18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Parodia "gwiazd" youtube - Kolorowyvlog

Vadim • 2013-09-30, 21:08
ch*j, ze Dakann ale dobra parodia idola gimbusów


dziarski

2013-09-30, 23:17
spaślak zadebiutował w "internetach" zajebistym filmikiem i w miarę trzyma poziom + że ma dystans do siebie, hejtują chyba tylko zazdrośnicy bo on przynajmniej zarabia normalnie i jest ogarnięty

Światłocień

2013-09-30, 23:40
Dakann jest idiotą. Ostatnio napisałem mu co o nim myślę, a on odpisał na gimnazjalną modłę. Sodówa mu odj***ła, albo po protsu jest z Warszawy xD (żart Warszawiacy, nie bierzcie do siebie ;) )

artis1990

2013-09-30, 23:52
Pierwsza wrzuta od Dakkana, a właściwie druga, którą polubiłem. Reszta jak dla mnie jest mega naciągana, ale kto co lubi :)

kotlet12

2013-10-01, 00:03
Zajebista parodia, morda tam na górze.

Mardog

2013-10-01, 00:59
On sam w sobie jest parodią :facepalm:

Magnic

2013-10-01, 01:02
Kiedyś Dakann był wporządku. Teraz stał się skretyniałym idiotą nudnym jak czernina z farby. Takich jak on można podsumować tylko w jeden sposób: osoby, które nie zrozumiały życiowych lekcji lub je źle zrozumiały.

xFareNx

2013-10-01, 01:11
Cumboy hehe, przytył i pie**oli od rzeczy

Tiquer

2013-10-01, 07:39
Zdecydowanie słowa "gimbusy" i "w internetach" wk***iają mnie najbardziej!
Gimbus to k***a autobus, a to co jest teraz kwiatem polskiej młodzieży to po prostu j***ne, niewychowane bachory, nazywajmy rzeczy po imieniu. Co to za pomysł k***a "w internetach"? Ktoś sobie robi jaja i to tak żenujące, że oczy bolą, ktoś bardziej ogarnięty zwróci uwagę, na to cała horda poj***nych 13-15 pisze "pierwszy raz w internetach hahahha", no k***a...


:homer:

MISIEQM1

2013-10-01, 09:46
Trochę chamówa z waszej strony, te idiotyzmy typu: Grubas, idiota, debil itp... Nikogo nie bawią, Barański jest jednym z nielicznych ,,twórców'', który sam od początku tworzył swoje monologi, coś w życiu osiągnął i zarabia na tym. Większość ,,znawcóf'' albo jest bezrobotna albo ma 13 lat tylko w rubryce sadola podali więcej bo nie mogli się zalogować ;) Wypisujecie, że kiedyś był spoko a teraz jest ch***. A co ma robić, lata mijają ludzie coraz głupsi więc tematy też będą dla głupków. Jak by miał rozmyślać o sensie życia to mało kto by w obecnych czasach rozumiał o co chodzi, a tak powie trzy razy du*** i raz ch*** i małolaty się cieszą. Czytając wszystkie wpisy w jego produkcjach nigdy nikt nie napisał dlaczego go nienawidzi itp... Przez całe życie myślałem i myślę, że jeżeli ma się do kogoś jakieś pretensję to trzeba wiedzieć dokładnie czym ta druga osoba zawiniła, ale idąc tokiem myślenia niektórych użytkowników stwierdzam, że nikt go nie lubi ponieważ jest grubi i wyśmiewa się z idiotów, którzy nie potrafią odróżnić rzeczywistości od świata wirtualnego. Jeżeli ktoś ma lepsze pomysły i w bardziej komfortowy sposób potrafi przedstawić rzeczywistość, którą Dakan prezentuje w swoich produkcjach to chętnie obejrzę ;) . A na koniec pożegnam się młodzieżowo LOL i XD (cokolwiek to kur*** znaczy!).

to...........un

2013-10-01, 10:00
ku*wa, a mi ten typ z kolorowego vloga nie przeszkadza, co prawda obejrzałem tylko 2 filmy jego, ale typ jest dobrym sfrustrowanym dzieciakiem, wszystko go wk***ia i wyrzuca to w nagraniu, tyle :D

be...........mc

2013-10-01, 10:09
co za hipokryta

Sengrod

2013-10-01, 10:47
Niecierpie typa jest strasznie irytujacy.