowacki, Norwid. Międlą tylko "Rotę", a nie wiedzą, że napisała ją kobieta żyjąca w jawnym związku lesbijskim, powszechnie akceptowanym przez polskie społeczeństwo. Polska w czasie swej największej potęgi w XVI i na początku XVII wieku była właśnei multi-Kulti, Reczpospolitą Obojga Narodów, a tak naprawdę wielu narodów.
Jedyne czym się potrafią nasi narodowcy jarać to husaria, a i tak wydaje im się, że to coś takiego jak dzisiaj jazda motocyklem i napie**alanie się pod klatką, taki dwubój. Ale im naj***liśmy, nas było trzech ich siedmu!


jak piszesz masę gówna, tak ten post mi się podoba. albo nie pij więcej, albo pij to co teraz. ;)


mnie na przykład wk***ia jeszcze jedna rzecz.
w krajach powszechnie uważanych za cywilizowane, pojęcie faszystów jest równie obraźliwe jak pojęcie komunistów. w stanach, do tej pory o wiele gorzej brzmi nazwanie kogoś "commie" niż "nazi". commie jest wrogiem narodu, a nazi jest albo kukluxklanowcem, albo jakimś innym ekstremistycznym redneckiem...

a w Polsce, jak nigdy nie zgodzimy się, na nazwanie agresji Hitlerowskich Niemiec na Polskę - otwieraniem Strefy Schengen, tak w niewyjaśniony bliżej sposób zaakceptowaliśmy komunizm.

złamanie, które już zaleczyliśmy, wspominamy do tej pory, a schorzenie ze złośliwymi przerzutami, zaakceptowaliśmy i "jakoś z tym żyjemy"...
smutne to jest.