18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

maniek2501

2015-03-20, 01:00
@Sayagin666 najpierw poczytaj a potem pie**ol głupoty :D człowiek nie pochodzi od małpy, mamy wspólnych przodków. nie chce mi sie tego Tobie opisywać bo i tak pewnie nie zrozumiesz ale poszukaj troche informacji i poczytaj, to łatwe masz internet. Zakładając że ziemia ma 9 miliardów lat (zapewne ma mniej) prawdopodobnie nie było wtedy jeszcze księżyca, najpopularniejsza teoria o powstaniu księżyca mówi że księżyc powstał po zderzeniu ziemi z inną planetą.

BurbonPL

2015-03-20, 12:12
Ja pie**ole kolejny debil opłacony przez rząd aby mówił, że na Ziemi nie ma kosmitów.
Otóż są, byli i będą, rządzą nami, byli naszymi "bogami" i teraz kierują losami całego świata.
Wystarczy się odrobinę zainteresować tematem ;)

KOLABORACJONISTA

2015-03-20, 13:12
prtnprtcl napisał/a:

KOLABORACJONISTA uważasz tak bo co? Bo tak Cie w szkole nauczyli?
Są ludzie, którzy szukają informacji na własną rękę, zostają ciekawi tak jak zresztą typ na końcu video wszystkim dobrze radził.

W szkole nie uczą astrofizyki poza wzorami na przyciąganie grawitacyjne i dylatację czasu, wiec Twoja obelga jest "inwalidą". To, że nie potrafisz sceptycznie(realistycznie) podejść do wyssanych z palca przez Amerykańców z rojeniami popartymi zmanipulowanymi faktami kwalifikuje Cię tylko do tej samej kategorii osób, co są absolutnie* pewne, że Bóg/Allah/w/e istnieje, w smoleńsku był zamach, a światem rządzą iluminaci. Jesteś doskonałym obiektem do manipulacji.
To zamiast się napinać, jak to się jest oświeconym, bo się gugla jakieś hasła, powiedz mi chociaż, z czym w moim poście i dlaczego się nie zgadzasz?

*Niepodważalną 100% pewną prawdą w widzianej przez nas rzeczywistości jest tylko matematyka. Albo jesteś czegoś pewien, albo nie. To nie ma być wojenka religijna, tylko przykład.
BurbonPL napisał/a:

Ja pie**ole kolejny debil opłacony przez rząd aby mówił, że na Ziemi nie ma kosmitów.
Otóż są, byli i będą, rządzą nami, byli naszymi "bogami" i teraz kierują losami całego świata.
Wystarczy się odrobinę zainteresować tematem ;)

Nie?

ironik

2015-03-20, 15:49
Dla tych, co wierzą w to, że przywieźli nas kosmici, polecam Lucjana Znicza - zobaczcie ile już lat mają jego publikacje, a nadal w sumie niewiele się zmieniło.
Nie żebym w to wszystko wierzył, ale czytało się przyjemnie :)

Tiquer

2015-03-21, 15:51
Klarkson napisał/a:

Biliardy gwiazd w miliardach galaktyk, wszechświat, który jest tak wielki, że ja pie**olę i nadal się rozszerza, tryliard lat świetlnych odległości, a nadal są idioci, którzy myślą, że jesteśmy sami. No do k***y nędzy... Przecież jest tyle planet, tyle k***a tego wszystkiego, że nie ma bata, musi coś, ktoś być. Cokolwiek. To tak jakby wejść do centrum handlowego, w którym jest kwadryliard sklepów i myśleć, że nie znajdziemy tam koszulki, którą nosimy. No chyba, że zrobiliśmy na niej wzór z własnego gówna.


Wszechświat się rozszerza, ale to nie ma związku z tym, że jest coraz więcej galaktyk, a druga sprawa jes taka, że nie ma tryliarda lat świetlnych odległości… średnica wszechświata to niecałe 100 mld lat świetlnych. Pozdrawiam!