18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

bz...........ue

2012-12-11, 16:58
Ponury Knur napisał/a:

prawidłowo, ksiądz ma rację dzieci czekają na autobus na wsi po 3 h aby do szkoły dojechać to i stare k***y nie zamarzną a może odechce im się godzinę wcześniej przyłaźić aby miejsce zająć. Modlić się i cierpieć za wiarę katole.

Niech was miłość do Boga ogrzeje.



Lampion zrobiony ?

je...........ę

2012-12-11, 17:04
Gdyby ministranci narzekali,ze im w dupy zimno albo że w takim mrozie nie mają ochoty na loda to w mig by się ogrzewanie znalazło

161ZT650

2012-12-11, 17:08
Jeżeli sprawa opiera sie o konserwatora zabytków to ogrzewanie moze byc zajebiscie drogie niech robią zrzutę :D

Filo1

2012-12-11, 17:16
Dobrze prawią tym razem
Dzisiaj czekałem na przystanku ponad godzinę aż szanowny autobus raczył przyjechać
2 numery do MZK na żadnym nie odbierają, ciekawe czemu ;s

tigerqaz

2012-12-11, 17:31
Ponury Knur napisał/a:

prawidłowo, ksiądz ma rację dzieci czekają na autobus na wsi po 3 h aby do szkoły dojechać to i stare k***y nie zamarzną a może odechce im się godzinę wcześniej przyłaźić aby miejsce zająć. Modlić się i cierpieć za wiarę katole.

Niech was miłość do Boga ogrzeje.



Myślę że ksiądz pisząc o młodzieży i przystankach miał nieco inną myśl...
dodaj do tego browar i faję a przystanek zastąp słowem brama.

jacek44

2012-12-11, 19:04
Ponury Knur napisał/a:

prawidłowo, ksiądz ma rację dzieci czekają na autobus na wsi po 3 h aby do szkoły dojechać to i stare k***y nie zamarzną a może odechce im się godzinę wcześniej przyłaźić aby miejsce zająć. Modlić się i cierpieć za wiarę katole.

Niech was miłość do Boga ogrzeje.



Kto normalny wychodzi na autobus 3 godziny przed czasem? Nosz k***a, proszę cię.

biogosy

2012-12-11, 19:12
Niech was miłość do Boga ogrzeje.
Bardzo ładne :D

AfternoonJasper

2012-12-11, 20:51
@marna widać ktoś tu wieś zna tylko z podań i baśni (tak jestem ze wsi)