18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Paranormal Cracktivities

~Angel • 2020-05-26, 15:47
wlazło i siadło :lol:


Sadisticzny

2020-05-27, 00:59
roman970227 napisał/a:

Z tym bondem mógł bym powalczyć



Mógłbym* ogierze.

TheAndyboy888

2020-05-27, 06:46
Asuritta napisał/a:

na 100% każdy zaczynał od Marychy xD przecież to pomaga , to leczy, to jest nie uzależniające, to nie odbiera IQ , tylko maryche pali i będzie jej bronić legalizować bo to nie narkotyk .... później miliony ludzi się składa by takie szmaty leczyć a one na drugi dzień takie same naćpane itp xD



Ile szmat po alko i fajkach trzeba leczyć rocznie?

Ja bym z kolei wszystko zalegalizował (nie, nie jaram, nie ćpię itp.), tak jak alkohol i fajki.
Z tym, że każde schorzenia spowodowane używkami nie powinny być leczone z ubezpieczenia zdrowotnego. Jeżeli psujesz sobie zdrowie jakimś ch*jstwem na własne życzenie, to za leczenie płać z własnej kieszeni. Nie stać Cię, to zdychasz.

m_ivan

2020-05-27, 14:39
Asuritta napisał/a:

na 100% każdy zaczynał od Marychy xD przecież to pomaga , to leczy, to jest nie uzależniające, to nie odbiera IQ , tylko maryche pali i będzie jej bronić legalizować bo to nie narkotyk .... później miliony ludzi się składa by takie szmaty leczyć a one na drugi dzień takie same naćpane itp xD



No na 100%, na youtubie tak mówili.... Ja jeszcze dorzucę że na 100% każdy z nich pije wodę, coś w tym musi być!
Jak sensowne jest stwierdzenie że jedna substancja zmusza ciebie do zażywania innej? Bardziej logiczne byłoby że zaczynasz od piwa, a kończysz na spirycie, co jest oczywistą bzdurą.
Sorry, dałem Ci piwo przez pomyłkę...

Ringojeb

2020-05-27, 19:23
Fajna ta Janka Bond

AdamBrown

2020-05-28, 15:46
Wogóle nie rozumiem jak coś naturalnego może byc nielegalne, nielegalne to powiiny byc syntetyki, bo z tym nic nie wiadomo, mieszanina starych tabletek, z trucizna na szczóry, i środkami chwastobójczymi.
Ludzie biorą narkotyki bo mają nierozwiązane konflikty wewnętrzne, z czym sobie współczesność wogóle nie radzi, a często powoduje.
A że tenarkotyki tylko im sprawę pogarszają cóż tak już jest.
Gdyby narkotyki były legalne, to by kosztowały mniej, nie tworzyły by sie mafie wokół nich, a uzależnieni nie wpadaliby w długi, i nie musieliby kraść. Byliby zjawiskiem marginalnym i niszowym, a nie jak teraz rozdają dzieciakom dragi, a potem rodziny nie stać na ich nałóg.

Krav_Maga_Zawsze_Pomaga

2020-05-29, 23:28
pantomimicznykon napisał/a:

2:10 Atlanta Moreno .



Panowie, temu koledze się mnóstwo piwa należy!