18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Parlament Europejski

Tuiq • 2013-09-30, 11:56
Spot Parlamentu Europejskiego. Wrzucam, bo to jak wsadzenie kija w mrowisko i chcę to zobaczyć.


Tomaszek666

2013-10-01, 14:25
"na szczęście w Europie liczy się każda opinia..."

zapomnieli o jednym słowie: "każda LEWACKA opinia"...
Ta jasne, jak kuźwa były bodaj pierwsze wybory do PE i startowała Ligia Polskich Rodzin (abstrah*jąc od poglądów reprezentowanych przez tą partię) to podstawowym kontr-zarzutem WSZYSTKICH było: "jak jesteście eurosceptyczni to po kiego pchacie się do Parl.Europ."

pieprzona dwulicowość.

na marginesie - PE to jedna z największych maszyn marnotrawienia kasy w historii - raz/dwa razy na miesiąc cały ten wesolutki bajzel zapie**ala na "sesję plenarną" do Strasburga (bodaj 500km od siedziby w Brukseli).

"cały" oznacza iluś tam eurodeputowanych (bodaj 600 czy ilu ich tam kuźwa zasiada na stolcach) oraz - uwaga - 90% "aparatu urzędniczego" -czyli bodaj 40 000 ludzi (obie dane liczbowe w przybliżeniu) - morał:

ile taka jedna "transformacja" kosztuje (bo zwrot kosztów biletów i "noclegowni" oczywiście dla każdego) - ano w okolicach 2008 - 2010 roku było to 3-4 mln euro.

miesiąc w miesiąc.
ja pie**ole.

dziękuję-dobranoc.

hudziel

2013-10-01, 15:32
Zaczynaj-kończ. Wygrywaj- przegrywaj. Trzymaj się ... nie powinno być puszczaj się?

Kuriki

2013-10-01, 19:12
Ładny filmik z którego wynika całe nic iksDE Czyli jak wmówić ludziom, że potrzebne jest coś co w rzeczywistości jest nie dość, że niepotrzebne to jeszcze szkodliwe :amused:

Ja to bym chciał żeby teraz ludzie skolonizowali kolejną planetę. I na jednej by sobie ludzie żyli ci co chcą socjalizm (i by się bawili w tej swojej Srunii Eurogejskiej), a na drugiej ci co chcą kapitalizm. Założę się o kratę piwa, że zwolennikom Unii (gdyby sami zostali) by się na "dzień dobry" odechciało tego syfu.

Tuiq napisał/a:

Wrzucam, bo to jak wsadzenie kija w mrowisko i chcę to zobaczyć.


Podoba mi się twój tok rozumowania :piwo: :mikolaj:

Ti...........ch

2013-10-01, 21:26
Czym tu sie jarać? Parlament europejski jest tym czym rada nawyższa ZSRR, ma przyklepywać decyzje politbiura (komisja europejska) nadając im legitymacje władzy robotniczo-chłopskiej (d*okratycznej)

Gonzu

2013-10-02, 12:18
jak może biała kobieta z murzynem k***a no ja się nie zgadzam jakoś białych mężczyzn nie kręcą czarne no chyba że są wyjątki i tej osobie współczuje

R4d0

2013-10-03, 11:14
Tak j***ć lewaków! A kto to są te lewaki?

Drazor

2013-10-03, 11:21
Wy tu gadu gadu a tam murzyn z rudą robią armię lewaków...

Zarammoth

2013-10-03, 11:42
Gonzu napisał/a:

jak może biała kobieta z murzynem k***a no ja się nie zgadzam jakoś białych mężczyzn nie kręcą czarne no chyba że są wyjątki i tej osobie współczuje


No to zobacz temat o Oli Szwed jak wszyscy tutaj jęzory wywalili jak psy.

http://www.sadistic.pl/dorastanie-vt234378.htm

przemas1234

2013-10-03, 11:45
biała p*zda sprzedała obleśną cipe murzynowi to jest powód zeby osrac całą europe

satan696

2013-10-03, 11:51
@erix1000
Narescie ! Ktoś zadał to pytanie, kim jest lewak :D Dla mnie to nowomowa dla ludzi pokroju ONR i kwejkowych-prawaków(obecna wersja lemingów).

InnyName

2013-10-03, 12:06
na "liczy się każda opinia" wyłączyłem.

EdmundKemper

2013-10-03, 12:08
satan696 napisał/a:

@erix1000
Narescie ! Ktoś zadał to pytanie, kim jest lewak :D Dla mnie to nowomowa dla ludzi pokroju ONR i kwejkowych-prawaków(obecna wersja lemingów).



Nowomowa, którą zauważył sam Orwell w "Rok 1984". Tylko, że on tam stworzył piękną definicję lewaka. I jeszcze jak ją opisał. Fakt, że brakuje poprawności politycznej względem wszelakich mniejszości, ale ogólny zarys się zgadza.

pi...........ja

2013-10-03, 12:34
Ultralewicowy rewolucjonista polityczny byłoby lepsze.

Małg0rzata

2013-10-03, 13:29
Cytat:

Spot Parlamentu Europejskiego



Abstrah*jąc od tematu. To nawet nie jest błąd ortograficzny (ten może się każdemu przytrafić; to kwestia przyzwyczajeń, wprawy)... Ty zdań konstruować nie umiesz w języku ojczystym, a wypowiadać chcesz się w tematach politycznych, których językiem są pojęcia abstrakcyjne...

EdmundKemper napisał/a:



Nowomowa, którą zauważył sam Orwell w "Rok 1984". Tylko, że on tam stworzył piękną definicję lewaka. I jeszcze jak ją opisał. Fakt, że brakuje poprawności politycznej względem wszelakich mniejszości, ale ogólny zarys się zgadza.




Orwell był zaangażowanym lewakiem - w sprawach ekonomicznych przede wszystkim (był pod wrażeniem filozofii Marksa, kwestią reifikacji i alienacji pracownika). On jeszcze nie rozumiał waszego "lewak=komunista", "prawak=ultranacjonalista". Przeczytałeś jedną książkę i wydaje ci się, że poznałeś świat - ten zaś nie jest czarno-biały.


Poza tym, Orwell nie zauważył, tylko nazwał pewną grę językową (modna była wtedy filozofia języka, Heideggery, Gadamery i inni, którzy dostrzegli rolę 'gier językowych' w procesie kształtowania myśli i kształcie dyskursów intelektualistów). "Nowomowa" to nazwa gry zwanej 'propagandą totalitarną'.